Michael Newman (Adam Sandler) je ťažko pracujúci otec rodiny, ktorý sa chce zapáčiť svojmu šéfovi (David Hasselhoff), aby mohol byť konečne povýšený. Problém je, že má málo času na svoju rodinu. Všetko by vyriešil ovládač, ktorým by mohol ovládať a prepínať svoj život... Jeho želanie sa stane skutočnosťou, potom ako stretne Mortyho (Christopher Walken), bláznivého obchodníka, ktorý mu ovládač na „všetko“ ponúkne. Ovládač, ktorý môže ovládať všetko, vrátané pretáčania, preskakovania a dabovania jeho  života. Vie, že toto je jedinečná šanca, prostredníctvom ktorej preskočí nie len hádku, ale aj dobu do dátumu jeho povýšenia... Jeho sen sa stáva skutočnosťou, no len do momentu, kým sa mu preklikávanie vlastného života nevymkne z rúk... (TV Markíza)

kwoky

Velmi mily film o tom, ze kdyz neco mame, tak si toho nevazime. A pak uz se to neda vratit zpatky. Ach jak ja jsem rad, ze to dobre dopadlo... Vetsine vtipu jsem se od srdce zasmal a kazda scena mela ve filmu sve misto. To by bylo mozna za 4*, ale Kate Beckinsale je hrozne mila a sympaticka a... jak rad bych ji hladil treba cely den :) takze proste za 5* :) ()

G_I_S_M_O

Komediální drama v tom nejlepším kabátě. V hlavních rolích Adam Sandler jakožto skvělý herec a bavič, Kate Beckinsale - překrásná srdcervoucí žena a neustále nadržený pes.. Skloubení humoru s dramatickým průběhem se povedlo na výbornou a ještě k tomu zajímavý scénář v podobě ovladače života. Film vás rozesměje příjemným humorem, ale také zřejmě uroníte nějakou tu slzu. Vřele doporučuji! Film je vlastně i poučný.. užívejte si každé chvilky života.. ()

Káronoš

Klik je poněkud nevšední komedie se silnými dramatickými vsuvky a určitě zajímavou náplní. Adam sendler je velice dobrý herec (to jak umí doopravdy hrát ukáže o rok později ve "volání na pomoc"), který mě svím "zákeřným" humorem dokáže vždy dostat do nálady. Komická vložka filmu je ikdyž se na první pohled nezdá, velmy podařená (většinu zdařilých fórků jsem pobral až při druhé projekci, hlavně tech ironických, které Adam tak dobře ovládá). Dramatická část se začne projevovat cca ve ve 2/3 filmu, ostře až od smrti Michaelova taťky. Emotivně mě film dostal, rodina Newmanových mě přirosta k srdci, takže jsem s nima prožíval každou minutu. Kate je opravdu překrásná žena, hrozně jí to v tomto filmu slušelo, i jako postarší paní byla pořád půvabná. Krásné zpříjemnění večera. Hodnocení: 8/10. ()

defagoo

V průběhu filmu jsem dost litoval toho, že jsem magickým ovladačem nebyl obdarován i já - chuť přetočit některé scény dál byla opravdu hodně velká. Komedie to snad není ani v nejmenším, alespoň ne pro mě. Ani závěrečný monumentální finiš mě nezlomil. To dokázala snad jen Kate Beckinsale. ()

Smejky87

Hodně velké výkyvy v kvalitě filmu jsou bohužel znát, začátkem jsem se hodně těžko prokousával a říkal jsem si na co se to vlastně dívám. Výborně zvládnutá závěrečná část filmu, která mi připadá, jako by ji točil někdo jiný, mně mile překvapila a vybojovala zbytku filmu 3*. ()

Prochy38

Po druhém zhlédnutí musím jednu * přidat. Kate je ve všech svých filem prostě kouzelná. Sandler tu ze sebe nedělá úplného šaška, jak má ve zvyku. Komediální polovina filmu mi přišla trochu ulítlá, ale konec se povedl moc hezky. Nabírá na vážnosti a vyústění je fakt dobré. Dokonce jsem při posledních scénách i lehce natahoval.70% ()

unagi

Veľmi pekná myšlienka filmu! Spracovanie bolo "nevhodné", ale dalo sa par krát pousmiať na humore vo fime. Samozrejme americký bežný nudný film so snahou dačo povedať .... ale nič ! ()

Haymar

Komedie, která vlastě ani není moc vtipná ale zato je chytrá, originální a "má co říct". Sandler překvapivě vyměnil své pitvoření za trochu vážnější polohu a navíc konečně opravdu hraje! Mám toho chlapíka rád, o to víc mě těší, že role Michaela Newmana se zhostil perfektně! Nápad s univerzálním ovladačem byl výbornej a onem přerod (zhruba v půli filmu) z komedie v existencionální drama (a moralizování na věčné téma "rodina - základ života"), mě na rozdíl od mnoha jiných vůbec neiritoval, protože tak to prostě je a zároveň to dokonale odráží dnešní moderní uspěchanou společnost. Happy end byl tady v podstatě nutností a myslím že se z toho autorům podařilo vybruslit vcelku s noblesou a nadhledem! Pomyslnou třešinkou na dortu budiž Kate Beckinsale a dokonale úchylné a evidentně s chutí střihnuté vedlejší roličky Hasselhoffa, Walkena, Seana (samvěda křepelky) Astina nebo Jennifer (večně nadržené) Coolidge! Nevidím tedy důvod nedat plné hodnocení! ()

venom14

Celkem dobrý film se zrovna nešpatnýmy vtipy,celkem dobrým nápadem a něco smutného by se taky našlo.Ale Sandlera zrovna nemusím. ()

