Partička teenagerů si zachraňuje život v bažinách ve státě Louisiana před psychopatem jménem Mr. Jangles. Ten je posedlý 13 zlými duchy a touží polapit svoje oběti, aby ukojil svoje krvavé choutky. (BUD-SFIS)

MareT.

Celkem mě překvapilo, jak to NEBYLO nudné...:) Film neměl hluché místo ani jedno, slasher je můj oblíbený žánr a postavy byly hodně sympatické...já nemám co vytknout, 3 hvězdy je pro tento film je pro každý jiný film jako 5 hvězd...ani se nesnaží být něčím vic... ()

cmenda

Zajímavý horor s velice pěkným zakončením nechápu proč tady je procentuálně tak dole já bych si nechal klidně líbit i pokračování . ()

Kacitr

Tohle teda nic moc. Asi mi unikla podstata. Nějak jsem nestihla pochytit tu hororovou atmosféru a ty lekačky ... o těch radši pomlčím. Jestli chcete horor tak od tohohle ruce pryč. ()

Ronaldo79

Má to správnej look, docela cool zabijáka, příšerné gore, minimum napětí a předvídatelný schématicky napsaný scénář pro americana teenagers, ale i přesto mě to zas tak nenudilo a za závěrečných 10 minut mám chuť přihodit hvězdu navíc. 45% ()

kartacek

Chtěl jsem se podívat na Venoma z r. 2018 a ne na tohoto! A tak koukám a koukám a říkám si, to je divné, vždyť to není sci fi. A film najednou končí - on totiž není ani moc dlouhý, naštěstí. No a koukám - on je z roku 2005! Ač jsem se na film díval omylem (nebo snad právě proto), chci o něm něco říci. Scénář je naprosto strašný. Výtvarná stránka a výkony herců se film snaží zachránit, ale je to jako kdyby Krokodýla Dundeeho strčili do rakety a vystřelili do vesmíru. Zkušenosti z bushe by mu byly na nic. Ale koukalo by se na to hezky právě tak, jako se kouká hezky na tento film - hezké pokoukání bez děje - především pro dámskou duši :-), ale také pro pánskou - Dundee má pěkný klobouk, no a kdo ví, třeba by roztočil svůj telefon a přivolal domorodce z nějaké jiné planety, což už by bylo sci fi, které jsem očekával - třeba zrovna ten Venom z r. 2018, kdo ví, ještě jsem jej neviděl, tak nevím. ()

Heroine

Zase další voodoo blbina, pro mne naprosto nezapamatovatelná. Plus je, že jsem se aspoň nemusela v těch napínavých momentech smát, jako u většiny hororů s tímhle tématem. ()

drankeryth

Nevyzeralo to vobec spatne, taky klasicky slasher horor. Mna film vobec nenudil a niektore sceny boli docela slusne, co sa tyka vrazdenia. Vyzor psychousa posadnuteho duchmi v podobe hadov bola roztomila a celkom sa im ta drzka podarila. Rozhodne to neni slaby film, ako tu dostal chabe hodnotenie od druhych uzivatelov. ()

dokktor

celkem zábavný snímek. škoda že to tak nějak neodpovídá hororovému duchu. hodně zábavných a komických scén, minimum (já sem nepostřehl žádnou) lekavých či napínavých - celé to působí spíš jako parodie (hlavně herecké výkony, jako by gillespie posbíral herce někde v zapadlé jihočeské vesničce, kde si jich všiml na představení Našich furiantů), škoda, že to parodie v pravém slova smyslu není. ()

helraiser

No tak takhle trapnej a nezáživnej slasher jsem už hodně dlouho neviděl. Postavy nezajímavé a o jejich dementním chování ani nemluvě, zabití jsou nudná, nezajímavá a co se týče atmosféry tak o té tenhle SLASHER nejspíš ani neslyšel. No a co náš zabiják, tak ten je vážně k smíchu, panebože vždyť to i moje babička s kuchyňským nožem je strašidelnější než tenhle trouba. Neuvěřitelně špatná věc, která mě málem unudila k smrti. ()

