V druhej časti trojdielnej série Augustus Underground sa k hlavným hrdinom pridávajú aj ďalšie úchylné postavy. Baba, ktorá rada dávi na obete a chlapík milujúci nekrofíliu. Opäť si všetky zverstvá natáčajú na digitálnu kameru. (Hunter2222)

Radiq odpad!

No co vám mám povídat. Všechno se to točí kolem vřažd, znásilnění, blití, mučení. Z prvního dílu tam přibyly dvě hlavní postavy, ale všichni jsou totálně zvrácení a deviantní. Jedna z nich třeba blije na dvě svoje oběti a je úchylná. Za zmínku stojí třeba vykuchání tlusté ženské, kterou ten jeden pak znásilní do toho otvoru v břichu plnýho střev. Nebo donucení chlapa uřezat si šulina. A vypadá to, že i ti herci to myslí vážně. Je to hnus. Reálnej hnus. Bestiální, fetišistické, nekrofilní. Ale jinak amatéřina, roztřesená nekvalitní kamera skrývá ty detaily a zatímco se dívá jinam, oni na ně někde mimo záběr lijou červenou barvu. Bez děje, bez důvodu, bez ponaučení... no, do bajky to taky mělo daleko. ()

Slasher

Podobné jedničce, ale s větším spádem a výměnou dvojice vrahů blbečků za dva blbečky a jejich kamarádku. Styl ať to vypadá co nejreálněji a zároveň co nejprasáčtěji byl také zdokonalen. Ustřižení si penisu, masturbace mrtvolou, zvracení na oběti, šukání vnitřností, žraní červů z hnijící mrtvoly, nekropedofilie ve vaně..... To jsem zvědavý s čím ještě přijdou ve trojce. ()

Flipnic

Takže ... po velice dlouhé době odkládání tohoto kontroverzního "dílka" (HAHA!!), jsem si konečně řekl, že tu "největší zvrhlost na světě" shlídnu a rozšířím si obzory ... Odevšad jsem byl jen varován a strašen recenzemi, takže z počátku jsem byl fakt nervózní, co příjde, ale na druhou stranu jsem si říkal, sakra jseš chlap a už máš něco nakoukáno ... :-)) Schválně jsem zvolil hned druhý díl, který má být nejvíc "brutus", abych věděl ... Proboha tohle je taková blbost!!!!!! :-DD Hodinu člověk sleduje "home video" o dvou kamarádech a jedné kamarádce. Veselé kopy to jsou, hodně se smějí, furt se mlátí, dělají kraviny ... Výborný, fakt z toho jsem skutečně nechápal, protože se tam NIC NEDĚLO!!! Hodinu jsem se užíral nudou a chvíli přemýšlel, jestli jsem si třeba omylem nepustil něco jinho ... Nějaké to zvracení, šikana a ponižování dvou holek ve sklepě se mě fakt vůbec nedotklo .. No a že šly střeva ven z tý jedný holky asi na 20 vteřin ?? No tak to mne vůbec nedostalo ... Kravina, prostě nudná a hlavně, a to zdůrazňuji, TRAPNOST do nebe volající!! Do toho ještě totálně zmatená kamera, kdy fakt nevíte, co se kde děje, obracíte hlavu kolem obrazovky, abste aspoň něco málo zahlídli ... Pak už jsem se smál ... vyloženě nahlas jsem se řechtal smíchy a říkal jsem si, že ten film měl dostat žánr "komedie - trapná" ... No a pak přišlo "finále", které je zobrazeno na coveru nahoře. Ano, zde přiznávám, že se mi zalechtal žaludek, šoustání mrtvolky ve vaně bylo fakt "sick", ale zase když si vzpomenu na Nekromantika, tak zase o nic hroznýho nešlo ... Výsledek?? Zklamání, zklamání, zklamání ... Nebyl jsem šokován, nebál jsem se, gore je tam fakt pomálu, oběti málo řvaly, triky se daly v pohodě rozpoznat, kamera vše zastírala, k navození reálu to mělo na míle daleko a hlavně to bylo trapný a pořád jsem si říkal "proč??" :-) Ale s úsměvem, proč tohle a takto? Vogel je magor (doslova), který si získal renomé na NIČEM asi díky tomu, že měl dobrý známosti ... Protože i v tomto hodně kontroverzním subžánru je mnohem "zajímavějších" a vostřejších kousků. Tohle mne pouze nudilo a rozesmálo, opravdu. Zatímco konkurence v podobě například korejského Dosalja (2007) nebo japonského Niku Daruma (1998) se mnou zamávala MNOHEM víc!! A i ten Ostermontag (1991) byl ve výsledku hustější ... Příliš povyku doslova pro nic, ta jedna hvězda je za těch posledních 10 min, který jsou fakt působivý. ()

