Ordinace v růžové zahradě

• Česko Ordinace v růžové zahradě 2
Ukážka z filmu 1
Rodinný / Dráma
Česko, (2005–2024)

Linda Rybová, Roman Zach, David Prachař, Dana Syslová, Ladislav Potměšil, Otakar Brousek st., Tomáš Krejčíř, Pavel Nový, Daniela Šinkorová (viac)

Den co den balancují na hranici možného. Nikdy nevzdávají boj za pacienta i své vlastní štěstí.  Nové díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 slibují další dramatické příběhy kamenických lékařů – chirurgů, pediatrů a gynekologů. Jsou opět vyprávěny s energií, empatií, emoce střídá humor a překvapení. Naši chirurgové zažívají drama téměř každodenně, den co den balancují na hranici možného. Každý po svém, ale všichni bravurně, dobře znají cenu života. Nedají se, nevzdávají se v boji za pacienta i své vlastní štěstí... (TV Nova)

FunnyXis

Jedna hvězdička a to jenom proto, že jako malý sem se koukal na první sérii, když sem dostal zaracha na počítač. Nebyl jsem z toho uplně otupělý a dokoukat se to dalo, ale teď když sem tam projíždím televizní kanály a najede mi tam ordinace, tak sem alergický už i na tu blbou znělku. Prostě něco takového už by dávno měli zrušit, společně s Ulicí... ()

Kulpotavs odpad!

Nechápu, jak tahle místy až strašidelná nuda může někoho bavit. Totální výplach mozku , příšerná kauflandská hudba, příšerný děj, stupidní režie, nezáživný scénář , utahané herecké výkony a spousta dalších těžkých nedostatků!!! Prostě sračka, před kterou by měl utíkat i těžce retardovaný autista po právě prodělané lobotomii !!!!!!!!!! ()

hekla odpad!

Nechápu, jak se na tohle může někdo dlouhodobě dívat. Pořád stejné, nudné, hloupé nic o ničem, co krade čas. Když vidím v televizi ukázky na další "srdcervoucí, dojemný, napínavý a nečekaný díl" přepínám na jiný program. Odpad!!! ()

Kariya odpad!

Tohle je bezpochyb to nejhorší, co bylo pořízeno na kameru a spatřilo to světlo tohoto světa. Ten svět je kvůli tomuhle ještě mnohem horší, než by byl, kdyby se tv hov*a nerozhodla deprese těch ubožáků toto sledující ještě prohlubovat. Je to úchyláctví této doby sledovat toto a já se stydím za český národ! ()

apollines odpad!

Tohle je naprosto geniální. Oceňuji tvůrce, že jsou stále schopni produkovat tento .... seriál bez ztráty soudnosti a že nikdo z nich nespáchal orientální a velice komplikovaný odchod ze světa živých. Do jisté míry zcela chápu, proč na to lidé koukají - bylo by opravdu hloupé tupě po 8 hodinové směně koukat do zdi, když je před tou zdí televize. Vůbec mě udivuje, že se někdo snaží do toho zakomponovat děj. Neviděl jsem to celé (můj život je příliš krátký na to, abych ho takhle marnil a většinu času jsem spíše zíral na krásně strukturovanou zeď za televizí), ale z těch pár dílů, co jsem měl tu čest shlédnout říkám - ano, to je ono, to jsem přesně hledal. Teď mě prosím omluvte, jdu si pro mé léky.... Pokud se máte rádi, radši si čtěte. Tohle opravdu opravdu nestojí za to. ()

Meev

Koukneme doprava a uvidíme: Odpad, odpad, odpad... a víte, od koho hodnocení je ??? Od náctiletých lidí, kteří neviděli ani jeden díl a jen slyší kecy ostatních, o čem to tak je (kolik rohlíků si v obchodě kdo koupí)… ale ne, jsou to zajímavé příběhy lidí z lékařského prostředí, a když pominu některá klišé, je to v celku hezký seriál. ()

Emafera odpad!

Kdybych chtěla někomu fyzicky ublížit, posadím ho před televizi, připoutám ho k židli a nutím ho dívat se na tuto slátaninu. Vydržela jsem to 10 minut z jediné epizody. Na toto nemůže koukat snad ani žena na mateřské dovolené. Běda tomu, kdo tohle točí, 2x běda tomu, kdo se na to dívá. Za mě jednoznačně odpad. ()

Prejza odpad!

