Bean 1: Úžasná dobrodružství pana Beana

(video kompilácia)
  • Veľká Británia The Amazing Adventures of Mr. Bean
Veľká Británia, 1991, 60 min

Univerzitná skúška z trigonometrie, plážové prezliekanie sa do plaviek, omša v kostole... (oficiálny text distribútora)

kajas

Vy jste se z Růžového pantera na zkoušce z trigonometrie snad málem nepočúrali smíchy? No a Beanův zpěv v kostele... kultovní záležitost. ()

Caminzind

Mé první setkání s Beanem na Silvestra bylo zjevením. Opravdu si nevzpomínám, že bych se někdy předtím, anebo potom u něčeho takto svíjel smíchy. Možná by bylo smutné, kdyby byla předchozí věta pravdivá, jistě jsem se v životě nasmál dost, ale tento nesmírně silný zážitek si stále pamatuji jako absolutní vrchol televizní zábavy. 100% ()

Splasher

Atkinsona jsem si vždy spojoval jen s Beanem. Daleko víc si ho ale nyní cením pro ztvárnění Černé zmije. To co předvádí i se svojí vadou řeči jde ještě výše než grimasy pana Fazole. [přesto 5*] ()

matezzz

Mr. Bean je legenda, s tím nemůže nikdo nesouhlasit! Jeho neuvěřitelné příhody, to je prostě klasika. Rowan Atkinson nemusí dělat vůbec nic, teda alespoň pro mě je vtipný téměř při každém pohybu. ()

filmmovier

Mr. Bean poprvé a na výbornou. Zkouška - luxus, plavky - luxus. mše v kostele - největší luxus tohoto dílu. Kdykoli prostě skvělá zábava, která vás dostane a ani po tolika reprízách není trapná, podle mě spíš naopak. ()

honza7

Super díl Mr.Beana. Líbí se mi jak modrá tříkolka, které se vždy něco stane až po úplný konec v kostele. Chechtám se ještě dnes!!! ()