Jeden z nejuznávanějších raperů na světě, Curtis "50 Cent" Jackson, je hlavním hrdinou filmu. Marcus je zhrzený chlápek, se kterým se život nemazlil. Poté, co byla zavražděna jeho matka, se vrhne na dráhu drogového dealera a začne si užívat života. Příběh natočený na motivy skutečného života 50 Cent Jacksona. (oficiálny text distribútora)

Pajky3

Nebylo tak zas až takové utrpení, jako jsem na první pohled čekal od černého gangsta-hip hop filmu. Půldollar je docela v poho, ale úplně to kladný charisma z něj nevyzařuje. Za to tu zápornou stranu skvěle reprezentuje Mr. Eko. A role šéfa je Billu Dukeovi ušitá snad na míru. I když nepatřím mezi milovníky tohoto žánru, tak jsem to v tomhle filmu zvládnul. Byl to průměr ()

PainM8

Tušil jsem, že nějak takhle vypadal Curtisův život. Díky filmu jsem si to živě představil a bylo to poměrně poutavě natočené. Líbilo se mi, jak se jeho rap vyvíjel a jak zjistil, co mají fanoušci v muzice radši než kvalitu.... ()

Juto

Nie je to najlepší film všetkých čias, ale stojí za to ho vidieť. Tento film má akciu, drámu, boje gangov a romantiku. Fajn film. 6/10 ()

Biggy

Jim Sheridan se ujal velice kontroverzního filmu. Hip-hop je možná srdeční záležitost několika z nás, ale unikátně pojatý film s výbornou režií, hudbou i zpracováním vyráží dech. ()

c.tucker

No normálně bych tomu nastřelil asi 2* (hlavně díky Fiftymu), ale jelikož Hip Hop a styl okolo něj mám celkem rád, tak přidávám jednu hvězdu. Ale jinak klasickej film z nigga prostředí s rychlím tempem, takže celkem koukatelný. No Sheridan se moc nepředvedl. ()

O´Hara

Životní příběh jednoho z nejznámějších rapperů moderního světa-50 centa. Jeho drsný a tvrdý průchod životem byl podle mě velmi dobrým námětem na film. Je zde krásně ukázáno jak jde udělat z ničeho něco....jinak smekám před 50 centem, že se dokázal se vším tak poprat. Neměl to jednoduché... ()

WolfR

Tento kousek je v podstatě zrcadlo 50 Centova života. O tom jak se musel vyškrábat až na vrchol. Jistě by tomu slušel chytřejší a zajímavější scénář. Chybí tomu i jistě větší dramatičnost. Ale jako jednorázová jednohubka to postačí. A uslyšíte při ní pár jeho hitovek. Pro “fiftyho“ fanoušky je to rozhodně povinnost, 3 hvězdy. ()

Radiq

Nigga gangsta rapper. Slyšíte tohle a je vám jasný, o čem je celej film. Kupodivu to ale není úplná snůška sraček a jak nemám americkej hip-hop rád, tak sem se náramně hodí a líbí se mi. Ani chvilku sem se nenudil, akorát jsem měl mezi těma černejma trochu zmatek. Nigga kultura není tak zřetelná a protlačovaná jak v jinejch filmech (všude jen r'n'b) a to se mi líbí. Myslím, že námět není jen pro lidi, co chcou být v ghettu. ()

URBAN

Myslel jsem že to bude zbytečně přehnané, ale není a diváka tento příběh i dojme a to je hlavní představitel neherec. No sám sebe člověk asi zahrát umí. ( 1.3.15/MAC ) ()

SniperG1

50 Cent neměl vůbec jednoduchý život to je pravda a za to má mé velké uznání a respekt, že to dokázal dotáhnout až takhle vysoko! Zpracování filmu mohlo ale být mnohem lepší... Jinak má 50 Cent dobrou hudbu, kterou si vždy rád poslechnu :) 75% ()

Motinski

50 Cent dokázal zahrať sam seba obstojne a celý film ťaží hlavne z jeho životného príbehu. Remeselne ale ide o obyčajný krimi triler z drogového prostredia, bez ničoho originálneho. Nebyť účasti známeho mena, zapadne to prachom. ()

Raven0

Hned zpočátku musím přiznat, že nejsem černoch a hip hop také není zrovna můj šálek kávy. Spíše naopak, českým rádoby nezávislím "ghetto" hip hoperům se s chutí vysměji, ale tento film byl pro mne příjemné překvapení. Solidní gangsterka, kde drogy a zbraně prohrávají svou bitvu proti hudbě. Tento film určitě dodá spoustě mladých američanů naději na to, že si také splní svůj prima "americký sen". Ale mě jde spíše o to, že docela slušně pobavil... ()

T-pack

Tenhle film je až příliš roztěkanej, nemá nosnou myšlenku. Jako parafráze Curtisova života je to koukatelný, a zaručeně je to zřejmě nejlepší věc, kde Fifty hraje prim. Ten přitom není v roli ani výbornej, ani zlej, je ovšem škoda, že ho po herecký stránce zastíní jeho mladší verze. Určitý momenty snímku jsou skvělý, například scéna s rvačkou ve sprše pro mě byla jednou z nejsilnějších částí filmu – jen proto je právě zlý, že je tam trochu mimo, slouží jen jako dost nepřirozenej způsob, jak spřátelit hlavní postavu s Bamou. Že z toho se pak vyklube maniak taky scénáři nedělá těžkou hlavu, jako spousta jinejch scén, který vedou do slepý uličky a jen způsobujou, že je celej snímek dost rozlítanej. 117 minut je na něco podobnýho příliš dlouhá stopáž, a konečný životní vítězství hlavní postavy není pro diváka ani v nejmenším uspokojivý. Mám před sebou doopravdy patetickej snímek, tak proč mi chybí katarze? ()

smolicek04

Ach.....Ako si tu čítam tak niktorý Hip-Hopery tu píšu že 50 cent je najlepší hudobník a preto dám 5 hviezdičiek.......Nuž čo dodať vymletý Hip-Hopery. nechápem prečo hodnotia film podľa herca takz. speváka je to dosť úbohé. ()

MiaMoonlight

V tomto filmu se toho děje dost, ale je to celé takové nezáživné, jako když tím vším jen rychle proběhnete. Vím že porovnávat se nesluší a spousta z vás mě bude nsnášet za zmínku o 8 mile, ale i když 8 mile neukazuje život Shadyho od malička, tak má do sebe víc. A možná to je právě ono. Nějaký spád a děj. Tenhle film má prostě působit trvdě. Přece se tu vypráví o malým černochovi co prodává drogy a dělá spoustu dalších "dospěláckejch věcí". Co z toho ale divák má, když není jeho zažraným fanouškem? Po stránce filmové to je teda nic moc A to spíše nic než moc. ;) ()