Kancl

• USA The Office (viac)
Ukážka z filmu 2
USA, (2005–2013), 75 h 18 min (Minutáž: 21–51 min)

Réžia:

Ken Whittingham, Tucker Gates, Jason Reitman, Joss Whedon (viac)

Steve Carell, Rainn Wilson, John Krasinski, Jenna Fischer, Leslie David Baker, Brian Baumgartner, Angela Kinsey, Phyllis Smith, Kate Flannery, Creed Bratton (viac)

Famózní komediální seriál o každodenním soužití nespokojených zaměstnanců v kanceláři společnosti Dunder Mifflin, které šéfuje zmatený Michael Scott. (Netflix)

enterama

urobit sefa kanclu idiotom bol skvelý tah scenáristu. Dalsi tah, vlezdoprdelka. Krutý seriál pod taktovkou "egomaniaka ktorého má kazdý rád" ()

Von Kempelen odpad!

Hrůza a hlavně naprostá zbytečnost. Na tohle je škoda plýtvat celuloidem i slovy. Nezlobím se na Američany, ty už asi jiný nebudou, ale na Brity, že prodávají licence na svoje klenoty, aby se z nich za mořem staly popkulturní primitivní sitcomy. ()

s.u.g.e.r.

Dobří herci v seriálu, který není zas tak praštěný, jak se zpočátku zdá. Charakter Dwighta Schrutea stejně jako to co se odehrává v hlavě Michaela Scotta jsou kapitoly samy o sobě:-). Ne náhodou to má už 8. sérií. ()

Choucas

Je to takové...........neuvěřitelné! A nebo jak prohlásil táta, podobnej masakr se koná každej den u mně v kanclu! Bezkonkureční seriál o kancelářskejch krysách. ()

SnilekCox

Moje srdcovka. V tomhle případě, mě vůbec nevadí, že jde o remake. Soudit pouze podle první řady nelze - já jsem lidem říkal, že jestli se prokoušou první serií - nebudou litovat. Rainn Wilson v roli Dwighta mě dokáže naprosto uzemnit(v dobrém smyslu slova) a Steve Carell prostě nezklame. ()

TonySoprano

tazko by som si niekedy vedel predstavit, ze by britsky remake amici zvladli lepsie, ale tu sa im to podarilo na plnej ciare. Gervais sa nedokazal dostat ani do 3 serie, naproti tomu US verzia v sucasnosti v 9 serii. Serial zaujme kompoziciou postav, su tak nesurode, ze to vytvara idealny podklad, podobne ako v MASH 4077, aj tu mame snaziveho red-necka, neschopneho sefa, stabajznu a hawkeye, ktory vzdy zachrani situaciu. Po odchode Carrela serial utrpel velku stratu zaznamenava klesajuci rating a prichod Helmsa podla mna serialu nepridal, skor naopak, nikdy mi tam celkom nezapasoval. Z neznamych hercov serial spravil hviezdy a napriek nizkorozpoctovej produkcii atakuje od zaciatku top sledovanost. ()

tetka betka

Unnamed to teda presne vystihol! Tiež ma ten seriál zo začiatku nebavil a sledovala som ho iba zo zvedavosti, ako sa to vyvinie medzi Pam a Jimom a celkom ma to začalo baviť. Ako neváľam sa pri tom od smiechu, ale ani sa nenudím. Originálnu verziu som nevidela a túto verziu by som prirovnala k olivám. Aj tých treba zjesť najskôr viacej, aby konečne začali chutiť. ()

JAzzeURo

Jestli pracujete v kanceláři, případně na sales pozici, tak se vám ten seriál nemůže nelíbit. Krasinski se na tomhle seriálu totálně etabloval. Po shlédnutí 5. série musím zvednout hodnocení z původních 4 na 5 hvězdiček. Seriál mne prostě stále umí rozesmát a to je to co se má u takového formátu hodnotit. ()

chaplin

Jeden z mála sitcomů, kde člověk nemá určeno, kdy se má smát a kdy dojetím brečet. Americká předělávka britského seriálu, která se ale jako jedna z mála povedla. Pro mě je dokonce tato verze mnohem lepší než originál. Navíc jsou tu ještě ty trapné situace a ještě trapnější pohledy do kamery, které mě vždy dostanou. ()

annacfd

Do konce 4. série určitě 4 hvězdy.. potom to jde dolů a u šesté série jsem se už nezasmála ani jednou.. nevím, jestli proto, že se vtipy logicky opakují a nebo proto, že jsou nové a nevtipné? Asi mix obou. Každopádně nehynoucí klasika, kterou by měl vidět každý, i když třeba ne všechny epizody. ()

MikEycek

Jeden z nejlepších komediálních počinů vůbec. Steve Carell je naprosto boží, to co tam předvadí je neuvěřitelný. Z počátku se mi do toho nechtělo přeci jen 9. řad je celkem dost, ale hned po pilotu jsem byl vtáhnut do děje Kanclu a nemohl se odtrahnout. Největší sympaťak je určitě Jim (John Krasinski), který vám bude asi chybět nejvíc, ostatně, ta chemie mezi charaktery je neuvěřitelná a nebudete chtít aby to skončilo. ()

