Dvaja kamaráti z americkej vysokej školy sa vydávajú na cestu naprieč Európou. V priebehu výletu sa k nim pridá Islanďan Oli, ktorý obidvoch dobrodruhov prehovorí, aby išli na miesto, ktoré je považované za naozajstné nebo všetkých amerických turistov – do ubytovne v odľahlom slovenskom meste plnom zúfalých, ale zároveň krásnych východoeurópskych žien. Keď sa ihneď po príjazde zoznámia s dvoma miestnymi kráskami, zistia, že Oli neklamal. Ale onedlho sa všetko zmení. Obidvaja cestovatelia si uvedomia, že sa ocitajú v desivej situácii, (HBO Max)

IceQueen

Keď sa chlapci objavili na Slovensku, hneď som mala pocit, že sa pozerám z okna na bežnú dennú rutinu. Mňa teda tiež neuráža Eliho stvárnenie našej vlasti, skôr to boli práve jediné zábavné momenty z celého filmu (žuvačkové gangy, Tublatanka na diskoške...). Kto by chcel snáď horor, stačí pozrieť poslednú štvrtinu, zvyšok je len trapas. ()

kinderman

Tak jsem se konečně dostal k tomuto kinematografickému skvostu- pro našince místy opravdu zábavnému, i když určitě ne tím způsobem, jak tvůrce doufal. ()

GILLWANDER odpad!

Takýto filmový prejav má človek možnosť vidieť raz za život. Toľko úbohosti a autorskej neschopnosti až sa človeku chce zvracať a plakať zároveň. Žiadny žáner, ani ako varovný prst pre deti by sa neosvedčil tento hnus. Odpad neskutočného kalibru! 0% ()

maverick10 odpad!

"A ty se ptas co ja a jak mi melo byt?" Takovyhle filmy kde si z cloveka delame polinka na zatop do krbu jsou naprosto k nicemu. A ani k tomu ne. Tento film nema krome toho vubec nic. Krome krajeni lidi a ukazovani nahych zenstin nema tento film nic. Zadny napad, myslenku a uz vubec ne pointu. To film Saw ma alespon napad. Tohle nema nic. ()

berusche

Ale zas tak pesimisticky bych to neviděla. Krve je tam dost, obscéních scén také a nechutný je to taky dost, tak třeba by to mohl někdo, komu nevadí postrádat pointu, ocenit ne? ()

easaque

hodnotil jsem sice jako odpad, ale bavil jsem chvilkami dobře - film je úchylný až až a v kombinaci s českými á la slovenskými reáliemi působil dost komicky, což režisér určitě nezamýšlel. Tento styl hororů rád nemám, protože jsou hodně samoúčelné a znázorňují jen násilí. Po delší úvaze však zvedám na jednu hvězdičku, protože tento měl jakžtakž smysluplný příběh a na něm vybudovaný děj. [ PŘÍBĚH: 1 /// NÁLADA: 0 /// ART: 0 /// STYL: 0 /// CASTING: 0 (3*MAX) ] ()

Miseet

Viděno s hooodně velkým časovým odstupem. Oceňuji širokou mezinárodní spolupráci. Děj pro mě vlastně začínal až k samotnému závěru, kdy se na scénu dostavilo samotné mučení. Námět je určitě zajímavý, a vím, že si dám v Bratislavě velký pozor s výběrem ubytování, ale provedení bylo takové táhlé a zvláštní. Herci ve svých rolích na mě působily celkem uměle. ()

