Hviezdny smeč

• Slovensko Space Jam (viac)

Jeho Veličenstvo a Jeho Králičenstvo - to je ale tým! Michael Jordan střílí, Bugs Bunny přihrává a celá kavalkáda hvězd z kreslených filmů Looney Tunes zaplavuje Space Jam. Parta Tune Squad vyzve Nerdlucky na basketbalový zápas, ve kterém se má rozhodnout, zda Looney Tunes zůstanou tady... nebo se stanou pouhou atrakcí ve vzdálené galaxii. Nerdluckové jsou ve výhodě, protože mají strašlivou tajnou zbraň - ukradli totiž umění největším hvězdám Národní basketbalové ligy jako Charles Barkley a Patrick Ewing. Ale to ještě není všechno, lidičky. Tune Squad má taky tajnou zbraň. A tou je ten nejlepší hráč na světě a v celém vesmíru! (Warner Home Video CZ)

Psycho.R

Ve svý době jsme to milovali všichni, kteří byli věkově úměrní cílové skupině. Měl jsem doma pogy, hračky z Mc Donalda atd. Nedávno jsem zahlídnul kus v televizi a nostalgicky jsem se dobře bavil. ()

Likan7

Nejsem si jistý, jestli měl tohle Michael Jordan za potřebí. Jako komedie sice celkem fajn, ale je to hrozná blbina, která je pod úrovní pana Jordana. ()

Nix

Jedinej film, kde má Michael hlavní roli. Ale Bugs Bunny je prostě lepší. Ale okey, je to takový rodinný filmek, který na svou dobu byl originální o tom žádná. Není to vyloženě oblíbený film, ale určitě to zná taky kde kdo. ()

lift666

Top jsem viděl kdysi dávno a dnes bych tomu dal tak slabý 3 *,ale i to by pro mě znamenolo dobrý.Tenkrát to ale byl jeden z nej výtvorů,které jsme kdy viděl,takže dávám 4,i dkyž s tím nesouhlasím ()

Zajija

Michael Jordan a tolik oblíbené postavičky známé po celém světě z Looney Tunes. Dokonalá kombinace. Je to sice dávno, ale Space Jam sem viděl tolikrát, že nepotřebuju svojí pamět osvěžovat 3,5 hvězdičky určitě, 4 by byli asi moc. ()

louski

Ach, ta léta strávená u videa :-) Můj sportovní idol hraje s oblíbenými postavičkami basket, no prostě luxus a prča :-) Dost možná jsem to viděl milionkrát a jednou. ()

departed odpad!

Opravdu nevím, za co jsem se během sledování trestal. A to jsem to jako malej viděl nesčetněkrát a miloval to. Bohužel (nebo naštěstí?) ty časy jsou pryč. ()

ClapTrap

Bylo mi 11, když jsem to poprvé viděl a byl jsem z toho naprosto unešen! Takže spíše z nostalgie dávám 4*, protože nyní už by to sotva dosáhlo na 3 :). Už v tom vidím ty chyby, ale jako film z dětství to bylo úchvatné! :) ()

sluzevsky

Na film si s sebou nesu velmi kladné vzpomínky z dětství a ani při zhlédnutí dnes mi na něm nic nevadí. Michael Jordan v říši Bugse Bunnyho a další spousty známých animáků z Looney Tunes - jo, je to dost ulítlé, ale to je záměr a na dobu, kdy film vznikl, je to precizně odvedená práce a mne jako záležitost pro odreagování baví pořád a stále. ()

papadoce

Sssstrakatý sssstrapec, toto je najlepší životopisný film všetkých čias. Odporúčam pozerať so slovenským dabingom, aj keď to znie neuveriteľne. Je to fantastické. Je tu toľko pamätných legendárnych replík, že waw. Len treba byť dosť šibnutý. ()

Jacccob

Jakožto mladý basketbalista jsem se do tohoto filmu zamiloval už od dětství. Dnes bych na tom nějaké ty neduhy našel, ale dělat to nebudu. Pokaždé, když na film narazím, milerád se na něj podívám, nemusím u toho myslet, a jen se bavím. A to mi od filmů tohoto typu bohatě stačí. ()

Mkartaylas56

Nikdy jsem nesledoval basketbal, nikdy jsem nebyl nějaký extra fanoušek Looney Tunes a navíc nejsem ani dítě. Co si budem, do cílovky nespadám a asi i proto jsem si Space Jam příliš neužil. Každopádně mu rozhodně nemohu upřít originální pojetí, hravou a živelnou animaci nebo fajn soundtrack. Jinak věci jako herecké výkony či dětinský humor, které očividně štvaly spoustu lidí, mě osobně nijak zvlášť neiritovaly a to by se dalo říci i o celém filmu. Ničím mě neurazil, koneckonců originálně pojatých animáků se vždycky rád nasytím, ale více, než čistě průměrné hodnocení mu určitě dát nemohu. 50% ()

pekas

Kreslená část nic zvláštního, ale Michael a spol. - to musí být za 4 už jenom za jejich účast! Jak si utahují z Michaelovy pobasketbalové kariéry, nádhera. Kdo zažil Jordana v jeho královských letech, nemůže než zamáčknout slzu a dát víc hvězd, než za kohokoliv jiného. ()

O čem bude druhý Space Jam?

O čem bude druhý Space Jam?

22.10.2020

Na Twitter před pár dny unikla synopse pokračování Space Jamu, v němž legendárního Michaela Jordana nahradí basketbalista LeBron James. A zdá se, že filmové pokračování populární hrané i částečně… (viac)

Druhý Space Jam má zelenou

Druhý Space Jam má zelenou

20.09.2018

Dvojka basketbalové komedie Space Jam se oficiálně hýbe kupředu. V hlavní roli vystřídá Michaela Jordana basketbalista LeBron James, asi nejzajímavější to ovšem je na producentské židli. Tam totiž… (viac)

Space Jam 2 našlo režiséra

Space Jam 2 našlo režiséra

09.08.2018

Pokračování basketbalové komedie Space Jam, ve které se v roce 1996 objevil v hlavní roli legendární Michael Jordan, zdá se našlo režiséra. Studio Warner Bros. momentálně jedná s Terencem Nancem (An… (viac)

Justin Lin natočí Space Jam 2?

Justin Lin natočí Space Jam 2?

03.05.2016

Basketbalová komedie, v níž se kreslení hrdinové od Looney Tunes spojili s Michaelem Jordanem, aby napráskali zlým mimozemšťanům, se dočká pokračování. Kdekdo si myslel, že je druhý Space Jam jen… (viac)