Tomoso18

Rozhodne patrí medzi najlepšie seriály, aké som kedy videl. Skvelá atmosféra, skvelé postavy a nad tým všetkým sa týči Dwight a jeho repa... :D ()

tehol

nejpodhodnocenejsi vec tad na csfd. prvnich 7 serii se pretahuje s parks and rec o nejlepsi, minimalne americky komedialni serial vsech dob. po odchodu michaela to precejenom o neco spadlo, v 9. i bez kelly a ryana navic s andym v dickhead rezimu to vypadalo na dost nedustojne zakonceni, nastesti asi posledni 4 dvojdily to dokazaly dokonale zachranit. to jak se vyporadali s celym tim konceptem nataceni dokumentu zaslouzi absolutorium. to je vec, ktera u parks and rec vysumela trochu do ztracena... ale nebudu jen srovnanvat. michael scott ztvarneny michaelem scottem je dokonalost, nevim co vic napsat, at uz v komedialnim, vaznem (zejmena prvni polovina serialu) nebo i tom snilkovskem (nezapomentulena reklama, divadleni hra, film, etc) smeru. dwight, ktereho nejlip dokumentuje epizoda ve 3 serii, kde nedela nic jineho nez kontroluje cizi dum.highlightem je vsak jeho vztah s pam a jimem samozrjeme. o dalsich postavach uz psat nebudu, protoze uz ted je to dlouhe. jen reknu, ze bych nechtel, aby na me rval Stanley, diky Pam si pamatuju sve heslo(if you know ehat i mean), jim se boji snehulaku, kelly je nejlepsi clovek na svete, oscar s angelou nejlepsi milenci, kevin neni dumb ale jen mentally-challenged, z meredith mi bylo vzdycky blbe, phyllis umi byt zla, toby by si mozna rozumel s jerrym(garrym,larrym,lennym), erin umi uzasne tancit,s ryanem si pisu jedine pres WUPHF, darryl nezna svou vlastni kulturu, holly=rap a david wallace suck it! tohle vsechno a i vice se doctete na blogu CREEDA. ()

kacacze

Dlouho jsem se u nějákého seriálu takhle nenasmál. Všechny postavy zde něco přidávají a každý díl má v sobě šmrnc. Interakce mezi kamerou a kanclem dodává zajímavou atmosféru, která je doplňována skvělími vtípky především od Michaela samozřejmě :). Hodně Vám to pomůže pokud se chcete naučit angličtinu, myslím si že si ji celkově obohatíte o spoustu užitečných frází i obecnému porozumění anglického jazyka. Za mě určitě 5/5 a jeden z nejlepších seriálů které jsme v poslední době viděl. ()

FlyingCreep

Tenhle seriál je pro mě srdcovka. Člověk se nesmí nechat odradit první sérií, která se moc srovnává s originálem (ikdyž je zajímavý si pustit za sebou první díl obou seriálů). Na humor si taky člověk musí zvyknout, ale jakmile se podaří tak Vás Kancl nepustí. Kromě Steva Carella který první série udržuje tak nějak naživu je super sledovat i herecký výkon Johna Krasinského, který před nabídkou role v Kanclu byl rozhodnutý opustit hereckou kariéru a teď má hlavní roli v seriálu na motivy knížek Toma Clancyho - Jack Ryan. ()

mnglsopinion

Nechápem, nedokážem tomu porozumieť, ako môže mať tento seriál také hodnotie na csfd, už toľké roky. Ako rly budete tu všetci plakať, ako je to trápny americký brak a vykrádačka na pôvodný anglický kancl, aj napriek tomu, že na tom pracoval Ricky Gervais... Toto je seriál, kt. sledujem keď som smutný, keď som štastný a doteraz ma neomrzel. Iste posledné série som nedopozeral, ale k nim sa všetci "kritici" ani nedostali. Ak to niekto komentuje, tak nech si pozrie aspoň tri série a nie tú prvú, kt. bola iba pilotná a vôbec taká skica toho ako to má vyzerať. Neveríte? Tak napríklad ten čurák Michael, ako sa o ňom každý zmieňuje je v ďalších sériach rovnako otravný, ale prešiel zmenami, aby s ním dokázal divák súcitiť, čo sa aj neskôr podarilo. Well, ja by som tomu dal aj 5.5/5 ak by som mohol. ()

teekanee

Naprosto bezkonkurenční sitcom plný skvělýho humoru, který je dost založenej na trapných situací. Je to ohromně vtipný, ale občas se najde díl, či scéna na kterou se skoro nedá koukat, jak trapně vám za postavy je. ( Scott's Tots divám se na tebe ) Všechny postavy mají charakter a fakt si je člověk dost oblíbí. Dwight a Micheal samozřejmě vynikají, ale každá má co nabídnout. Nejvíc bych na seriálu ocenil jeho pozitivní energii, kterou mě doslova nabíjí a tím se dost hodí na uvolnění stresu. Za mě 98% ()

Americký Kancl dostane reboot s novým obsazením

Americký Kancl dostane reboot s novým obsazením

11.05.2024

A opět píšeme o pokračování slavné značky, nikoliv o novém originálním projektu. Snaha zlákat diváky na osvědčené způsoby zábavy a nedostatečná odvaha velkých studií se samozřejmě netýkají jen filmů,… (viac)

Netflix přichází o předplatitele

Netflix přichází o předplatitele

20.04.2022

Nový film Johna Krasinskiho nabírá obsazení

Nový film Johna Krasinskiho nabírá obsazení

26.01.2022

Tak to vypadá, se si hvězdy seriálu Kancl dají menší reunion. Režisér a herec John Krasinski (Tiché místo, Tiché místo: Část II) totiž do své novinky IF čerstvě obsadil Stevea Carella (Sázka na… (viac)