honajz2

Můžu to hodnotit i jako komedii, že jo? Protože to vykreslení Slovenska (vlastně Česka) si o to přímo koleduje, když to tam člověk zná a ví moc dobře, že takhle to tam fakt nevypadá. Možná na nějaké té diskotéce ještě zazní Michal David, ale tam pravost těchto "reálií" končí. Nahlas mě tu rozesmála spousta scén - nádraží v Poříčanech symbolizující nádraží v Bratislavě, asi pětikilometrová vzdálenost nádraží od města, historické centrum Českého Krumlova vydávající se za celou Bratislavu, natáčení jen těch nejhnusnějších ulic a baráků, co se povedlo najít, obrovské gangy cikánských dětí, "fakt", že každý obyvatel je zároveň úchylák nebo prostitutka... Jako sorry, ale to je asi tak pravdivé jako Eurotrip :D Ten to dokonce polovinu - no, spíš tři pětiny - filmu docela připomíná a k nějakému exploitation dojde až v poslední půl hodině, přičemž ty gore scény podle mě nevypadají špatně. On ani tak ten film není špatný, když člověk odhlédne od toho šíleného vykreslení Slovenska, protože scénář docela funguje, dokáže všechny rozehrané prvky zdařile propojit a i ten nápad docela ujde, bohužel si to dost kazí tím, že je až moc brzo jasné, oč půjde a vzhledem k tomu, jak pomalu se to celé vyvíjí a jak moc si to snaží hrát na jakože velkou záhadu, tak to dost ubírá na atmosféře a co se postav týče, rozhodně ani o jedné nemůžu říct, že by mi byla sympatická. Spíš naopak, ti tři sexuální turisti mi pěkně lezli na nervy a bylo mi vlastně úplně jedno, jak to s nimi dopadne. Na ty tři hvězdy si to u mě zachránil hlavně závěr, nicméně si myslím, že si je ten film zaslouží a že je tu to hodnocení přehnaně špatné, byť naprosto chápu, na základě čeho to tak je. Stejně by mě ale zajímalo, jestli jsou Amíci tak blbí a fakt si po tomhle filmu mysleli (nebo třeba i stále myslí!), že nějak takhle to na Slovensku opravdu funguje :D Slabé 3* ()

ilemas

Hostel mě děsně bavil už na první shlédnutí v době vzniku a dnes koupeno na DVD jako necenzurovanou verzi netrácí ani po letech na kvalitě. Natáčené v nádherném Českém Krumlově vydávaném za slovenskou vesnici, malí cikánští spratci, dobrá kamera, atmosféra celého filmu, opět nechápu tak nízké hodnocení zde na ČSFD, když mnohem horší trapnější bezduché horory mají vyšší hodnocení jen proto že je tam víc brutality. Nemám rád nadpřirozené horory, duchařiny, Vymítačé ďábla, upíry apod., proto dávám přednost takovým hororům a zvedám hodnocení ze čtyř na pět. ()

MartinNDL odpad!

Připadá mi, jako by autoři filmu k jeho výrobě použili nějakou lacinou hollywoodskou příručku: "JAK NATOČIT TRHÁK - LEVNĚ A RYCHLE. Nejdříve je třeba zvolit žánr - jo, jo, horror by šel. Je třeba se zaměřit na cílovou skupinu a teengeři jsou v tomhle směru nejvhodnější. (Škoda, že Hostel není horror). Dále pak obsazení. Použijte mladé herce, tak kolem dvaceti. Silné a hezké kluky. Další nezbytnou součástí musí být sex. Stačí heterosexuální, a proto obsaďme i nadržené modelky. Tak to bychom měli. Musíme ale vybrat prostředí. Něco zapadlého, neznámého (pro Američany) s atmosférou. Co třeba to Slovinsko, Slovansko nebo jak se to jmenuje... Slovensko! Jo, to bude dobrý. (Nevadí, že místo v Bratislavě se to odehrává v Českým Krumlově, který je ale úplně jiné město). A ejhle, píší, že je třeba nějakých podivínských postav, někoho, zvláštního. Kdo by to mohl být na Slovensku? Už to mám, malí cikáni, ti naženou strach každému (vážně se jich bojíte pane Rothe?). Teď už stačí jen pár hustých hlášek do traileru a něco, na co tam naženem ještě víc lidí. A máme to - popíšem to jako film od Tarantina, který nám sice dal jenom pár dolarů, ale jeho jméno dostane do kin spouuuusty lidí. Super, přidáme dobrou hudbu, ať se prodá i soundtrack (je Michal David to nejlepší?). A JAK TO DOPADLO? Škoda, že se v příručce nepsalo nic o scénáři, možná by ho tvůrci napsali. To, že si přečetli, že má film obsahovat děsivé momenty asi neznamená, že mají být dva, co? Zase škoda. Může mi někdo vysvětlit, jaktože když to má být horror, jsem prvních 60 minut spal? O nějaké hlubší myšlence nemůže být ani řeč, ale i dementní filmy mají něco, co by se za myšlenku dalo považovat, tady není nic. Proč ty lidi vraždí? Aha, jsou šíleníííí. Ale pane Eli Rothe, šílený jste asi vy, když natočíte něco jako je Hostel. ()