Abiosis

*PALCOVÉ MOZOLE* Prvá polovica filmu je ako prepínanie programov na TV, teda ako proces hľadania toho vhodného a zaujímavého obsahu. Nie je to nič iné než sled ukážok toho, ako získaný diaľkový ovládač funguje a čo všetko sa s ním dá urobiť. Humor nefunguje práve najlepšie a divák len dúfa, že ovládač už toho veľa nedokáže. Nanešťastie sa však vo filme kliká príliš často, až z toho možno cítiť "fantómovú" bolesť v palci. V druhej polovici je už charakter filmu vážnejší, ale funguje oveľa lepšie a dokáže diváka vtiahnuť a zaujať. Kate je samozrejme neustále dokonale pôvabná, Christopher dokonale kultový a Adam dokonale rovnaký tak, ako vo všetkých iných filmoch. A ponaučenie, ktoré z filmu má vyplývať, je jasné už od začiatku. Verdikt v 1 vete: Ako prepínanie programov naslepo: veľa z toho nemáte. 28.08.2010 ()

vorry

Film nutí diváka hodně přemýšlet o životě - jaký kousek nás dělí od života a smrti (mládí a stáří).......... Proto si život užijme naplno !!!!!!!!!!!!! ()

Hanes88

Romantických komedií je opravdu hodně a tato rozhodně nepatří mezi ty lepší a možná nepatří mezi ty průměrné. Za mě dávám 40%. ()

PetkaW.

Od Sandlera jsem čekala jeho typickou komedii plnou úletů, hlášek, vtipů a legrace jeho stylu. O to víc mě Klik překvapil svou vážností. Prezentovat tenhle film jako komedii mi přijde hodně zcestné. Občas tam byly komediální prvky spíš na škodu a ani nebyly moc vtipné. Podle mě by filmu prospělo o něco víc, kdyby byl celý natočen jako drama se špetkou fantasy a romantiky. Jinak pokud jde o děj - kdo by občas nechtěl zpomalit nebo zrychlit čas? Myšlenka, že si máme vážit toho, co máme a nesnažit se nějak obcházet své povinnosti, se mi v tomto podání opravdu moc líbila. Klik-život na dálkové ovládání má v sobě víc, než se na první pohled zdá. Má hloubku a myšlenku. Možná i proto mě překvapilo nízké hodnocení. V závěru totiž musel zatlačit slzu i můj přítel, a to je co říct... ()

peetriss

Film je funkční až v prorodinném poselství v závěru filmu, a to ještě s obtížemi a příliš násilně emočně ždímajícím způsobem. Po většinu stopáže předtím se děje pouze typické Sandlerovo předvádění se v zoufale nevtipných kreacích. To, že došlo na prdy je vždy důkazem, že je něco špatně. Kate Beckinsale bych však v domácnosti mít chtěl. Potěšil i Christopher Walken. ()

Terezinka198

Komedie, při které jsem si i kousala nehty, abych o nic nepřišla a napjatě vše sledovala. Adam Sandler mě opět uchvátil. Některé scény stály opravdu za to! A věčné střídání psů mě dost pobavilo. Jo a ještě jedna věc - chudák kačer. ()

Milodar

Máte-li ovladač, vypněte to. Kromě přízemního humoru a intenzivních hereckých nevýkonů se dočkáte závěrečné moralitky, která neskutečně oduševnělá a vůbec ne protivná. ()

Risolutore

Zpočátku jenom lehce nadprůměrná komedie se v druhé půli přelévá do docela silného psycha. Sympatický Sandler a nádherná Kate Beckinsale sice nepředvádí žádný herecký koncert, ale i tak do rolí celkem příjemně sedí. Vynikající Walken (tradičně :)) ()

OSCARS - výsledky

OSCARS - výsledky

26.02.2007

Rozdáno. Až na pár výjimek (jako například kategorii Nejlepší zahraniční film) se moc překvapení v letošních Oscarech neudálo. Nejvíce Oscarů, konkrétně v těch nejsilnějších filmařských kategoriích -… (viac)

Oscary již po devětasedmdesáté

Oscary již po devětasedmdesáté

24.01.2007

Rok se s rokem sešel a opět se budou vyhlašovat prestižní každoroční akademická ocenění - Oscary. Nejvíce nominací mají: Babel (7), Dreamgirls (8), El Laberinto del Fauno (6), Královna (6), Krvavý… (viac)