Česká seriálová tvorba je úplně v prdeli. Chce se mi blejt, když si pomyslim, jak skvělou práci Češi produkovali před čtvrtstoletím. ()

MrMir

..nechapu nektere (vetsinu) se zde uvedenych prispevku... na odpad to urcite neni a davad odpad necemu, co jsem videl 5 minut a jen proto, ze to je na Nove je ubohost.... ()

maeb

Nu, dáme hvězdu, protože mě čeští (němečtí, rakouští...) televizní tvůrci již dávno přesvědčili, že lze vytvořit ještě o mnoho větší sračku. Ale jinak se taky přidám k těm, co považují tohle dílo za naprostou ztrátu času. Děj, který je snad z jiné planety, příběhy a "poučení", které vám spolehlivě nic nedají a herecké výkony - nu, kromě Zacha a Prachaře, kteří jsou alespoň průměrní, spíše podezírám Novu, že najmula nějaké ochotníky, tak oblíbené hlavně v jejich Televizních novinách, protože se mi ani nechce věřit, že někdo má tu drzost tohle vydávat za projev profesionálního herce. Speciálně Linda Rybová v tohle "exceluje". Jedním slovem - příšerné. ()

dawydx odpad!

Ti uživatelé, kteří dali tomuto výblitku byť jen jedinou hvězdičku, museli být při sledování pod vlivem psychedelik, nebo by se nad sebou měli pořádně zamyslet. ()

Fajt odpad!

Tento seriál je stělesněné zoufalství, vytvořit něco honosně závratného co diváci ještě neshlédli. Hlavně chování a jednání lékařů je přímo Sci- fi a nebo z jiné planety. Vím co píši protože znám nejen z vlastní zkušenosti, ale ze zkušeností mé rodiny i známích, jednání lékařů a personálu ve fakultní nemocnici v Olomouci. ()

Cortesz

Tento seriál se mi zdá ze všech těch nových seriálů ze všech nejhorší. Seriál z gynekologického prostředí to už mě jako chlapa nemůže bavit a myslím, že by mě nezajímalo nic z nemocničního prostředí, kdyby to bylo natočeno tak jak tohle. Sice je to o doktorech, ale spíše o tom jak to dělá každej s každým, a jejich práce, na které tento seriál asi měl bejt založen je zde jen tak na oko a ještě k tomu pozorovat peťana z Natočto jak říká své pacientce co jí je, to je asi jako kdybych já o sobě tvrdil, že budu příští prezident na Severním pólu a další herci jako pro mě přímo odporná Šinkorová jak v každé scéně je vžná a hledí jak kdyby chtěla všehcny pozabíjet? Děkuji nechci. Co se mi zde ale ze všeho nejvíc hnusí je hudba. Nevím sice kdo to skládal, ale zasloužil by nakopat do ......Tímto já končím s našema seriálama, které nemají úroveň v žádném ohledu. ()

Havala odpad!

Pro mě už skončil dávno, když autorka řekne že nemá o čem psát je to maso, vlastně to vidíte už teď. Chvilku mě to chytlo, ale nyní už jen vadí ve vysílacím čase. Klidně bych snesl už po stopadesáte MASH než pokračovat v tomto braku. FUJ!!! Pergnerka Resurrection, to už tam mužu jít hrát taky, všecko banda amatérů, radějibyhc šel točit reklamu na kondomy než toto!!!!! ()

dobbin odpad!

Na zakázku splácaná beztvará masa, která by tak nějak měla odpovídat vkusu průměrné české ženy. Bohužel odpovídá. Časoprostorem se to vleče jak vlak do neznáma, semtam někdo nastoupí, někdo vystoupí a vesměs si toho nikdo nevšimne, nikdo neví, kam vlak jede. Zasazení do nemocničního prostředí navíc postrádá smysl, protože tzv. profesní narativní linie tady neexistuje, zato je to jenom o té osobní linii, která je nudná a ohraná. Tohle není seriál o doktorech, tohle je vaginální seriál...A herci? Hrajou jak vaginy. ()

LuNaj odpad!

Nechápu, jak se na to může dívat někdo mladší 65 let!!!!! A to ještě možná křivdím důchodcům, kteří na takové sračky jednoznačně nemohou mít žaludek. Souboj Novy a Primy o nejhorší seriál- Ordinace nebo Pouta? ()

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka

10.11.2021

Dnes přišla velmi smutná zpráva pro českou a slovenskou hudební sféru, ve věku 69 let nás totiž opustil populární zpěvák a skladatel, bratislavský rodák a držitel Zlatého slavíka, Miro Žbirka. Zprávu… (viac)

Zemřel Ladislav Potměšil

Zemřel Ladislav Potměšil

12.07.2021

Ve věku 75 let dnes v nemocnici Motol opustil český filmový svět herec Ladislav Potměšil. S informací o úmrtí přišel deník Blesk s odkazem na vyjádření Potměšilova syna Jana. Herec známý například z… (viac)

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj