Keď jedného dňa ktosi napadne veliteľstvo americkej spravodajskej tajnej služby a identita väčšiny zamestnancov je prezradená, jej šéfovi (Alan Arkin) neostáva nič iné, než do akcie poslať horlivého analytika Maxwella Smarta (Steve Carell) alias Agenta 86, ktorý už dlho sníva o tom, že so superhviezdnym Agentom 23 (Dwayne Johnson) vytvorí neporaziteľnú dvojku. Namiesto toho ho ale pridelia k jedinému voľnému agentovi, ktorého identita ostala doposiaľ skrytá - k milej, no nevyspytateľnej Agentke 99 (Anne Hathaway)! Čím hlbšie sa Smart a 99 noria do temných vôd zločineckého syndikátu KAOS, tým je im jasnejšie, že jeho veliteľ Siegfried (Terence Stamp) s pobočníkom Shtarkerom (Ken Davitian) chcú na šírení atmosféry strachu zarobiť milióny. Napriek tomu, že Smart má len minimálnu prax v odbore a času menej, než by v danú chvíľu potreboval, poháňaný nadšením a vybavený niekoľkými dômyselnými vynálezmi, sa vydáva zachrániť svet pred KAOSom... (TV Markíza)

shyster

Svým pojetím se film velice blíží trilogii Naked Gun. Není to trapný, několik vtipů mě dohnalo k slzám, ale bohužel v závěru to ztrácí šťávu a Peter Segal nezvládá timing scén. ()

Petoss1

Ďalšia výborna komédia režiséra Segala (Trestná Lavica) pri ktorej som sa schuti zasmial, film plný narážok na Bonda veľa originálnych vtipov bez trápnosti a príjemní herci. Scéna so švajčiarskym nožíkom v lietadle bola najlepšia. 80% ()

cariada

Remake starého seriálu, který u nás běžel v počátcích tv Nova, od té doby ne, tak že ho málokdo viděl a už vůbec si ho asi nikdo nepamatuje. Tenhle film mě velice příjemně překvapil, neboť je to vtipné, plné akce a je pořád na co koukat. Na rozdíl od jiných parodií na špionážní filmy je tady agent ne zase až tak nešikovný a ani totální blb (jako třeba Bláznivá střela). Jeho partnerka 99 je velice přitažlivá a příjemná. O děj filmu tu ani tak moc nejde, jako o dobrou zábavu. ()

O´Neill

Perfektní komedie s omáčkou v podobě akčnosti. Super hudba, super vtípky, narážky. Rozhodně nemám co vytknout a bavil jsem se perfektně! Anne Hathaway předvádí spolu s Stevem Carellem jedinečný herecký výkon. Celý film pak okořeňuje The Rock. Jedním slovem skvělé! ()

wohna

Vtipný Carell, krásná Hathaway. Několik dobrých scének. I celkem zábavné. Spokojenost na místě. Oddychovka, jak se patří. ()

C0r0ner

Dwayne Johnson je kupodivu dobrý herec, na to, že to je původně wrestler. A když mu sedne role (Pot a krev), tak je schopný být nejvýraznější postava. Carell ho ale tentokrát přebíjí svým povedeným šaškováním po vzoru Johnny Englishe. Dobrý film, který pobaví. 75% ()

Wormboy

V podstate celkom vtipna a pohodova akcna komedia, ktorej by urcite prospelo ubrat par minut. Ale Bill Murray ako stromovy agent bol genialny :) ()

pakobylka

----- "Víte, že Jamese Bonda jsem mezi krysami a výkaly nikdy neviděl?" ----- Parodie, která nemá údernost kupříkladu dnes už kultovních "Žhavých výstřelů". Je podstatně jemnější a útočí na vás s menší brutalitou, ale skládá se z nepřetržité řady skvěle vypointovaných gagů a drobných legrácek, které bez problémů zaručují nadstandardní zábavu. ()

c.tucker

Dosti povedená agentská komedie, která si utahuje z filmů o agentech. Důležité je Max Smart není žádnej idiot, ale velmi šikovný agent, který má sem tam smůlu. Celkem se mi i v této roli líbila Anne Hathaway a ovšem výborné cameo Billa Murrayho jako agenta ve stromě. ()

