Pripútajte sa, prosím!

• Česko Připoutejte se, prosím! (viac)

Masinfira

Eh, na seznamu bylo něco o tom, že je to nejvtipnější film na světě. Mě osobně nepřišel vlastně vůbec vtipný... vypl jsem po 30ti minutách, kdy jsem neměl na co koukat... naprosto nechápu 80% co to má... pro mě je to naprostý odpad. Dávám jednu hvězdu jen proto, abych tolik nevyčníval... komentář "T2" to naprosto vystihuje. Viděl jsem celkem mraky filmů, často jsem byl i zklamán, ale tohle je úplně nejhorší. ()

JARDAHONDA

Parodická komedie Připotejte se, prosím!, kterou Americký filmový institut zařadil do desítky nejlepších veseloher všech dob, patří k mistrovským dílům tohoto žánru. Obsahem tothoto snímku : Potom, co posádku dopravního letadla stihne otrava z jídla, musí kontrolu nad strojem převzít bývalý vojenský pilot v podání Roberta Hayse. Jeho přítelkyni, stevardku a druhého pilota v jedné osobě si zahrála Julie Hagerty, v dalších rolích se objevily herecké hvězdy, jako Robert Stack, Lloyd Bridges, Peter Graves, Leslie Nielsen, Kareen Abdul - Jabbar a jiné. Jejich bláznivé kousky v rychlém sledu zdařile karikují filmy o leteckých katastrofách, náboženský fanatismus, televizní reklamy, romantickou lásku... Děj se tak řítí kupředu z jedné groteskní situace do druhé! 85 % ()

mikehoblog odpad!

Naprosto zbytečný film, nezasmál jsem se ani jednou, pouze jsem přemítal, co vlastně všem přijde na těch trapných scénách tak vtipné.....navíc tak nesympatické herce jsem dlouho neviděl.......prostě čistý odpad, a doufám, že na tento film už nikdy nenarazím. ()

+sfinx+

Stále zdařilá parodie, ale zařadil bych ji až za všechny tři Bláznivé střely. Humor je takový prvoplánovitý, jednoduchý a nevyždímá jednu scénu takovým způsobem, jakým to zvládal poručík Frank Drebin. ()

radimhasalik

Místy jsem se skvěle bavil. Některé vtipy překvapily a neviděl jsem je v žádném jiném filmu. Místy tam byla hluchá místa, ale čtyři hvězdičky si to zaslouží. ()

joffreydepeyrac

Žánrová špička, nevybavuji si film, který by to předčil. Blíží se možná tak Žhavé výstřely 2 a 1/2, ale tohle je k popukání od začátku do konce. Roger Murdock: Flight 2-0-9'er, you are cleared for take-off. Captain Oveur: Roger! Roger Murdock: Huh? Tower voice: L.A. departure frequency, 123 point 9'er. Captain Oveur: Roger! Roger Murdock: Huh? Victor Basta: Request vector, over. Captain Oveur: What? Tower voice: Flight 2-0-9'er cleared for vector 324. Roger Murdock: We have clearance, Clarence. Captain Oveur: Roger, Roger. What's our vector, Victor? Tower voice: Tower's radio clearance, over! Captain Oveur: That's Clarence Oveur. Over. Tower voice: Over. Captain Oveur: Roger. Roger Murdock: Huh? Tower voice: Roger, over! Roger Murdock: What? Captain Oveur: Huh? Victor Basta: Who? ()

Jarsey

Nějak nechápu, v čem tkví to vysoké hodnocení tohoto filmu. Údajně se má jednat dokonce o jednu z nejlepších parodií, které kdy byly natočené. Mně teda ta pointa uniká, během celého filmu jsem se ze srdce ani jednou pořádně nezasmála. ()

vlcekmirek

To bylo v době, kdy se ještě natáčely komedie, které byly vtipné i bez hromady vulgarismů, prdění, zvracení a podobných nechutností. ()

anicca

Strašná sranda. Koho ale paródie nebavia a nerozumie im, zbytočne budeme niečo vysvetľovať. Leslie Nielsen mal ale pre ne vždy cit a vedel ich robiť. Ja osobne som milovník tohto žánru a Pripútajte sa, prosím je ich vrcholom. U mňa vedie scéna s umývačom okien, ktorý sa púšťa do práce na lietadle uprostred turbulencie. ()

DeathRitch

Film rokmi zostarol a vtipy v ňom aplikované dnešnej mladej generácii hovoria len veľmi málo. 3/5* dávam najmä za slovné hračky L. Nielsena, ktoré vynikli lepšie v originále než s dabingom a pár zábavných momentov.Taktiež je to film vďaka, ktorému sa Leslie dostal do povedomia širšej verejnosti ako muž s vážnou tvárou plný absurdých replík. ()

drkaldj

Na jednu stranu legendární komedie/parodie. Na stranu druhou, dnes už některé vtípky působí docela trapně. Když jsem viděl jako malý kluk bylo to pro mě super komedie. Pro dnešní mladší publikum to ale bude určitě působit jinak. Pro mě stále dobrá komedie (legendární parodovací scénka v baru je pořád super) která ale už viditelně zestárla. ()

Sejkorka

Je pravdou, že v roce 2022 to už vyzní jinak, než v osmdesátkách (3+5/2 = 4) Nicméně je to stěžejní kámen parodií stejných autorů (Bláznivá střela / Žhavé výstřely). Děj je nepodstatný, jde o soubor gagů na pozadí jednoho nevydařeného letu. ()

GrooteLulu

...."A kdy se vrátíš Tede?" "To ti nesmím říct, to je tajné" :)..... humor, žánr parodie je možná pro dnešní mladou generaci už vyčpělý, ale my se chlámali, až jsme se za břicho popadali, zvláště pokud znáš scény "originály", které jsou parodovány. ..... > ten obraz, který Striker maluje s tou nohou za krkem :))< .....OST - Bernstein - Where the Hell is Kramer!!! ()

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí

16.12.2013

A možná z ní bude něco jako Bláznivá pařba. Hollywoodu nestačil nový (strašný) Růžový panter, teď plánuje zmodernizovanou verzi další kultovní policejní parodie. Bláznivá střela se poprvé na plátnech… (viac)