Volné pokračování hororu Dům tisíce mrtvol - pár měsíců uběhlo od doby, co rodina masových vrahů Fireflyových poslala k odpočinku několik svých posledních obětí, mezi kterými byl i poručík George Wydell, bratr současného šerifa. Ten spřádá na Fireflye, v médiích proslavené jako Ďáblovy odvržence, osobní vendetu. Při obklíčení jejich domu přesilou místních policejních jednotek se dvěma členům rodiny podaří z domu prostřílet a utéct. Za jejich dopadení je Wydell schopen obětovat snad úplně všechno. Prozatímní neúspěch ho donutí najmout si Nesvatou dvojici, dva neméně brutální texaské vrahy. (oficiálny text distribútora)

C0r0ner

Reference na mě udělaly dojem, ale... Příběh stojí za hovno. Slibovaný neskutečný masakr se dá vidět i v mnoha dalších filmech, stejně tak i halda sprostých slov. No, dohromady to špatné nebylo, ale dobré určitě také ne. Na takovou legendu celkem zklamání. 50% ()

destroy83

Původně jsem dal čtyři hvězdičky, ale po dalších shlédnutích musím dát pět hvězd. Film je prošpikován drsným humorem a nabitý akcí. Super podíváná. ()

Wormboy

Da odvahu robit sekvel absolutnej sracky, ktoru mozno nazvat filmom len v dosledku uvodnych a zaverecnych titulkov, z ktorych vyplyva,ze asi to bol film. Odvaha vsak Robovi Zombiemu veru nechyba. Treba vsak povedat, ze Devil's Rejects je mozno zaradit medzi malo pocetnu skupinu kuskov ako Terminator 2, ci Krstny otec 2, pretoze pokracovanie je este lepsie ako povodny pocin. No v tomto pripade to az taky problem nebol...2,5* ()

Maty85

Tak todle je zatraceně drsnej a sprostej filmek. Nadávky a brutalita jsou dominantou tohodle snímku. Rob Zombie se s tím tentokrát vůbec nemazlil a vzal to hezky od podlahy. Herecký výkony dobrý a přesvědčivý. Škoda jen, že se tam více času nezdržel třeba takovej Danny Trejo, kterej je pro tydle filmy jako stvořený, ale i ty chvíle co tam byl stály teda za to :-)) ()

c.tucker

V každém ohledu překonavá svého mladšího brášku Dům tisíce mrtvol. Naprosto soucítím s brutálními vrahy a sadisty, kteří utíkají před šíleným šerifem. - "Please, mister. This is insane." - "Boy, the next word that comes out of your mouth better be some brilliant fuckin' Mark Twain shit. 'Cause it's definitely getting chiseled on your tombstone." ()

pankreminek

Výbornej film. Timhle dělem si mě Rob Zombie teda fakt dostal. Naprostá skvělá hudba a nehorázně hnusný a nechutný okamžiky. Nutno podotknou, že tohle je fakt jenom pro otrlý. Navíc hodně dobrý herecký výkony (hlavně William Forsythe, ale ani Leslie Easterbrook nebo Sheri Moon Zombie se nenechali zahanbyt). Dokonce je tam i Michael Berryman (kterej aby byl zrůda, nepotřebuje, ani žádnou masku) a Danny Trejo. Vyvraždovačka v bordelu za doprovodu hudby, se fakt povedla. A poslední scéna když ty úchylové jeli naprosto zřízený autem a hrál k tomu Free Bird od Skynyrdů mě totálně odrovnal. Pak také neuvěřitélná scéna s vyděšenou holkou, co měla na hlavě přidělanou masku z obličeje manžela a potom jí rozjel tyrák tak, že byla po celý silnici. Je zvláštní jak se ve člověku změní pocity o těch vrazích ke konci, když se úplně všechno obrátí a jsou loveni právě oni. V tu chvíly jsem s nima dokonce favorizoval. No prostě na natočení takovýhleho filmu, má koule asi jenom Rob Zombie. SKVĚLÁ PRÁCE. ()

metal.storm

Keby mal Ježiša popraviť šerif Wydell nosili by sme dnes na krku stoličky. No, mimo všetkého čo si divák v prvom rade všimne (agresivita, brutalita, šialenosť ...) je v tomto filme krásne zobrazená rodina, ktorá sa drží hesla "vždy spolu a vždy dokonca". Či už súrodenci, rodičia alebo ja neviem kto všetko bol v tej rodine zainteresovaní, všetci si nadávali ale v konečnom dôsledku sa navzájom podporili a podržali, aj keď to trošku hraničilo z mierne čudným zmýšľaním a psychickou nevyrovnanosťou, predpokladám teda. Aj tak sa vrátili, aj tak odišli spolu. Hudobné pozadie - paráda, herci - výborní, príbeh - naozaj, a to naozaj akčno-kriminálno-hororový. A to všetko v dobrom zmysle. Tentokrát sa Zombie naozaj preukázal ako výborný, dokonalo zvrátený režisér. ()

