Nadějný tenista Gary se rozhodl vydat vlastní cestou a se sportem sekl. K tenisu se ale úplnou náhodou vrací jako asistent trenéra na jedné střední škole. Když současný kouč nečekaně zemře, ujímá se jeho místa. Na starost dostane několik puberťáků, jejichž snem je výhra poháru. (oficiálny text distribútora)

MAXIKILLER

Příjemná tenisová komedie s nenapodobitelným Seannem W. Scottem. Randy Quaid je taky komik první třídy, a je škoda, že mu ve filmu nedali větší prostor. Takhle jsou všechny vtipné situace postavené výhradně na "Stiflerovi". Ten to ale i sólo dokáže poměrně slušně odtáhnout. Stále je tam ovšem spousta drobných nedostatků, a tak trochu zamrzí, že se od začátku jedná o "videovou" záležitost. Trochu více pozornosti, a mohl to být úplně někde jinde. Takhle jen lehký nadprůměr. 3,5 * ()

Peenugirl

Možno prehnané hodnotenie, ale 1* je pre Seanna W. Scotta. Je to one man show! Miestami nechutné, ale niekoľko krát som sa nahlas zasmiala, čiže si to zaslúži 3*+1* za hlavnú hrdinu.60%+15% ()

Rychleji

Čekal jsem naprosto nechutnou hovadinu ... Musím říci, že jsem byl příjemně překvapen. Film nevypadá jako by ho točila banda puberťáků jako např Velkej Biják, To je Sparta, atp. Nechutných scén není tolik a rodiče nemusí už spát, aby jste se na to mohli koukat :). ()

Pythonator

Seann William Scott je opravdu vtipný i když je trapný a drží nad vodou celý film. Bez něho by to byla nuda. Jeho speciální trapnovtipné kreace nemají chybu a být jich ve filmu víc, tak dám snad i čtyři hvězdičky. Bohužel je tam spoustu hluchých míst a člověk si na nějaký ten pořádný gag musí počkat. Třešničkou na dortu je Leonor Varela jako učitelka španělštiny. ()

mic2.cz

Povinnost pro ty, kteří milují ulítlé komedie. Seann William Scott, kterého si určitě většina lidí spojí s Prcičkami, se do role perfektně hodí. Ačkoliv bych tento kousek zařadil spíše do kategorie B, tak se dokáže vyrovnat (a mnohdy i předčit) Ačkovou produkci. Takže si připravte bránice a směle do toho. ()

rischo

Ani by osm nepovedal, ale barz som sa pobavil na Scottovi. Nebyť jeho tak je to priemern comedy ako každá iná ale jeho flipy stáli za to. ()

MclaireM

Typická oddychovka.Ničím nedokáže prekvapiť a slúži LEN na zaplnenie nudného Nedeľnajšieho poobedia.Pokiaľ sa nan dívate v inom čase tak to je teda dosť nuda.Niekoľko krát som sa síce zasmiala ale fakt veľmi málo...Seann William Scott je síce dobrý herec hlavne v Prcičkách xDale tu ani to nepomohlo.2- ()

Deacon59

Sice průměrná komedie, ale přesto si myslím, že to není ztráta času. Vtipných mometů není tolik, ale najdou se hlavně ke konci když film graduje. ()

wairau

Dost slaboduché. I když se tam pár momentů najde, kdy by se člověk i zasmál, ta ostatní hloupost to přebíjí. Ani nevím, proč jsem nedal odpad, asi slabá chvilka. ()

PORTER44

Nevím proč ale jak v nějakém filmu hraje S.W.Scott tak už vím že to nebude nic moc,humor tohoto herce mi nějak nesedí většina jeho vtipů a skečů mi připadá spíš trapná než zábavná jako v tomto filmu. ()

Calabria

Zábavná komedie, která není pro každého, protože obsahuje takový ten sprostý humor. Určitě pro mladé lidi a A-čková komedie to samozřejmě není. Pro mě 85% protože jsem se nasmál. ()

k.rakonos

Tak Stiflera by jako tenisového trenéra chtěl asi málokdo. Chyběl tomu větší vtip a šťáva, nicméně i kvůli tomu, že mám tenis rád aktivně i pasivně celý život, tak za 3* ()