Režisér filmu Jak ztratit kluka v 10 dnech tentokrát přináší “vtipnou komedii o záměně osudů” (KBWB-TV)! Lindsay Lohan září v roli Ashley – holky s největším štěstím na Manhattanu, kterou brzy zasáhne veliká změna. Když se totiž Ashley na jednom večírku políbí s Jakem, který jako magnet přitahuje smůlu, vše se obrací naruby. Ashley najednou stíhá jedna pohroma za druhou, zatímco Jake jde od úspěchu k úspěchu. A tak se Ashley vydává Jakea najít a získat své štěstí zpět. Při svém pátrání si ale uvědomuje, že ta strašná záměna osudů byla vlastně to nejlepší, co jí v životě mohlo potkat. (oficiálny text distribútora)

blackJag

Z Lindsay Lohanové se z nadějné dětské hvězdičky studia Disney postupně stala trpěná protekční kráva á la Paris Hiltonová (s tou ostatně ráda vymetala putyky a pánské poklopce), což nakonec vedlo k tomu, že ji nikdo nechtěl moc obsazovat. Tento film je ještě z doby, kdy se celá aféra jejího života teprve lámala a nepatří k tomu nejhoršímu z jejího repertoáru. Přiměřeně dlouhé, přiměřeně zahrané, přiměřeně divácky snesitelné. 50% ()

Lenulinka

Vondráčková ve své nejotravnější dabingové roli. V originále se jedná o průměrnou odpočinkovou komedii, ale v TV je to nad mé síly. ()

chmíří

No podíval sem se na to jenom kvůli Lindsay Lohan a ta mě nezklamala - komedie umí ( a neřekl bych že neumí hrát podívejte se na Atentát v Ambasadoru), příběh je sice hodně průměrnej a je to všechno takový až moc cool, ale na jedno podívání to je v pohodě. 4* dát nemůžu, ale díky Lindsay je to tak 70%. ()

Lisabellla

Nedávno jsem to téměř nedobrovolně a čistě náhodou viděla v televizi. Není to film, který bych si pustila, takové jsou všechny stejné, ale musím přiznat, že jsem se párkrát zasmála. Ocením tedy komediálnost celého příběhu i fajn nápad a dám této pocukrované slátanině alespoň ty dvě hvězdičky. ()

Balu...

Každej, kdo tohle ohodnotí nad tři hvězdičky je u mě puberťačka s neobjektivními názory pravidelně kupující Bravo a CosmoGirl, kde se doslechla i o premiéře tohoto "filmového" počinu.. Uznávám, že se tomuhle klenotu všichni normální logicky vyhnou velkým obloukem; scénář je kompletně vyzrazen již při podívání na plakát a přečtení si názvu. Kde je koukatelnost Pasti na rodiče.. Lindsay není nic víc, než nechutně kalkulující Barbie (7,5 mega $ za tohle). Titul herečka jí za "kariéru jednoho scénáře ve čtyřech variacích" dle mého nepřísluší, stejně jako nepřísluší tomuto snímku červená barva a hodnocení nad 70%, protože pak vzbuzuje mylný dojem, že stojí za shlédnutí.. PS: podíval a dodíval sem se na tohle omylem =) ()

dopita

Zápletka o štěstí, které přeskakuje z osoby na osobu polibkem je trochu naivní, ale to k žánru romantické komedie patří. Obě hlavní postavy maj střídavě velký štěstí a velkou smůlu. Když je postihne smůla tak jdou z průšvihu do průšvihu jednak díky smůle (což je v pořádku), ale taky proto, že se začnou chovat dosti idiotsky a o průsery si tím pádem přímo říkaj (s tím už mám trochu problém). Ale jinak jsou hlavní postavy docela sympatický a celkově je to svižně odvyprávěná oddechovka, která pobaví a neurazí. ()

kamisu

Normálně bych dala asi 3*, ale ono zklamání narůstající v průběhu filmu mě nutí dát jen 2*. Ukázky a samotný námět mě navnadily na pohodovou komedii s Lindsay Lohan (proti které běžně nic nemám) a přitom jsem se dočkala naprosto neoriginálního nezábavného filmu s blbými dialogy. Jediným světlým článkem tohoto filmu jsou tedy britští McFly a jejich hudba, kterou si vždycky ráda poslechnu. Takže jsem se asi po prvních 15 minutých sousředila pouze na kapelu a doufala, že mi zahrají Smile, což by byl pravděpodobně jediný moment, kdy bych se zasmála... A ne, nezahráli Smile. ()

dozana

Velice příjemné překvapení, tak neobvyklou komedii, jsem zatím ještě neviděla, nápad o štěstí byl opravdu dobrý, a scény které se hlavním hrdinům stávaly, byly opravdu neuvěřitelné, a k popukání. ()

Yardie

Lepších 50%. Docela dobrý nápad, nicméně zpracování mohlo být trošku lepší a hlavně zábavnější. Začátek se docela povedl, bylo to zábavné, rychlé a dynamické. Ale potom se to už jen prodíralo v podstatě bez humoru. Tedy tvůrci se zde snažili o humor, ale mi to moc vtipné nepřišlo. Prostě neudrželi nastoupenou "kvalitu", která sice nebyla bůhví jak vysoká, ale zlá také ne. Takže druhá polovina se proměnila jen v takový film, spíše asi pro takové mladší a méně náročné publikum. Škoda, potenciál to mělo. Howgh! ()

Jaro_slav

Jednohubka, kterou nad zapomenutelnej průměr zvedl zábavně loserovitej Chris Pine a pihy Lindsay Lohan, páč jen její herectví by nestačilo. ()

waits

Uz v prvni polovine jsem si ze srdce pral, aby se veskera smula soustredila na jeden okamzik a oba hlavni protagonisty prejel na Manhattanu taxik. CImz by se preneslo koncentrovane stesti na divaka. K uzoufani neinvencni a (skoro se stydi, ze musim pouzit ten vyraz) povrchni. Tak vrcholem smuly je, kdyz do nekoho porad vrazite a trochu zmoknete, protoze se vam neotevre destnik? Jojo. Lindsay Lohan ma mimoradny dar vytvorit dokonale plochou postavu, jakysi prototyp anticharismatu, to se musi nechat. Ale na vecircich a nasledne pak v posteli je pry dobra, pise se.. ()