Baker

Smart je příjemná odpolední zábava. Měla však v sobě potenciál na něco ještě lepšího, který bohužel zůstal nevyužit. Navíc dost rychle vyprchá z hlavy. Přesto jde o lehce nadprůměrnou komedii ()

otík

Něco obdobného jako Johnny English. Zábavné, občas hodně vtipné, občas spíš trapné, přehlídka známých osobností (The Rock si tak slaboduchou roli snad ani neužil), celkem slušná akce, bohužel triky už na tom jsou daleko hůř. Hathawayová šikovná kost, Carell zcela tradiční. A tak i hodnocení je tradiční - mírně nad průměrem. ()

tom88

Predražená akčná komédia, ktorá z hlavy vyfučí veľmi skoro na to aby som si z toho niečo príjemné zapamätal, snáď len zopár hercov ako The Rock, S. Carell a A. Hethaway. Réžia je priemerná, kamera a strih či zvuk pekný štandard. Na ten vysoký 80 miliónový rozpočet by sa dalo dosiahnuť určite väčšie divadielko. Vtipu ani zase toľko nebolo a navyše sa tu vyskytuje množstvo trápností aj keď pomenších, ale stačí na to aby som sa trocha naštval a film možno nedocenil. Je to oddychovka na sobotný večer, ale radšej od toho veľa nečakajte, pretože toho moc nedostanete a budete sklamaný. 60% ()

URBAN

Přiznávám párkrát jsem se zasmál , ale že by to bylo tak vtipné to bych neřek prostě bohůžel Steve Carell tentokrát zklamal nadruhou stranu to tak strašné nebylo . ( 22.10.13/MAC ) ()

Radiq

Johnny English mě bavil o něco víc. Přitom bylo vidět, že do Agenta Smarta se nasypalo taky docela dost chechtáků. Máme zde i pár vtipných momentů, ale nedalo by se říct, že bych se smál, až bych se za břicho popadal. Ono jde poznat, že má jít o komedii (Steve Carell je ok), ale často to vázne na zbytečném přehánění a vyhánění do extrému, který té vtipnosti nepřidává. Přesto je to ale odpočinková blbůstka, která se jednou vidět dá. ()

Jirgen

Jedna z lepších komedií v které hraje jednu z hlavních postav Steve Carell, celkem zde není moc vtipných scén, ale napravuje to hodobóžová slečna po boku občas vtipného Carella :) Ale akci nezachraňuje ani svalnatý Dwayne Johnson, jako by jí vlastně někdy v některém filmu zachraňoval :D Takže tento průměrný snímek si určitě vícekrát pouštět nebudu ... ()

Klenotka

Čekala jsem další hloupou komedii alá "agent Nešika" a ono ne. Je to vtipné, až do té míry, že jsem se smála nahlas a Steve Carell mě tu naprosto dostal prakticky akční rolí. Věřit mu dramatičtější polohu nemám problém, ale vidět ho pobíhat se zbraní a věřit mu to? Toho bych se nenadála. Smart je analytik, ale není to žádný trouba a od toho, aby z něj byl špičkový agent, ho dělí jen zkušenosti. Anne Hathaway mám ráda, takže je fajn vidět ji v akční komedii. Alan Arkin tady v druhé půlce dělá a říká takové věci, že překonává místy i Carella. Všichni si to užívají a je to vidět. Na plný počet to není, protože pár infantilních vtipů tam bylo. Ale když je v možném druhém díle uberou a přidají víc akcí typu vlak/letadlo a hlášek, bude to perfektní. A nejlepší hláška tohohle filmu? "I don't know. Were you thinking, "Holy shit, holy shit, a swordfish almost went through my head"? If so, then yes" :-)) ()

Zac Efron fasuje plovák

Zac Efron fasuje plovák

12.08.2015

Téměř neuvěřitelné se stává skutkem. Nejen že dostaneme celovečerní Pobřežní hlídku, ale vážně si v ní zahrají dva populární fešáci, kteří si úspěšně budují komediální kariéry. Jeden konec pláže bude… (viac)

Zuřící býk vs. Rocky Balboa?

Zuřící býk vs. Rocky Balboa?

02.06.2012

I tak by se dal popsat projekt studia Warner Bros. a režiséra Petera Segala, který se naposledy předvedl s ucházející špiónskou komedií Dostaňte agenta Smarta. Komedie Grudge Match bude o dvou… (viac)

Nahradí Jackmana Neil Patrick Harris?

Nahradí Jackmana Neil Patrick Harris?

01.11.2009

Nelekejte se, není řeč o roli Wolverinea. Hugh Jackman však s díky odmítl nabídku Billa Mechanica a Adama Shankmana, producentů nejbližší oscarové show (na jaře bude Hugh natáčet sci-fi The Real… (viac)

Napoleonské války podle Carella

Napoleonské války podle Carella

19.10.2008

A podle Arthura Conana Doylea. Ten nepsal jen detektivky s Sherlockem Holmesem, ale i sci-fi (třeba slavný Ztracený svět) a historické romány. Příběhy o brigadýrovi Gerardovi míchají válečné… (viac)