Paldini

Extrém nejhrubšího zrna a té nejhorší kvality. Sonda do života tří poťapů (2 kluci a 1 holka, věk asi 20 let), kteří tráví své volné chvíle opravdu podivnými radovánkami. Násilí je zde podáno tím nejbrutálnějším způsobem. Filmu však hodně ubírá amatérismus a velmi slabé triky, jejichž bídná úroveň je kamuflována roztřesenou digitální kamerou. Veskrze všechny gore efekty lze prokouknout a s ubíhající stopáží film šokuje stále méně a ke konci už jen nudí. ()

pornogrind

Po prvním dílu téhle trilogie, přišlo velký zklamání v podobě druhýho dílu. Tady nefunguje skoro nic tak jak má. Přidání postav je jen na škodu. Nekrofil a buchta co blije. "Jak originální". Oproti prvnímu dílu tu máme i nějaký gore, ale i přesto působí první díl ( i bez gore ) daleko nechutněji a realističtěji. Navíc v druhým dílu je ještě víc zbytečných scén než v díle prvním. A dokonce bych řekl, že nudný a zbytečný scény jsou tu většinu stopáže. Pár slušných scén by se tu našlo, ale ve spleti těch sraček okolo se pomalu ztrácí. Cituji z biografie Fred(a) Vogel(a) : Fred Vogel vlastní společnost sídlící v Pittsburghu, která se přímo zaměřuje na hororové filmy a jejím hlavním cílem není nic jiného, než tvorba stále brutálnějších filmů (konec citace). Hahaha. Lež jako věž. Druhej díl je nejmíň o dva level(y) nudnější než August Underground. Ani nevím jestli se mi do třetího dílu téhle trilogie chce. Pořád si, ale říkám, že může být ještě hůř. Proto si dodám odvahu a zítra ho zfouknu, ať mám tuhle fake snuff(ovou) sérii z krku. August Underground's Mordum si u mě vysloužil hodně slabý 2 hvězdy. ()

Kudly4

Celej "FILM" jsem po kouskách přetáčel, protože koukat na to od začátku až do konce ? To snad ani nejde. Amatérský home video, na který si PROSÍM nedělejte v životě čas ke zhlédnutí. ()

anderson odpad!

"Majster" VOGEL (nomen omen ?) je opäť vo "forme" a z nudy zasa nakrútil to čo mu "vypľul" jeho zdegenerovaný mozog. Absolútne bez akýchkoľvek filmárskych ambícií. WYNORSKI, F. O. RAY či A. SIDARIS sú vlastne vo svetle VOGELových "filmov" renesanční umelci. (30.4.2009) ()

pools odpad!

Takové novodobé Salo, točené ve stylu Záhady Blair Witch. Celý film je jen sled "nechutných" scén. Kdyby ho někdo udělal před třiceti lety tak možná zapůsobí, ale v roce ve kterém vyšel by člověk našel horší věci ve večerních zprávách na Nově... ()

rykardo

Psani komentaru k filmum, ktere je mozne si opatrit v kazde provincni videopujcovne opravdu neni moje parketa, takze jsem si tentokrat " pro zmenu " opet vybral titul, u ktereho predpokladam, ze se jen tak v ceske distribuci neukaze..... Ano, rec je o AUGUST UNDERGROUND'S MORDUM Freda Vogela....Bohuzel, i kdyz velky priznivce hard core/exploitation subzanru, tentokrat musim chte nechte priznat, ze jsem po shlednuti tohoto dilka castecne zklamanej....Snad vubec poprve se mi totiz prihodilo neco, co bych si jako fanda techto ujetin asi nebyl schopen pripustit, totiz to, ze jsem se misty docela NUDIL.....Je to tak, tech cca 70 minut da docela zabrat..., dvakrat vice to zamrzi, kdyz si uvedomim, ze tenhle fake snuff je po strance spec.efektu docela vydarenej, nicmene dejove to za chvili zacne opravdu " skripat " a hlavne nudit....Ani po technicke strance to neni kdovi co../ i kdyz s tim jsem predem pocital../, na rozlusteni dialogu by bylo asi nejlepsi si predem pochystat naslouchadlo...To sum it up, na to, jaka povest tento trosku nudnej fejkovej snafik provazi..., to zas az takova pecka mezi oci nebyla..., takze celkem za dva !!!! ()

