Vypadá to, že Steve a Doug Butabiovi se nikdy nedostanou na seznam hostů slavného tanečního klubu Roxbury. Jenže když se setkají s jedním jeho řádným členem, zdá se, že mají vyhráno. Jejich nový kamarád propašuje dvojici dovnitř a bratři se tak ocitnou přímo uprostřed třpytivého světa, o němž dosud jen snili. To je ale trefa! Bratři Butabiové přece nejsou žádná béčka a odteď to chtějí dokázat celému světu...prostě to roztočit! (oficiálny text distribútora)

feeme

Znám člověka, který se na tenhle film koukal na dobrou noc celej rok a půl. Něco na těch dvou exotech tudíž nejspíš bude, ale co? Mám z nich po většinu času akorát husí kůži, nevěřící výraz ve tváři, občas jsou sice směšní, občas díkybohu i komičtí, ale to nestačí k zábavě, která není tolik přízemní, ne? Oceňuju, že vizuální a dá se říct celková stránka snímku je hozena do duchu 80. let. ()

NJD

Bože lidi, nehledejte v tom žádnou vědu nebo umění na vysoký úrovni. Tohle je 100% komedie a u takovýho filmu se má člověk uvolnit, nic neřešit a akorát se smát. A příležitostí k zasmání je ve filmu hromada. Tak na hodinu a půl vypněte vaše umělecky zaměřený mozky a bavte se! ()

Milky.

Čumím, kolik je tady negativních komentářů. Tohle je ta správná úchylárna a stupidní blbost a můžu ji vidět kolikrát chci, ale chápu, že pro některé to může být příliš debilní. Pro mě je tohle kultovka, nemůžu jinak. Samozřejmě sentiment puberty má na hodnocení taky nějaký vliv. ()

Marius_ss

Tento film ma zakaždým rozosmeje, takže aj keď je to blbosť, účel zakaždým splní, a to sa cení ! Navyše to ma super soundtrack, vlastne až legendárny :) ()

Pennyzka

Tak jo za tu skvělou písničku a za jejich dobrou taneční kreaci jednu hvězdičku navíc, ale jak říká lovlick je to tak nabitý jokama, že ani děj není důležitej. Nejlepší bylo, jak na té svatbě pustil Steve tu písničku Where is love a oba začali kývat hlavou :P ()

cherita

Já mám pro tyhle paka s nervovým tikem slabost už dávno, ale definitivně mě přesvědčil až moment, kdy moje kamarádka, jinak mimořádně inteligentní a racionálně uvažující bytost, převálcovaná kouzlem okamžíku při scéně svatby Willa Ferrella, za zvuku té příšerné odrhovačky z devadesátých let, spontánně zvolala: „Tenhle film je super“. Takže tak, dámy a pánové. ()

RomanHyde

Kdo někdy pořádně pařil v klubu a kdo když slyší dobrou taneční muziku tak si pěkně zatřese hlavinkou, tomu se tento film bude líbit.. tedy alespoň ho zkoukne, neurazí ho a místy se i zasměje. Noc v Roxbury je tak blbá, až je dobrá. Sází na totální ulítlost a nadhled. Příběh je "pohádkový", nereálný.. ale přesto nás vtáhne pokud přistoupíte na tuhle hru. Tohle je přesně ten film, který se vám bude líbit když příjdete ráno po pařbě, dáte si lehkou snídani a sex, a pak se s druhou polovičkou schováte pod peřinu a pustíte si k tomu tuhle "zhovadilost" :) ()

JK-Stinger

Dneska už kultovní blbina z prostředí tanečních klubů, která mě provází už od gymplu. Dávka zábavy zaručena a ti dva ústřední kašpaři svoji roli prostě vysekli jako když Emilio Esteves udělá takhle kloboukem... ()

Stanley619

Přišlo mi to trochu jako takový méně sprostý Klub sráčů. Některý hitovky jsou klasika a ty jejich tanečky taky někdy byly dobrý, ale to je tak všechno. Jo a ještě Chazz Palminteri a jeho "saháš mi na zadek?", to mě taky bavilo :D 50% ()

Steel32

Je to tak blbý, až je to vlastně skvělý. Will Ferrell a Chris Kattan jsou naprosto jetá dvojka a všechny ty věci co postrádají smysl nebo jakoukoliv logiku jdou stranou, hlavně že mě to nenudilo, ale pobavilo a to bylo myslím účelem. ()

RadimFišer

Tak tuto komedii jsem dostal na narozeniny a proto ji možná tolik přidivám. Je to perfektně sladěná komedie. Až moc bláznivá, až moc dokonalá, až moc divná a až moc ji všichni znají. Tohle je noc v Roxbury a dva bráši, kteří se podporují v takových kravinách, že se nemůžete divit, když se jeden z nich začne ženit na příkaz otce. Nedostaneš klíčky od mercedesa- založíme si vlastní klub- bouračka se známým zpěvákem, který je vezme do roxbury-skvělé nápady-svatby-konec. Celkový dojem: Sranda na kterou se vždy rád podívám, ale musí to být po dlouhém čase. ()

fifi.m

Od začátku jsem věděla, že to nesmím brát vážně, že se na to musím dívat s velkým nadhledem. Myslela jsem, že to bude takový ten typ komedie, který je "tak trapný, až je to vtipný", ale bohužel to bylo jen trapný a ten vtip mi tam nějak scházel. Dávám jednu hvězdičku za diskotékové hity mého mládí. ()

pirko7

Tyhle vtipy na mě prostě už nefungujou. Ale na druhou stranu vtipy se "zadkem" mě ani jednou nezklamaly. Ostatně to nebyl moc záživnej film, aspoň pro mě. Věc názoru. ()