Aká asi môže byť losangeleská tínedžerka s menom Poppy Mooreová (Emma Robertsová)? S takým menom sa asi sotva bude starať o opustené zvieratká a zbierať na ulici odpadky po bordelárskych spolužiakoch. Poppy je rozmaznaná potvora, s ktorou sú len samé problémy. Keď sa k nim má nasťahovať jej budúca macocha, pretože je vlastná mama opustila bohatého manžela, dievča sa rozhodne všetky jej veci rozdať kamarátom. A to bola presne tá povestná posledná kvapka a jej otec (Aidan Quinn) sa rozhodne urobiť posledný krok – drastickú prevýchovu. A na to niet lepšieho miesta ako klasická internátna škola Abbey Mount vo Veľkej Británii. Dievčatá tu nosia uniformy, učitelia rozprávajú spisovnou angličtinou a večierka je o desiatej. A kto poruší niektoré z prísnych pravidiel, za trest dostane na večeru nejakú tú anglickú špecialitu. Poppa nemá v pláne zostať na škole a jej spolubývajúce sa jej rozhodnú pomôcť. Aj keď sa zdá, že by sa z nich mohli stať priateľky, je tu ešte niekto, komu leží Poppy v žalúdku – závistlivá Harriet (Georgia Kingová). Nielenže Poppy prevracia celú školu hore nohami, preberie jej tím, ale ešte si dovolí očariť Freddieho (Alex Pettyfer), syna riaditeľky školy. A keď sa zdá, že Poppy už vie, že život je o niečom inom, ako si donedávna myslela a už sa jej z internátu nechce, Harriet proti nej poštve všetkých. Najskôr jej kamarátky, potom Freddieho a napokon celú školu. A nech sa Poppy snaží, ako vie, nikto jej neverí. Čo teraz? Hádam sa len priznať niečomu, o čom si myslia, že to urobila, ale vlastne neurobila. Odvahu jej napokon dodá matka, ktorá tiež na školu chodila a bola kapitánkou rovnakého tímu ako je ona... (TV JOJ)

Vabr

Myslel jsem si, že se bude jednat o typickou sračkoidní dvoutisícovkovou komedii, kterou zbožňuju. Taky, že začátek tomu dost nasvědčoval. Typická pipka, která neposlouchá, a tak ji zbohatlí rodiče pošlou na intr přes rybník do Anglie, ale tam dělá problémy. Zasmál jsem se, bavilo mě to a čekal jsem stoupající úroveň zábavnosti a cringe, ale bohužel to v 1/3 najednou přeplo do módu ,,drama část v komedii‘‘, kterej ale trval až do konce filmu! Samotný drama části v komediích nemám rád, jen pokud jsou udělaný dobře, což je výjimka, ale tady to už bylo celou dobu až do konce, a tak ta komedie z toho celkem vyprchala. Bylo to pak předvídatelný a už to jelo na průměr. Takže to ve výsledku končí na horších 3⭐. Vyhodnocení: Dabing Lucky Vondráčkový jsem si vychutnával plnými doušky 😎 ()

nightday

Asi mám slabost pro filmy obsazené samými děvčaty. Dojemný příběh, rozkošná Emma Roberts. 17 let má a už se stala mou nejoblíbenější herečkou :) ()

haWranka

Ale tak proč ne, tohle je taková typická nenásilná teenage komedie. Potěšilo mě, že hlavní představitelku přebarvili, protože to jí slušelo mnohem víc a taky mě potěšila přítomnost Aidana Quinna, pro kterýho jsem vždycky měla slabost. Jinak nic úchvatnýho, ale to snad ani nikdo nečeká. ()

Psycho.R

Musel bych lhát, kdybych řekl, že tahle tuctovka mě nebavila. nevím, jestli to bylo prostředím nebo čím, ale rozhodně je to milej film, kterej neurazí. ()