Mefistofelle

Vzhledem k tomu že jedničku si už prakticky nepamatuju (a tudíž ji už ani nebudu komentovat), nemůžu říci, jestli je tento druhý díl lepší či horší (každopádně jedničku jsem hodnotila stejně). Roztřesená kamera, parta úchyláků, prasárny, blití, podřezávání, mrdání mrtvoly, žraní červů - co chcete, je to exploitation/fake snuff jako každý druhý. Není bohužel ničím nápaditý, ničím nevybočuje z řady, je to jen další z filmů, který byste si na běžné párty nepustili. Navíc jsou některé scény tak natažené, až se z toho napínají a praskají nervy - ano, mluvím o té scéně s dvěma ženskejma, se kterejma si pohrává ta paní s ostnatým rozkrokem. Ráda bych aby tenhle komentář byl delší, ale ono fakt není moc co říct. ()

TERRORDROME odpad!

Ak ma prvý diel celkom prekvapil že to nebola tak očakávaná sračka a nakoniec som ho nechal nerozhodne bez hodnotenia, tak u dvojky je to jasný odpad. Vogel vstúpil druhý krát do tej istej žumpy a podľa obecne platných pravidiel druhých dielov je aj ten jeho väčší, akčnejší a stupídnejší. Pravda, pri tomto filme je každý z týchto atribútov viac-menej abstraktný, lebo rozpočet neexistuje ( na IMDB je uvedených 300 dolárov, ale len odhadom ), akciou sa myslí pobehovanie s kamerou po špinavej pivnici či kúpelni a zámernú stupiditu od minulého dielu vlastne nebolo kam posúvať. A to je problém, lebo ak jednotka vykazovala istý premyslený zámer schovaný za nánosom dementného buranstva, dvojka je proste vymletá kravina čo chce aby ste grcali pri pohľade na šukanie odležanej mŕtvoly či larvami pokryté torzo bábätka v kôlni. Jediné na čo teda Mordum logicky tlačí je viac krvavých zvratkov v zábere, v ktorom je ale paradoxne vidno úplné hovno, lebo sa to celé v rámci väčšej snuffovosti debilne klepe a zoomuje. V každom prípade, čučať dlhé minúty na to ako sa šialená ženská váľa po zemi so svojimi obeťami a osaháva ich je blbosť a ten debilný rehot je dôvod strčiť si ponožky do uší v štýle mr.Beana. Pokus o vyhrotenie bezúčelnej obscénnosti na ďalší level tak skončil len ako groteskná nuda v hnusných rozmazaných farbách. ()

bobstock odpad!

Na doporučení fuxofta na nechutnosti je tohle mordum nesmyslný nefilm s příšerným obrazem o zvracení a řezání si šulina. Pokud chcete skutečnou ugly podívanou, co má hlavu i patu dejte si trilogii Lidské stonožky.  ;) ()

Socom

Absolútne amatérska vtákovina,ktorá nemá s poriadnym filmom nič spoločné. Nemá dej,nemá príbeh, nemá hercov. Takých ,,filmov,, natočím koľko sa mi zachce. Ale nemal by som na to odvahu. Je to shit, samozrejme priaznivci tohto žánru si prídu na svoje. ()

CyriC

Bizarní nechutnost v provedení horším, než amatérském. Poprask, který tohle v USA způsobilo skutečně obdivuji, Jen škoda, že ani roztřesená kamera nedokáže zakrýt špatné efekty. V některých momentech jsem se zasmál, nic šokujícího to rozhodně není. Vysoké hodnocení za zblbnutí blbečků, kteří nahlásili tuto sérii na policii, která se o filmy zajímala. ()

Rathalos odpad!

Druhy diel je uz ovela brutalnejsi a vacsi humus ako prvy,uchylne a zvratene chutky zopar dementov,ktori si to naplno uzivaju,nebudem opisovat,co vsetko tam robia,takze jednoducho povedane amaterizmus ako hrom a chora zalezitost,ktoru mohol natocit len naruseny clovek,odpaaaaaaaaad...:-) ()

Polnoch

Takmer nepozeratelný humus ktorý nemá s umením nič spoločné. Ale dokáže pobúriť a zhnusiť, čo asi aj bolo zámerom tvorcov, takže svoj účel spĺňa. ()