Georgia Byrdová (Queen Latifah) žije v New Orleans. Je veľmi hanblivá a sníva o kariére kuchárky. Počas flirtovania so svojím kolegom v práci si udrie hlavu a je odvezená do nemocnice na vyšetrenia. Tam jej lekári objavia nádor na mozgu a oznámia jej, že jej zostávajú iba dva týždne života. Georgia dá následne výpoveď v práci, zbaví sa svojho majetku a vydáva sa na svoju poslednú dovolenku snov do luxusného hotela v Karlových Varoch. Rozhodnutá užiť si naplno jej zostávajúci čas si zarezervuje prezidentskú izbu, nakúpi najdrahšie oblečenie, rozhodne sa vyskúšať snowbording, zahrať si v kasíne. Jej životným štýlom sú uchvátení všetci v hoteli. Až na hotelovú manažérku a zopár hotelových hosťov, ktorí si myslia, že Georgia má v pláne narušiť ich životy a zničiť ich kariéru. Georgia si chce pritom iba  užiť každú jednu sekundu svojho života. (TV Markíza)

helrohir

Pár ľudí to tu už spomínalo a musím sa k nim pridať: Queen Latifah je pre mňa absolútne nesympatická herečka a jej filmom sa väčšinou vyhýbam. Tento som však náhodou a z dlhej chvíle dopozeral a nejak extra ma nenadchol. Koncept príbehu je síce zaujímavý, proste prežiť posledné chvíle naplno, ale počas celého filmu bolo jasné, že ako sa to celé skončí. Určitým plusom je natáčanie v Čechách, ale toto je ďalší z filmov, ktorému sa budem vyhýbať veľkým oblúkom. ()

Brano

Američanka čiernej pletí, ktorej údajne zostáva len pár dní do konca života a rozhodne sa utratiť všetky svoje úspory v Karlových Varech a samozrejme ako to vždy v podobných filmoch býva, každý sa z nej ide... O komédii by som veľmi nehovoril, pretože to veľmi vtipné nebolo. Herecké obsadenie slabé a filmy s Queen Latifah nemám rád. Plus dávam, len za krásne prostredie a pomerne originálny námet. ()

AgnesDee

Dříve jsem tento film měla ráda a taky jsem ho dlouho hledala, ale dnes už se na něj dívám pouze pro zábavu, a ne proto, abych shlídla nějakej dobrej film. Jediný, co se mi na tomto filmu líbí, byl Gérard Depardieu, který je prostě skvělý, jinak je to suchý. ()

Plastík

Úplná odpočinková koukačka. Nechám si odvyprávět příběh, ve kterém jsou určitým způsobem sdělený moudra. Koukáme se téměř pokaždé, když ho dávají v TV. Dnes se těšíme na večer. ()

adamix

Vysoko naivná, zato príjemná a odľahčená komédia so sympatickou Latifou v zasneženom Karlovarskom prostredí. Poznám to po každoročných opakovačkách s rodinou už naspamäť, nikdy mi to ale neprišlo otravné, ale na druhú stranu ani nijak dokonalé po dramatickej stránke, obzvlášť k faktu, že hlavnej hrdinke ostáva len pár týždňov života a berie sa to s nadhľadom až moc a drámy je minimum a už vôbec žiadnej psychológie (to som zasa naivný ja). Za mňa 65%. ()

PlysovyMacko

Veľmi príjemná oddychovka. Hlavná hrdinka čelí istej smrti, tak odcestuje do Karlových varov a začne si užívať život. Tam sa stane veľmi obľúbenou medzi zamestnancami hotela a smotánkou. Film sa odohráva v peknom prostredí a nájde sa tu aj pár českých hercov.  Queen je veľká sympaťáčka a v pohode utiahne celý film. ()

rafix

Výborná komedie s exelujícími herci Queen Latifah a Gérard Depardeiu. Hlavně mě potěšilo, že je to natáčené v Čechách a to v Karlových Varech. Jen tak dál. ()

Blazis34

V tomto filmu jsem zjistil, že ve Varech jsou docela pěkné velehory :-) a Karlovy Vary jsou vysokohorské středisko :D. Pár blbostí ve filmu opravdu bylo a ani scénář nebyl nijak neobvyklý. Na komedii mi to přislo málo vtipné, zvlášť první hodinka byla spíše pojatá jako citová romance a ne jako komedie. Proto dávám tak 40%, respektivě lepší dvě hvězdičky. ()

Petr59

No čekal jsem to lepší. Bylo to takové suché, málo vtipné, herecké výkony byly mírně nadprůměrné, ale od někoho, jako je G.Depardieu, jsem toho čekal více. Děj a příběh by nebyl vůbec špatný, ale filmaři ho málo využili. Mírně podprůměrný film. ()

kubilov

One woman show v podání skvělé Queen Latifah, které zdatně sekunduje neméně skvělý Gérard Depardieu aneb má oblíbená komedie, ze které mám zážitek ještě umocněný přehnaně hornatými, ale přesto stále malebnými Karlovými Vary. Málokdy mě konec tak potěší jako u Posledních prázdnin. ()

Luswani

Jasně, je tam dost nelogičností, ale já ten film prostě miluju. Velmi sympatická Queen Latifah v titulní roli filmu z prostředí krásných Karlových Varů. Příjemná atmosféra čiší z každého okamžiku. Moc se mi líbí hlavní dějová linka, kdy Georgia zjistí, že umírá a začne si život konečně užívat. Krásná komedie k zamyšlení. 85% ()

harycek

Nebudu si hrát na kritika , ale já jsem prožil něco podobného, diagnoza: carcinom krku/ tak chápu že by ,si měl člověk užít a tak mě tento film oslovil !!!!!!!!!!! ()

Meow86

Musím se smát, když si vzpomenu na scénu, kdy Džordža s údivem hledí z okna Grandhotelu Pupp v “Kalamárech Varech“ na zasněžené hřebeny rakouských Alp, tyčících se přímo nad řekou Teplou. Jakožto rodilá Karlovaračka nemůžu nedat vysoké hodnocení. Navíc, film jsem viděla jako studentka v rámci vyučování konverzace v anglickém jazyce, bylo to před vánočními svátky, zavládla pohodička a my jsme se všichni i s profesorem - rodilým mluvčím neskutečně nasmáli. Z nostalgie 4*. ()

České lázně ve filmu

České lázně ve filmu