Keď jedného dňa ktosi napadne veliteľstvo americkej spravodajskej tajnej služby a identita väčšiny zamestnancov je prezradená, jej šéfovi (Alan Arkin) neostáva nič iné, než do akcie poslať horlivého analytika Maxwella Smarta (Steve Carell) alias Agenta 86, ktorý už dlho sníva o tom, že so superhviezdnym Agentom 23 (Dwayne Johnson) vytvorí neporaziteľnú dvojku. Namiesto toho ho ale pridelia k jedinému voľnému agentovi, ktorého identita ostala doposiaľ skrytá - k milej, no nevyspytateľnej Agentke 99 (Anne Hathaway)! Čím hlbšie sa Smart a 99 noria do temných vôd zločineckého syndikátu KAOS, tým je im jasnejšie, že jeho veliteľ Siegfried (Terence Stamp) s pobočníkom Shtarkerom (Ken Davitian) chcú na šírení atmosféry strachu zarobiť milióny. Napriek tomu, že Smart má len minimálnu prax v odbore a času menej, než by v danú chvíľu potreboval, poháňaný nadšením a vybavený niekoľkými dômyselnými vynálezmi, sa vydáva zachrániť svet pred KAOSom... (TV Markíza)

hefoo

Tak dobre som sa už dávno nesmial! Steve Carell opäť potvrdzuje, že v rámci zabávačov patrí medzi spičku. Úvod bol trocha pozvolnejší ale akonáhle sa Max zrazí z agentkou 99 a následne sa vydajú spolu do Ruska tak začíná tá pravá zábava. Neskutočne im to obom sadlo ako dvojici, dopĺňali sa navzájom vždy a bola tam aj chémia(človek by to skôr nečakal ale časom to medzi nimi začalo pekne iskriť :)) ) keď niečo povedal niekto tak to bola jasná hláška a jedná akčná scéna je nahradená lepšou a Carell skôr ako nemehlo tu pôsobobí ako novodobý Agent 007 :)) k tomu krásna, sexy dračica Anne Hathaway, ktorú žeriem aj keby mala na sebe neviem čo otrasné, herci ako James Caan alebo Alan Arkin potešili hodne. [DVD] "A holy shit. A ferrari!" ()

joora1

Spíš méně povedená taškařice, kde jsou průměrní herci, kteří průměrně hrají a vtipné to je opravdu málo. Možná k negativní stránce přispělo i to, že jsem film viděl s cz dabingem. Steve Carell mě opět nepřesvědčil. ()

korndaddy

Asi dvakrát sem se zasmál. To je ale príííma. Hathaway pěkná a Carell pořád čurák. Co víc dodat. Tenhle vošoust mi prostě nesedne, ani kdyby hrál v sebelepším snímku.. ()

iXtr3m3

Chcel by som dať lepšie hodnotenie, film som videl v čase vzniku, tak si z neho už moc nepamätám, ale hodnotím podľa dojmov, ktoré som mal v tedy a ktoré vo mne zanechal doteraz. Mala to byť vtipná komédia, kde sa z prehliadaného blbečka stane super agent, ale malo to priveľa chýb. Jednak to mohlo byť viac komediálne, jednak niektoré veci boli až príliš pritiahnuté za vlasy viď. zamestnanie v "úrade" takej partie, ktorá nakoniec šla do akcie, prišlo mi to ako pokus o amerického Johnyho Englisha, ale Steve Carell napriek tomu, že je skvelý komik, tak na takúto šialenú vec nemá toľko talentu ako Rowan Atkinson, ktorý nakoniec tiež nevytvoril žiaden zázrak. ()

cab

Jak se peclivemu a pracovitemu analytikovi tajne organizace splni jeho sen stat se agentem s povolenim zabijet? S jistou davkou nadsazky a klise potrebneho k namichani akcni komedie za ucelem pobavit divackou obci to neni nemozne, ale ja po skonceni teto taskarice s agenty nenabyl pocitu uspokojeni. Za prve z duvodu neprilis povedenych gagu dle meho gusta, za druhe kvuli slabym akcnim scenam, za dalsi jsem byl rusen neprehlednym strihem a herecke duo agentu se k sobe jednoduse nehodi a to neni jen proto, ze (Steve Carell) je mi nesympaticky (zde podal dobry vykon). Secteno a podtrzeno - prumerna odpocinkova komedie. 55% ()

baXter

Tak trochu parodie na Past a Bondovky, ale celkem slušně provedené. V několika momentech jsem praštěný vtipy celkem ocenil, ale u zbytku jsem si klepal na hlavu a hrnul do sebe brambůrky a teď mě pořádně bolí břicho. *** ()

Hanys_

Tím čím pro mě byl Hot Fuzz loni, je tenhle film letos. Parádní akční komedie s jedním úžasným tanečním číslem :) ()

Holina

Tak je to samozřejmě naivní poloparodie ale je to příjemně svěží i vtipné. Typická Carellova póza, což také určuje zda je to film pro vás, či nikoliv ... ()

Rssa

Velké překvapení, velice vtipné hlášky (třeba ta s Chuckem Norrisem), zajímavý, leč velice předvídavý průběh. Carell zahrál agenta Smarta velice dobře. 70 % ()

MareT.

