V oceánu dochází ke ztrátě spojení s ponorkou Siren I. Armáda proto ihned posílá druhou ponorku tohoto typu Siren II, aby našla ztracenou ponorku a zjistila, co se stalo. Stopy zmizelé ponorky vedou až do extrémně hluboké mořské propasti, kde však čeká smrtelné nebezpečí nejenom z mořských hlubin, ale také z vlastních řad. (Chupacabre)

Pitryx

Herdek tohle mělo mít vyšší rozpočet. Já jsem čekal béčko, to jsem se nesplet, ale bylo to koukatelné a pohodové. Moc se kolem nekecalo, takže skoro nebylo hlucho, mělo to svižný děj a hlavně nápady. A triky? Ano nápadité, leč poplatné penězům. Škoda. Protože jsem se nenudil a bavil, dávám to, co dávám, a níže nejdu. A možná někdy v budoucnu kouknu znovu. ()

Stejšn

Pokračování podvodní vlny roku 1989 - po amerických Deep Star Six a Leviathanovi tu máme španělskou Průrvu. Sci-fi akční film, bohužel dost televizních kvalit. Malý rozpočet způsobil plastové triky a studiové kulisy, v ději jsou děsné díry a celé to trochu připomíná pohádky s Radovanem Lukavským ve Studiu Kamarád. Na druhou stranu jsem se ale u toho nenudil, pořád se něco děje. Bohužel to ale nejmíň o hvězdičku sráží příšerný dabing, který místy vysloveně LŽE (příklad - na obrazovkách počítače v ponorce se objeví nápis: Nelze se ponořit, vnější poklop je otevřen. A z dabingu se ozve počítačový hlas: "autopilot aktivován")! ()

djbarrel

Průměrný sci-fi ničím zvláštní, chvílemi nudný, nic moc nápad, ale dalo se to. Klišovité charaktery, ani chyby ve filmu moc neprospívali věci, ale nakonec jsem se doškal i konce a to považuji za největší výhru. Filmu hlavně chyběl spád a tempo, pak by to bylo celkem dobré, ale takhle nuda na nedělní odpoledne. 50 % ()

brasek

Dal som si ďalšiu kávu a očakávam podľa niektorých kvalitný horor... no už úvodné bežiace obrázky, ktoré ma mali zasvätiť do taja deja sa mi zdali príšerne vyrozprávané. Ďalší šok... morská nemoc v ponorke ukotvenej v dokoch?! Tak to už je silná káva! Fim hodnotím ako nepodarený pokus o horor, je to niečo strašné a hlúpe! ()

argo.smile odpad!

No to vobec toto, podla hodnotenia a komentov som sa tesil a dostal som neskutocny brak. Stare filmy mam moc rad ale toto si nezasluzi pozornost ()

endymion

Akvárium bez vrchní strany v ponorce, chození v pomořské jeskyni v malířskžch kombinézách či řasy z bublinkové fólie, to jen tak někde neuvidíte :o))) ()

Grifindoor

pitomej scénář, mizerný herci, debilní dialogy a chování postav a uplně nejhorší je českej dabing... pár krvavejch scének s monstry, jinak nic, velký zklamání. ()

Duffson odpad!

Jak tomuhle filmu nekdo mohl dat 4 hvezdy??!!! Boze to je neskutecna sracka, od efektu pres prubeh dejem az po otresne dialogy. Boze,ze jsem se nechal zlakat lepsim hodnocenim. Tyto filmy mam rad,ale toto je opravdu odpad...neudelejte stejnou chybu a preskocte;) ()

Goodboyko

Mám rád sci-fi "béčka" z 90ok, ale toto bolo tragikomické!!! Rozpočet veľký ako obsah peňaženky slovenského dôchodcu bolo vidieť v každej minúte tohoto filmu. Ale snaha sa cení...a kde nič nie je ani smrť neberie, takže ⭐⭐ ()

Zupan_

Treťotriedny film kategórie C.Úplne nulové navodenie atmosféry ponorky.,celé len v obyčajných miestnostiach s ubohými kulisami a ešte horšími efektami.Ermey musel byť pekne švorc keď sa na toto dal. ()

Dalajlada

I na devadesátá léta podprůměrné. Efekty nestojí za nic, herci nestojí za nic a děj jakbysmet. Ani skvělý R. Lee Ermey to nezachránil. ()