Piadimužíci

Vedeli ste, že existujú ľudkovia, ktorí žijú pod podlahou každého domu a bytu? K životu skoro nič nepotrebujú: namiesto stola si vezmú váš gombík, namiesto perín si požičajú vašu ponožku a jedna guľôčka hrášku, ktorá vám spadne zo stolu, nasýti celú rodinku. Od nepamäti žijú v symbióze s ľuďmi. Novému majiteľovi domu však začnú títo malí spoločníci prekážať, a tak sa rozhodne ich vyhnať. To však ešte netuší, že si naša podarená rodinka pozve na pomoc Piadiľudí zo širokého okolia. A to ešte len nastane chaos! (TV JOJ)

mr.kliky

takový guilty pleasure už od dětství, páč ten hubič škůdců a goodman jsou dobrá dvojka.. a taky je tam pes co žere sýr a potom prdí.. a to se mi stává taky ()

Leni-cka

Já se nebojím dát čtyři hvězdičky, i když jsem většinou velmi lakomá. Když jsem byla malá, tak se mi ten film hrozně líbil a koukala jsem na něj pořád dokola. Ach ta nostalgie! Má to nápad, má to šťávu! ()

Master19

Vynikající Goodman, několik dobrých akčních scének, pár fyzikálních nesmyslu a přihlouplý děj. Podtrženo, sečteno: lehce nadprůměrná komedie. Zajímalo by mě, co na ní říkají zrzaví Irové. :-) ()

iXtr3m3

Kravinka z rovnakého súdku ako Hon na myš. Ale musím priznať, že Miláčik, zmenšil som naše deti sa mi páčil ďaleko viac. ()

Paity

Johna Goodmana mám rád. Tenhle bodrý chlapík umí udělat srandu a to i sám ze sebe. Na druhou stranu ale vleze do jakékoli pitomosti, včetně Pidilidí, bohužel. ()

cityman

Kouzelná komedie plná malinkatých "pidilidiček", která uspokojí malé i velké. Na tricích a výpravěse nešetřilo a tak je na co se dívat. Klasický rodinný film pro každou příležtost. ()

IvcaSammet

Film mého mládí :) Jako malá jsem ho měla strašně ráda a do dnes se to nezměnilo. U filmu se stále dobře bavím a i přes trošku ujetější konec se na film ráda dívám. Velké plus si u mě taky udělal Tom Felton, který je opravdu skvělý herec i tak malém věku. ()

Herman

Film má spád a na mini svět pidilidí se dobře kouká. Pro děti je to bezesporu výborný film. S dospělým dvákem je to už o něco horší, vzhledem k tomu, že je určen mladším divákům mu tu však odpustíte. A v této cílové skupině si jistě 4 hvězdičky zaslouží. ()

Gerrard8

Ako nebolo to úplne zlé, ale nebolo to niake vinikajuce bolo to podpremierom podla mňa, ale skvelý John Goodman ta rola mu sedela do bodky....:D ()

zdeny99

Pidilidi jsou hodně podobný film jako CO JE MALÝ, TO JE HEZKÝ. Akorát tady americký humor nahradil ten britský, který se hodně podobá tomu z HONU NA MYŠ. Kromě výborné rodinné komedie je to i film excelentních triků v podobě života pidilidí, kteří jsou velcí asi pět centimetrů. [4846. hodnocení, 77. komentář, 54%] ()

Bozvav

Poněkud infantilní a docela nudné. Herci dost přehrávají, dialogy vesměs nablblé. Pár vtipných momentů bylo. Za mne 45%. ()

Miyazakiho pidilidi

Miyazakiho pidilidi

22.12.2009

Blíží se Vánoce, čas pohádek. Jednu tady pro vás máme. Ačkoliv, asi všichni víme, že filmy japonského studia Ghibli nejsou tak docela pro děti. Naši potomci, kterým televize promítají utrhávání hlav… (viac)