Příroda udeří neuvěřitelně ničivou silou. Las Vegas rozmetá tornádo, severovýchod Spojených států sužují tropická vedra, která provázejí obrovské požáry. Následují prudké bouře a hromobití století. Pro ambiciózní chicagskou televizní reportérku Amy Harkingovou, která čeká ve své kariéře na velkou chvíli, je ale strach z těchto povětrnostních anomálií podružný ve srovnání s hrozícím energetickým kolapsem. Ten by zanechal celou populaci ve tmě, bez jakékoli možnosti komunikace a vystavenou nepředvídatelným nebezpečím... (oficiálny text distribútora)

sahe odpad!

Mnoo strašný.... ztráta času i číst o čem ten film je... natož ho vůbec vidět! Další katastrofický film, kde je všechno mega a stejně tak hrozné a i tak víte jak to dopadne... hlavní hrdinové tak jako tak přežijí... nuda nuda nuda! ()

3 AM Code odpad!

Sledovanim "Dnu totalni zkazy" si privodite nevratnou ztratu 2 veceru. Vhodne pouze jako studini material pro studenty FAMU, tema: Jak nepsat, nerezirovat a nehrat (a pripadne - jak odvest slusnout trikovou praci pro TV produkci). ()

hudryhudry odpad!

Mno... Po pravdě řečeno to nestálo za nic. Efekty, o jejichž působivosti by se dalo polemizovat. Děj nudný, výkony herců mě moc nevtáhly do příběhu, který taky za moc nestojí a vysává ostatní typické katastrofické blbosti. Některé scény mi přišly až parodické. No prostě to bylo dílo :-) ()

Milan25

Klasický katastrofický film z televize. Efekty obstojné, ale laciné, herci taky nic moc a pochopitelně plno citovek jak je v americe zvykem... ()

Jayem

Ozaj koho môže napadnúť dať dokopy v katastrofickom filme problém s elektrinou a dve obrovské búrky alebo ak chcece tak niekolko tornád ( a ešte ktomu 6 stupňa ). Ani nevysvetlili prečo ani kde sa vzali. Vlastne nevysvetlili vôbec nič. A komu si treba pridať otrasné efekty a bečkových hercov. Aspoň sa tu objavil Randy Quaid ako spomianky na staré časy len škoda že tu nebol nadraty ako sme u neho zviknutý. A ta 1* len preto že už som videl aj horšie katastrofické filmy (Marabunta, Smrtiace kobylk ()

lucinkapes

Prvni dil nestal za nic a byl nezajimavy. Nedivim se nekterym, ze to vypnuli a hodnotili odpad! Ovsem druhy dil uz stoji za to a opravdu je plný akce, napětí a vtáhne vás do děje. Dal bych mu klidne 4 hvězdicky ale za první díl musím jednu odečíst. ()

Venous666

Opravdu jsem se práskl přes prsty , když jsem chytil ovladač do ruky a zvolil příslušný program na TV. Opravdu chujovina za všechny prachy. Mám slabost pro tyto katastrofické filmy, ale co je moc to je moc ... Za snahu aspoň jednu hvězdu ()

MickeyStuma

Blíží se setsakramentsky silná bouře a my máme možnost sledovat jeho příchod a průběh o dvou dílech celovečerní stopáže. Není to nic co by jsme již neznali. V meteorologické kanceláři sledují monitory a grafy a rozumbradují. Televizní reportérka se honí za senzací v podobě výpadku elektrického proudu. Když bouře udeří, nastává apokalypsa nadměrných rozměrů a děj sleduje různé lidi na různých místech s různými prožitky. Už od prvních minut se děj rozjede a do poslední minuty se nezastaví. Dramatičnost je udržována seč se dá a tak se plynulost poměrně drží. Jedná se o obyčejný televizní katastrofický film při malém rozpočtu dost viditelných. CGI efekty sice samou rozmazleností nad velkorozpočtovýma filmama nijak neoslní, ale přesto se na TV a svou dobu jedná o standart. Svižně ubíhající vize o silné bouři plných chyb a naivností může zpříjemnit posezení u televize, jen u toho proboha nepřemýšlet. To by by velká chyba. ()

pistik odpad!

Myslím, že tento film som videl iba raz a bohate mistačilo. jeden z ďalších zbytočných katastrofických filmov s lacnou výpravou. Takéto filmy sú rovnaké ako romantické komédie. Všetky na jedno kopyto. Je zarážajúce, že ešte v dnešnej dobe sú producenti ochotní vypustiť film, ktorý vyzeráako detská práca. ()

Hellknight12

Nedávno pozreté po rokoch. Za mňa to nie je až také hrozne ako by sa to mohlo zdať. Na katastrofický TV film je to celkom slušne. Efekty sa dajú ale nie je to nič extra. Herecké výkony sú miestami dobre inak slabý priemer čo sa týka príbehu tak je to priemer. Pri minutáži 2X89 min je to príbehovo síce umelo natiahnuté ale aspoň za mňa to nie je až tak cítiť. V skratke lacnejšia verzia filmu Twister s tým rozdielom, že je tu viac tornád. Celkové hodnotenie za mňa je 50%. ()

Martin00x odpad!

CO U TĚCHTO KATASTROFICKÝCH FILMŮ NAPROSTO NECHÁPU : ...skupinka lidí je doslova pohřbena pod nějakými troskami a mají tam opravdu málo místa a je jich je tam hodně, a já opravdu nechápu jak se vůbec spolu mohou dohodnout co udělají. Ve skutečném životě by na sebe asi řvali něco jako : Ty ku*vo atd. Ne?... ()

playboy_05

po vizuální stránce šíleně odfláknuté, nehorázná amatéřina, ale dějově vcelku obstojné a místy i zábavné, kdyby tam tvůrci přidali nějaký holky v bikinách nebo nějakýho Ramba do hlavní role mohlo to být ještě o hvězdičku víc:) ()

Mara12

Ohraný námět, mizerné efekty, pohled do běžného dne americké rodinky a parta iracionálních postaviček pobíhajících zmateně po městě uprostřed bouře (rádoby investigativní žurnalistka v podání Nancy McKeon je prostě na zabití). Sfoukla jsem oba dva díly hned za sebou a ještě uvádím, že ne poprvé, takže přežít se to dá, zvláště pak máte-li rádi katastrofické filmy a s jistým zvráceným potěšením sledujete, kolik blbců dokáže katastrofu přežít, i když prakticky celý film usilují svým chováním o pravý opak. ()