balba

To jsem netušila ,že se už pořádají hony na lidi.Je to dost morbidní film.Hlavně ten konec je otřesný,když ujíždí autem a sráží ty holky nebo jak ta holka bez oka , prostě docela drsný konec. ()

Chen

Slovensko je v Hostelu znázorněno opravdu... svérázným (a pro zdejší dost urážlivým) způsobem, ale to bychom mohli s trošku nadhledu přehlédnout. Co už přehlédnout nejde je samoúčelná brutalita, která už překračuje hranice snesitelné nechutnosti. Hnis vytékající z ustřižené oční bulvy, to je na mě prostě moc. Jednu hvězdičku navíc, za sympatické Jaye Hernandeze. ()

Jonash87

Tak nebylo to úplně zlý... Ale ta první půlka je o ničem (kromě nahých děvčat), druhá naopak dost brutální, ale i těžko uvěřitelná. Slovensko zobrazeno dobře, potěšily malé role českých/slovenských herců, ale dalo se z toho vytěžit víc. Takže na dvě hvězdy se to vyšplhalo i díky tomu, že jsem film sledoval sám doma o půl jedné ráno... ()

Hees

Vtipné zobrazenie Slovenska. Deti tvoria gangy. No keď vynechám zosmiešnenie Slovenska, tak film bol podpriemerný. Podpriemerný pre mňa neznamená niečo otrasné. (Hodnotenie 2,5) ()

rakovnik

Super zábava, legrace, pobavení při nudném sobotním večeru :-) Obzvláště perverzák Jan Vlasák, české vlaky, Český Krumlov, česká diskotéka s "hity" Michala Davida...prostě parádní americká blbinka o strašlivé zlé východní Evropě. ()

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Ale no tak, jednou za čas si můžeme dovolit bulvární titulek i tady u nás, ne? ;-) Obsah zprávy je mnohem prozaičtější. Kevin Smith má problémy s MPAA. Ano, už zase. Organizace, která rozhoduje o tom… (viac)

Čtyři vraždy stačí, drahoušku

Čtyři vraždy stačí, drahoušku

02.05.2006

Na Slovensku sotva zavřeli kudly po kapsách, odložili nenávistnými prohlášeními pokryté transparenty a rozsekali rozpíchané voodoo postavičky scénáristy a režiséra Eli Rotha a producenti měli… (viac)

Hostýlek u mrtvého plavčíka

Hostýlek u mrtvého plavčíka

09.04.2006

Známý televizní seriál Pobřežní hlídka natáčený od roku 1989 do konce milénia a dočkavší se celkově 241 dílů, dalšího příbuzného seriálu Baywatch: Nights a několika televizních filmů ještě není úplně… (viac)

Eli Roth a Stephen King

Eli Roth a Stephen King

09.03.2006

Dimension Films získaly práva na zfilmování novely CELL z pera mistra hororu Stephena Kinga a za účelem převedení příběhu na celuloid byl najat Eli Roth, horlivý fanoušek žánru a tvůrce komerčně… (viac)