The Return of Brent

Scenár:

Ricky Gervais

Ricky Gervais

IceQueen

Stačí Rickyho upírsky úsmev v spolupráci s jeho trapnohumorom a je po mne. Vie to so mnou aj lepšie, ale v porovnaní s inými, je ešte stále masívny frajer. Equality Street - Biddly biddly biddly biddly biddly biddly Bong, Yo! ()

SpaceOdyseus

Je super videt, ze Kancl neni uplne mrtvy. V tehle desetiminutovace se krome postavy Rickyho Gervaise vraci i povestny britsky suchy humor obcas se prelevajici az do trapnosti a tak to mame radi. Jestli opravdu dotahnou napad na celovecerak o postave Davida Brenta, mohla by to byt velka vec. ()

Fifer

Gervais pokračuje ve své absolutní komediální nadvládě. Líbí se mi, že s postavou Davida Brenta neplýtvá, ale pečlivě zvažuje, jak ji využít. Chystá se celovečerák. Tohle je krátká 10 minutová ukázka, kde zjistíme, že Brenta neopustili umělecké ambice a snaží se prosadit v hudebním průmyslu. Stejný styl jako Office, výborné vtípky přerušované dlouhými hluchými místy. Díky těmto natahovaným pasážím jsou ale ty vtípky tak dobré a zdají se být tak reálné oproti umělým sitkomům. Text a melodie zamilované písně je skvělej, kdyby to vydala nějaká celebrita z britské superstar, byl by to hit. Gervais je génius a věci dotahuje, proto existuje nejen tento krátký filmeček, ale vznikla i píseň, kterou natočili. Jmenuje se Equality street a nejvtipnější je ta pasáž jak asijskej policajt mlátí černocha a pak se před kamerou na chvíli zastaví. Jinak, co jiného by si mohl dát D.Brent než shandy? Odkaz na píseň: https://www.youtube.com/watch?v=XmTV62mE1PA ()

kubilov

"Gervais is a master of creating awkward situations which just make you want to cringe, you forget that it's even acted." David je manažer rappera, ale jeho zvyk táborového hraní na kytaru v jakékoliv příležitosti ho naštěstí neopouští. A dokonce hraje REGGAE! ()