Renci

Nič moc to teda nebolo. Digitálne efekty boli skutočne odporné (miestami to vyzerá tak, ako keby triky robilo nejaké CVČ na Kysuciach). Rovnako mi strašne vadil doslova idiotný strih, ktorý sa žiaľ nedal nijako prehliadnuť. Kamera sa snaží byť svižná a cool, čo jej takmer vôbec nevychádza, logické lapsusy z toho kričia ako pioneri na prvej prechádze lesom... Na druhej strane maskér bol asi jediný človek, ktorý odviedol svoju prácu dobre. Aj pseudo príbeh bažiny-voodo-hady-monštrum má isté zvrátené čaro, len v tomto filme na diváka kričí toľko nedotiahnutých vecí a amatérskych špinavostí, že si vlastne ani to voo-doo-čaro neužije. Ale videl som aj rozhodne oveľa-oveľa horšie filmové ,,lahôdky,, .Niektoré scény (fakt ich bolo málo) pobavili...ale v konečnom meradle to bolo také nemastné-neslané.. O týždeň si pravdepodobne ani nebudem pamätať, čo som pozeral... ()

beso74

Horor mixujúci slasher s voodoo, ktorý potešil tým, že nie je podpriemerný, ale "až" úplne priemerný. O týždeň si síce na to, o čo tu vlastne išlo spomeniem asi tak ako na to, čo som dnes obedoval. Ale aby som neklamal, obed bol nadmieru vydarený, takže si ho zapamätám oveľa dlhšie... V záplave hororov, pri sledovaní ktorých si trhám vlasy a búcham hlavou o stôl, je toto tu niečim, čo mi psychicky a následne ani fyzicky neublížilo, takže síce trošičku nadhodnotené, ale aj tak za ***. ()

Shitonit

Na začátku gribne magora bubák do zadku, a pak se to celý tak zesere, že bych si nejradši umotal anakundu kolem koulí a vyhulil si ji v přeplněným kinosále.. Typická americká kokokokotina z předminulého storočia. ()

Godhaj

,,Most není pravý místo na parkování auta, chlapče.“ Bandu nesympatických týnejdžrů tentokrát terorizuje nějaká vůdů mrtvola obsahující v sobě zlo, či co. To vše v hezkém, ale až na pár povedených záběrů nevyužitém prostředí jižanských bažin. Většina děje probíhá v noci, což sice tvůrcům ušetřilo trochu práce, ale divácky to není nijak atraktivní. Příběh stojí za starou bačkoru, je to prachsprostá vyvražďovačka. Jediný důvod, proč jsem to viděl, bylo, že jsem si to spletl s novým Venomem s Tomem Hardym. Když se ale do půlky neobjevil, uvědomil jsem si můj omyl a rozhodl se to dokoukat až do konce. Toto špatné hororové béčko má sice sympatické ženské obsazení, ale to je tak vše. I český dabing se vůbec nepovedl. ()

Cortesz

Další z řady teen vyvražďovaček, která v sobě nemá nic originálního, i když se o to snaží se svým zplácaným voodoo námětem o nějaké divné posedlosti duchy, která posedne mrtvolu :-D. Jediné co stojí za to, jsou exteriéry bažin, jinak nic. Vraždy neoriginální, bez nápadu, herci nesympatičtí. Jedna jediná hvězda, kterou sem ochoten dát, je za již zmíněné bažiny. ()

Pitryx

No, na úplný odpad to není, ale na nějaké zvlášť dobré hodnocení také ne. Mne film tedy vůbec nebavil, a to už od začátku. Stále opakované klišé, kde snad jen skloubení hadů a zla bylo něco novějšího. Ale dějově opět hluché, statické, skoro bez efektů se slabým, občasným gore. Z toho hlediska tedy nestojí za pozornost. Nakonec jsem se přece jen pobavil při pohledu na digitální hady:-). Snímek zcela jistě nemusím vidět podruhé. Zde uvedený obsah mi poněkud nesedí. Jednak jsem nezaslechl ono avizované jméno, a už vůbec jsem nezaznamenal počet duchů. Ale to může být vinou dabingu. ++++++ V podstatě souhlasím s mým starším komentářem, ale není třeba být tak přísný. Občasné dobré triky to drží nad hladinou. Přidávám na hodnocení dvacítku.12/2018 ()

Mamlas

Kolísavý dojem z toho mám. Beru výbornou kameru a střih. A bylo tam asi všechno - starý náklaďák, magor,, les, řetězy, páčidlo, akce, ale bohužel také nesmyslné chování hlavních hrdninů, amatérští neherci, kupa klišé, nelogičnosti, nesmysly, tma, woodoo, idiotsky obvyklý konec. Přesto docela dobré, dívatelné s výhradami. ()

Komiksové jednohubky

Komiksové jednohubky

05.04.2009

Tak, premiéru Wolverina máme za sebou (haha... ehm), další komiksové adaptace jsou před námi. Co náš čeká a koho v nich uvidíme a koho ne? Chris Pine (Kirk v blížícím se Star Treku) potvrdil, že je… (viac)