SalamanderG

Předvídatelné jako fake story mexického přistěhovalce ilegálně pracujícího v USA. Tuctový námět, tuctové, i když atraktivní herecké obsazení, a nijak zvlášť zajímavá zápletka. V některých částech jsem měl pocit, že cílovým segmentem diváků má být osazenstvo domovů pro mentálně retardované děti a důchodce s nastupující stařeckou demencí. Ještě štěstí, že se Emma Roberts v současnosti vrhá na perspektivnější projekty. ()

mira.l

Ale jo, já tam ty čtyři nakonec dám. Čas od času si takovou podívanou docela rád dopřeju. Taková oddechová, lehce praštěná, trochu blbá, ale i docela humorná podívaná občas neuškodí. i když to rozhodně nebylo nikterak originální, ale na celou sestavu ve složení Emma Roberts, Kimberley Nixon, Georgia King, Juno Temple, Natasha Richardson se mi koukalo velice dobře. Jen tak mimochodem, takovýma školama by asi dnešní -náctileté slečny měly procházet tak nějak povinně, aby chytly nějakou disciplínu, ono to zase tak blbý není, ono na tom základním principu něco je. Když nic jinýho, tak aspoň ty uniformy:). Jo a mně se Emma Roberts teda o něco víc líbila jako bruneta:). ()

Likan7

Klasické zlo, které vidíte na TV Nova v sobotu před polednem. Celý film je jedno velké klišé aneb jak nafrněná blbka k rozumu, přátelství a lásce přijde. Mezi tim tu máme rádoby vtipné hlášky, komické scénky a na konci nějaké to drama, které musí mít každý takový film. Největší zajímavostí je pak tedy to, že hlavní roli tu má Emma Roberts, známá teď z Nerve třeba a ten trouba z Jsem číslo čtyři nebo Bez kalhot. A poznámka pod čarou, Emma Roberts vypadá úplně stejně jako před 9 lety, tedy sexy :-) ()

Kritik.

Normálne podpriemerná (čiže priemerná) teenegerská komédia o mladých násťročných individuách a ich vtipno-trápnych študentských problémoch. Jednoduché, ľahké, oddychové. ()

neo93

Tak nakonec to nebyl úplně takový nesmysl, jak to ze začátku vypadalo. Už ale samotný jednoduchý děj filmu k tomu směřuje. Zhýčkaná, namyšlená a naivní Američanka Poppy, je po tom, co jejímu otci dojde trpělivost, převezena do tradiční anglické internátní dívčí školy na převýchovu. Nejprve samozřejmě nemůže pochopit, co ONA v takové škole vůbec dělá, a proto naprosto odmítá přistoupit na nastolená pravidla. Záhy však pochopí, že musí z tohoto místa, co nejrychleji vypadnout, k čemuž jí dopomohou nové spolubydlící, které se rozhodnou, že jí z ničeho nic prostě pomůžou. A tím, jak se sblíží s ostatními dívkami při konání věcí, kvůli kterým by ji mohli vyhodit, si nejenže uvědomí, že v této škole není až tak špatně, jak si původně myslela, ale začíná se z ní stávat taková normální holka, jenž dokáže pomoci druhým a nemyslí pouze na sebe. Klasické příběhové schéma, ve které nemůže chybět romantická linka, ani nějaké to nepřátelství, je ozvláštněno lakrosem, a zejména jaká si dívčí obdoba bojového tance haka zaujme. A díky přítomnosti pohledné Emmy Roberts, se celý film dá v pohodě zhlédnout, bez toho, aniž byste museli u snímku přemýšlet. ()

kukkik

Taková čistokrevně průměrná teen komedie. Ale to není nutně mínus, pokud se film nepokouší nalhávat si něco jiného. Tenhle si to otevřeně přiznává a díky tomu jsem si ho docela užil. Nicméně na více, než tři hvězdy, nemá. 3/5 ()

renegrido

Příjemné překvapení. Čekala jsem další typickou americkou teen komedii s trapným příběhem a předvídatelným dějem, ale tohle mě potěšilo jak vyšší úrovní, tak i příběhem. Ani chvilku jsem se nenudila a příjemně se na to dívalo. Ve své kategorii hodně nadprůměrné. Určitě doporučuju. ()

DadysGirl

Ale jo, dá se na to koukat... Emmu Roberts jako herečku neznám, ale celkem jí to sedělo... Kdbych byla o deset let mladší, asi bych to zkoukla i víckrát... Ale teď jsem to dokoukla, pobavila se a asi na to rychle zapomenu... Neurazí, nenadchne... ()