Koly

Nestává se moc často, aby bylo pokračování lepší než originál, ale tady se to povedlo. A to neuvěřitelným způsobem. Zombieho debut HOUSE OF 1000 CORPSES mě totiž vůbec nepřesvědčil (až na Dr. Satana). Nevím co Zombie mezitím dělal, nebo kde byl, ale s radostí bych tam poslal 99% dnešní sračkovité "A" horrorové produkce. Tomu říkám návrat z mrtvých. Zombie si u mě várazně vyspravil reputaci a zřejmě to skončí tak, že dám i druhou šanci prvnímu dílu. ()

3n3my

Váham medzi 3 a 4, ale prikláňam sa nadol. Rob Zombie je síce v scénách detailista, ale predsa mi len niektoré veci vadili. Napríklad jeho pekná ženuška je oproti zostávajúcim vyvržencom s jej dokonalým chrupom dosť veľký kontrast, niektoré scény nedávajú logiku (ako napríklad príchod zachraňujúceho černocha pred koncom, taktiež záchrana mutantom mi prišla dosť silená) a v neposlednom rade absencia hororovej atmosféry. Bez nej mi to príde tak trochu zbytočný film, ktorý je len pre fajnšmekrov krvavých scén a nemá nejaké hlbšie poňatie. ()

SeanLSD

To som tu vážne jediný, kto považuje DOM TISÍCICH MŔTVOL za geniálne dielo a jeho pokračovanie za totálnu sračku ? To som ja divný, alebo tu skoro nikto nemá zdravý úsudok ? Kým ten bol zvrhlý, ale veselý vo svojej krutosti, šialený v bezcitnej radosti z trápenia a plný nápadov, tento je len nudný, sprostý, trápny, surový, násilnícky a dokonca aj sentimentálny a patetický – a to je v tejto kombinácií už vrchol ! Pretože jedna vec je hrať sa s filmovým žánrom a niečo celkom iné je adorovať nekonečné násilie ako zábavu, okrem ktorej nie je na svete nič iného... – a to aj v prípade, že uznávam pravidlá Zombieho vesmíru...a práve vtedy, lebo sám autor sa im odporným spôsobom spreneveruje. Iba jedna jediná vec ho u mňa dvíha z priepasti – a to postava šerifa, pretože film ma začal baviť iba vtedy, keď bol na scéne. Ostatní traja zabijaci – predtým tak zaujímavé, znepokojivé a lákavé postavy sa zmenili v čistú nudu, zaujímavú iba výzorom. Kde sú tí pošahaní psychopati z liečebne bez štipky empatie, ktorí sa bavili na krutosti pretože bola zábavná ? – zrazu sú všetci až podozrivo normálni, celí vyplašení z nejakých policajtov, boja sa o svojich blízkych a záleží im na rodinných hodnotách, dokonca má táto rodinka psychopatov aj výborné sociálne kontakty. Nebyť Forsythea a jeho pomsty, ktorú som si ACH BOŽE tak krásne vychutnal, až orgazmicky, že by som sa na to vedel dívať donekonečna, ( a bolo to jedinýkrát, kedy by mi nevadilo násilné scény naťahovať a naťahovať a naťahovať... v neskutočnom pocite zadosťučinenia ! ) nenájdem tu nič, než nudu – a ešte k tomu nudu odpudivú. Každá scéna bez šerifa, ktorý bol výborným príkladom toho, ako sa človek v nátlaku beštií sám jednou z nich stáva, pravda s výnimkou duelu žena versus kamión, je totálne nezáživná a otravná. Rob evidentne točiť vie, ale film nechytá nijakú atmosféru, iba sa stupídne a zbytočne vlečie k záveru násilnému rovnako ako celý jeho priebeh, ktorý veľmi jasne vyznieva ako glorifikácia násilia. Po predchádzajúcom filme a tunajších komentároch som očakával niečo neskutočné – a ono to napokon také aj bolo – ale nie takýmto spôsobom, celý tento film bol akosi stratený. Budem sa tváriť, že viem, ako to s Fireflyovcami dopadlo a že si to aj oni napokon pekne vyžrali, ale inak, že tento film neexistuje a radšej si znovu po nejakej dobe pustím nádherne zvrhlú jazdu v Dome tisícich mŕtvol... ()

SoolenJV

Rob Zombie prostě umí natočit úžasně nekorektní a nekompromisní film. Bohužel má ten člověk nějak překroucený hodnotový žebříček a ten permanentní glorifikace parchantů, úchylů a magorů (nejen v tomto filmu) mě už trochu štve. Atmosféra celkem funguje, herecké výkony jakbysmet. Jen se ten film minul asi o dvacet let - takhle má vypadat gridnhouse... ()

Nivenx

Oproti domu 1000 mrtvol naprostá změna a krok dopředu. Tento film je napínavý, brutální a výborně surově natočený. 70% ()

Deyw

tohle mam hodne rad..skvela rodina kryplu, skvelej detektiv a jeden pekelnej klaun kteryho nikdo nechce nasrat.strasna legenda tenhle film :D definice silenstvi..nahlaskovanej film jako krava! kurva hovno kurva sracka! ()

Triple H

No, horory mám celkom rád, ale tento nebol ani napínavý, ani strašidelný. Rob Zombie je celkom schopný rejža, ale čo sa gore efektov týka, mohol trošku pritvrdiť. Takto je film akýsi nijaký. Ale videl som aj horšie... ()