Americká adaptace jednoho z nejúspěšnějších francouzských filmů osmdesátých let. Tři skuteční muži, kteří sdílejí velký luxusní byt, zažijí jednoho dne skutečný šok. Před dveře totiž kdosi doručil skutečné, živé, a jak se zdá tak v tu chvíli také nevratné nemluvně. V přiloženém dopise prosí nějaká Sylvie Jacka, aby se postaral o jejich malou dcerku. Malý nezvaný host přivádí zpočátku Jacka, Michaela a Petera, naprosto nepřipravené k péči o mimino, k zoufalství. Přestože jim však "mateřské" povinnosti zabírají veškerý čas a značně nabourávají dosavadní zaběhnutý způsob života plný radovánek, vlastních více či méně úspěšných kariér a večírků s přáteli, začínají si na malou Mary zvykat a když se pro ni Sylvie vrátí, zjistí, že jejich životy jsou bez ní podivně prázdné a neuspokojivé. Rozhodnou se tedy pro poněkud neobvyklé a značně radikální řešení. (oficiálny text distribútora)

gotham

Jedna z mála příjemných amerických komedií. Hned několik scén člověka opravdu pobaví, holt když se tři muži starají o nemluvně, je to fakt sranda. Tedy ve filmu :-) 60% ()

Gig

Jedna z mála remaků, které se mi líbí víc než originál. Možná proto, že ve francouzském originále ti herci mi tam tak neseděli, možná proto, že v této amerocké verzi hraje tehdy oblíbený Mahony z Policejní akademie. ()

P@\/EL

Ucházející film o tom, jak se parta chlapů stará o mimino jednoho z nich. I když si zpočátku počínají docela komicky a nezkušené, tak popravdě musím uznat, že si chlapi nakonec vedou velmi dobře a se vším si s důvtipem poradí. Celkový děj mi ovšem už přišel spíše slabší a ke konci filmu se už hodně vaří z vody. ()

cist

Tenhle odpočinkovej rodinnej film žeru jen a proto, že jsem se zamiloval do toho jejich vymazlenýho 80kovýho bytu a těch stylovejch hadrů. ()

eva1984

Taková milá komedie,celou dobu se člověk usmívá a ta holčička je prostě kouzelná.Určitě to více doceníte,když už sami nějaké to dítě máte.Leonard Nimoy měl prostě pro humor cit.V době uvedení museli u nás lidi zírat,co se všechno dá pro dítě sehnat v supermarketu,když sami museli vystačit s látkovými plenami,feminarem,sunarem a mrkví..... ()

sun.eagle odpad!

Miluju akční trháky 80 let, a vlastně skoro celou tu éru. Skoro proto, že na opačném polu než byli ti nabušení Arnoldové a Slyové byly tyhle rádoby upa supa vtipné a srandovní rodinné komedie s nějakým děckem jako hlavním lákadlem. Obsadily do toho tehdejší hvězdy na vzestupu či už mírně za zenitem, za účelem nakopnutí kariéry. A tahle hrůza je esence výše popsaného, za každou vteřinu kdy o to zavadím mi vyskočí vyrážka. Je z toho vidět jak ten rádoby humor tlačí na sílu a prostě to nefunguje. Tyhle Tři muži a nemluvně, Kdopak to mluví a Plné domy prostě ne. A btw. nesnáším Teda Dansona. Když mám kocovinu a potřebuju se vyblít tak si pustím Teda Dansona a už to jede. Made in America je tutovka. ()