Mě takový druh humoru voní, ale zvláštní bylo, že i když jsem vtip pochopil, i když mi přišel vtipný, nemělo to tu šťávu, abych se pořádně zasmál. Chtěl jsem se s tím pocitem podělit...:-) Ale jinak prostě pohodovka a Carell je dobrý komik. ()

eagle-eye

Nemůžu se rozhodnout mezi 3-4. určitě lepší 3, Carell je skvělý a zachovavý si xicht ála jeho role v Kanclu, aniž by však z komedie dělal nechtěnou parodii a sám sebe zesměšňoval, naopak díky němu je Smart takový jaký je, spousta vtípků a narážek na Bondovky v jeho podání jsou super. Příběh sám o sobě už je horší a hlavně všichni ostatní herci jsou tu jenom do počtu, včetně prkenné Hathaway. Mít kolem sebe lepší nahrávače, jako měl třeba Jacques Clouseau, tak to mohlo dopadnout mnohem lépe, i tak jde o velice svěží a zábavnou jízdu. Podobné filmy: Bondovky, Missiony Impossibly, Růžoví panteři. ()

dopita

Je to blbina s přihlouplým humorem. Sice neurazí, ale ani moc nepobaví. Steve Carrella jsem nikdy neměl rád, je mi nesympatickej a hlavně mi nepřipadá vtipnej. Hraje debila, kterýho bych s radostí nakopal do prdele. Film částečně zachraňuje oku lahodící Anne Hathawayová. ()

Paity

Steve Carell je opravdovým specialistou na to hrát kde jakého ňoumu. Co mu jde ale ještě lépe, je hrát stále stejně dřevěného ňoumu. ()

DocBrown

Doba Recyklace vrací po delší době na scénu jednoho z prvních agentů parodujících Bonda, Maxwella Smarta, jehož seriál běžel kdysi dávno i u nás. Je to mírný nadprůměr, nijak trapný, s pár dobrými gagy. 60% ()

kwoky

Pomerne nadprumerna parodie na Bonda, u ktere se da dobre pobavit. Bohuzel jsem si pri sledovani az prilis casto rikal "tohle mohlo byt lepsi". 99 je sexy a v jedne scene je opravdu k sezrani, takze bylo aspon na co koukat :) ()

Greny

sice žádná sláva, ale úlohu relaxačního filmu splnil na jedničku a já si u něj pěkně odpočal a uvolnil se, což byl hlavní důvod proč jsem si pustil takový film. A asi díky tomu, že u mě došlo k relaxačbímu uspokojení dávám 4*, jinak vytknout by se dala opět plitkost některých vtipů a možná i lehce nedotažené charaktery postav, ale dostalo mě blbnutí ze sešívačkama - tady nejste u CIA :) . ()

ThomasCrown

Príjemné osvieženie na filmovom poli akčných komédií a komédií vôbec. Steve Carell je naozaj talent a Anne Hathaway, nuž, kvôli nej sa oplatí pozrieť snáď každý film. Nečakal som aký vtipný tento film bude, veľmi milo ma prekvapil. Za zmienku určite stojí zopakovanie si scény z Moonrakera - zoskok z lietadla bez padáka a boj vo vzduchu s "Jawsom", no a samozrejme klasická narážka na Chucka Norrisa. U mňa adept na najlepšiu komédiu roka. EDIT: Po druhom pozretí zvyšujem na maximálne hodnotenie. ()

TERRORDROME

Ďalší z dlhého radu filmov ktoré dokazujú, že Bondovské paródie ( okrem Austina Powersa ) stoja úplne za prd. Pár podarených vtipov a inak len kŕčovitá snaha tvorcov vyhoniť z ničoho nejaký humor. Honia dosť intenzívne, ich pokusy sú však dosť tragické, väčšina vtipov ide úplne mimo alebo sú stokrát videné a všetky postavy sú strašný suchári. Fakt že hlavný hrdina tu nie za úplneho debila je chválihodný, ale v konečnom dôsledku tiež houby platný keďže to nikam nevedie. Aspoň nie k zábave. Kto zbiera Bondovské paródie má ďalší kus do zbierky. To je všetko. Čakám na ďalší pokus. ()

Zac Efron fasuje plovák

Zac Efron fasuje plovák

12.08.2015

Téměř neuvěřitelné se stává skutkem. Nejen že dostaneme celovečerní Pobřežní hlídku, ale vážně si v ní zahrají dva populární fešáci, kteří si úspěšně budují komediální kariéry. Jeden konec pláže bude… (viac)

Zuřící býk vs. Rocky Balboa?

Zuřící býk vs. Rocky Balboa?

02.06.2012

I tak by se dal popsat projekt studia Warner Bros. a režiséra Petera Segala, který se naposledy předvedl s ucházející špiónskou komedií Dostaňte agenta Smarta. Komedie Grudge Match bude o dvou… (viac)

Nahradí Jackmana Neil Patrick Harris?

Nahradí Jackmana Neil Patrick Harris?

01.11.2009

Nelekejte se, není řeč o roli Wolverinea. Hugh Jackman však s díky odmítl nabídku Billa Mechanica a Adama Shankmana, producentů nejbližší oscarové show (na jaře bude Hugh natáčet sci-fi The Real… (viac)

Napoleonské války podle Carella

Napoleonské války podle Carella

19.10.2008

A podle Arthura Conana Doylea. Ten nepsal jen detektivky s Sherlockem Holmesem, ale i sci-fi (třeba slavný Ztracený svět) a historické romány. Příběhy o brigadýrovi Gerardovi míchají válečné… (viac)