Vesmírná Scratastrofa

• USA Cosmic Scrat-tastrophe

Scrat se tentokráte při své věčné snaze ukrýt svůj milovaný oříšek dostane až do vesmíru.
Další z řady krátkometrážních snímků s oblíbenou epizodní postavičkou sloužící jako upoutávka na pátý díl Doby ledové. (korbitch22)

Nivenx

Jděte s nějakými kritikami zbytečnými do háje. Doba Ledová je o animaci a pobavit se a já se opět u Scrata bavil, jelikož u něho se bavím vždy. ()

otík

Takový ten klasický Scratchovský snímek, u kterého se divák pobaví víc jak u nových dílů Doby ledové. Moc hezké a hlavně krátké. ()

filmmovier

Pořád docela sranda, ale taky důkaz toho, že ani Scrat samotný už tolik netáhne. Využití sci-fi prvků se podle mě naprosto nehodilo, vznik sluneční soustavy trochu opožděný a bohužeo ne tak zábavný jako vznik kontinentů, ale animace pořád nádherná a závěr s našimi oblíbenými hrdiny je prostě naprosto skvělý. Takže jako celkem dobrý, ale doufám, že podobně zvláštně nebude vypadat i regulérní pátý díl, sám o sobě celkem zbytečný. Takže i když Scrat potěšil, už to prostě není ono a mě to nesedlo tolik, jak jsem doufal. 70%. ()

Ryuuhei

Dostal jsem se k tomu omylem, protože jsem chtěl vidět něco týkajícího se nadcházejícího pátého dílu série. No, hovadina, Scrat vytáhlý až do absurdna. Ale musím uznat, že nápady tvůrcům rozhodně nedochází, i když se tentokrát museli přiklonit až k vesmírnému kulečníku. ()

VanTom

Ahoj Scrate, nechyběl jsi mi. A jestli se brzy nenaučíš něco nového, přestaneš mne zajímat nadobro (i když zrovna hraješ biliár s planetami). ()

Luk Skywalker

Vznik sluneční soustavy autoři přepálili, ale jinak zábavné - nevím co autoři hulí, ale chci to taky :-D. Tuhle "veverku" mám rád, takže 4 hvězdy. Sice čtyřka se mi líbila více než dvojka a trojka, ale nebýt této boční postavy, tak bych se na celovečeráky Ice Age už nedíval. ()

MartinTerran

Scrat opět nezklamal a je úžasný jako vždy. U vesmírných hrátek s planetami jsem se dost nasmál. Kraťas určitě stojí za shlédnutí. Hodnocení: 84/100. ()

blondboss

Tieto animované kraťasy so Scratom ma asi nikdy neomrzia, aj keď je pravda, že už varia prakticky z ničoho. Stále je to však slušná zábava nielen pre deti a ako upútavka na piaty diel Doby ľadovej to proste funguje. 80 % ()

kubixix

Veverka je prostě senzační. Myslím, že zastánci novodobé teorie o vzniku sluneční soustavy se musí obracet v hrobě, ale já si nestěžuji. Je to zběsilá jízda, a ta ke Scratovi prostě patří. ()

Vlkodlak13

No, nemám co dodat. Vtipné jako vždy, není nad šavlozubou veverku. Jak tu někdo psal, je opravdu škoda, že ještě nevznikl nějaký celovečerní film s touto veverkou a oříškem, ale co víme, třeba se jednou zadaří. Ano, pár zvláštností tam bylo jako třeba vznik samotného vesmíru (nebo minimálně ostatních planet) i když už na Zemi život byl..ale co mi můžeme vědět, když nikdo neví jak to celé začalo.. Když už, tak bych to vychytal tím, že by Scrat při bloudění po vesmírné lodi stiskl třeba časový portál a vrátil se do dávných časů a tak teprve vytvořil vesmír. ----- Jednoduše, jako další minifilm se šavlozubou veverkou a oříškem je to perfketní a rozhodně doporučuji shlédnout. ()