Príbeh sympatickej moletky s prebytkom kilogramov, ale aj lásky vo svojom srdci, ktorým si získa náklonnosť každého vo svojom okolí. Získa si i lásku krásneho Orestesa, o ktorom vždy len snívala, ale nikdy si ho nedokázala predstaviť po svojom boku. Valentina bojuje za spravodlivosť, chce objasniť smrť svojich rodičov a dostať naspäť dedičstvo, ktoré jej patrí, aj keď to môže ohroziť jej vzťah s Orestesom. Raz, keď dosiahne svoj cieľ, nevzdá sa, pokiaľ nezíska svoju lásku späť. (STV)

kiararaftl

Tuto telenovelu mam uplne najradsej :) Je jasne, ze je to vymyvanie mozgov, a stupidita a jedno s druhym, ale aj tak je to vyborne. Okrem toho Juan Pablo Raba ma vynikajuci herecky potencial a je jednoznacne veducou postavou celej telenovely. ()

emilkac odpad!

OTRAS! A RIADNY! NAJLEPSIA CAST JE TA KDE TLUSTOCH SUTAZI V SUTAZI KRASY! TO JE FAKT MASAKER! ASI TO NAJTRAPNEJSIE CO K NAM DORAZILO NA TELEVIZNE OBRAZOVKY! ()

Shinnie odpad!

Heh to si pamätám. Keď som mala 8 som s napätím očakávala ďaľší diel. A videla som ich skoro všetky a aj ma to bavilo. No už nemám 8... ()

klapqua

tak tento skvost som sa odhodlala dnes si prvý raz pozrieť, síce to opakujú už asi 12x... predtým som na to tie "gule" nemala, dnes ma ale chytila masochistická nálada, tak prečo nie, nie? dávam jednu hviezdu a to len z akéhosi čierneho humoru s primiešanou riadnou dávkou cynizmu a irónie... tak ma už dlho predlho nepobavili žiadne dialógy, nehovoriac o gestikulačných schopnostiach osadenstva tohto seriálu... zo všetkých telenoviel čo som mala kedy možnosť aspoň 5 minútami vidieť je táto jednoznačne najstrašnejšia v každom možnom smere... a to je čo povedať, keď si predstavím nemecký a rumunský grc čo teraz naše tv tak rady vysielajú ()

Latysek

Tak tuhle skvělou venezuelskou telenovelu jsem viděl komplet celou jak na české Nově tak na slovenské Jojce,a musím říci,že je to skvělé!!!Kdo hodnotí odpad,tak ten viděl maximálně jeden díl!!! ()

v.indruchova

Zase taková kravina to nebyla. Mělo to světlé momenty. Je rozdíl když to hodnotí najivní puberťačka nebo dospělá ženská. Já hodnotím za tu puberťačku, za vzpomínky. ()

belinko

Nemôžem tomu dať odpad, keď to chodilo na markíze, tak som to neprepínal, sem tam som to pozeral, zvučka a niektoré hlášky boli celkom vtipné, za to aspoň 1*. ()

meda2016 odpad!

Odpad -1! Tak hrozivá zápletka, neustálé hádky, mizerní herci a další neherečky, zřejmě milenky realizačního týmu. Tohle může být užitečné jen jako léčba nudou a nebetyčnou hloupostí. ()

wdc

Asi 40% dílů je otravných nebo nezajímavých. Ale jinak to není vůbec špatná telenovela. Je to místy i zábavné a zajímavé. Super hlavní herečka. Velmi přitažlivé a spoře oděné herečky. Místy to tam jiskří. Herecké výkony jsou vesměs uvěřitelné a herci nejsou unudění jako u některých jiných jihoamerických telenovel. Je na tom pozitivně znát, že je to seriál s nádechem let 199*. Určitě doporučuju pokud telenovely sledujete. ()

luciasce

Tenhle serial ma v sobe vsechno, cim trpi dnesni moderni spolecnost a nemyslim tim pozitiva. Vrazdy. Unosy. Znasilneni zeny, pokusy o znasilneni zeny. Pokusy o znasilneni muze. Viktimizace zeny. Haraseni. Sikana. Body shaming zeny. Body shaming muze. LGBT+ shaming. HIV+ shaming. Omezovani osobni svobody. Patriarchat. Zena=bitch, slut. Muz=hrdina. Stockholmsky syndrom. Pretvarka. Adorace postav. Romantizace nasilneho chovani. Co mi vadi. No vyse popsane. Plus mytologicky zpracovani. Od mytologickych jmen az po situace, kdy dva neco resi a treti se tam objevi zcistajasna, i kdyz byl pred peti minutama na druhym konci mesta. Ty kulisy, vic low budget uz to ani vypadat nemohlo. Upistenost, uslzenost a obcas ta logika tam nejak chybela. Je tam krasna laska, tragicka laska, nenavistna laska, zakazana laska, krehka laska... message je jasna, zpracovani extremni. Pozitiva, pekny kluk se muze zamilovat do tlusty holky, mrcha se muze stat hodnou holkou, na kazdou svini se vari voda. Oblibene postavy Pandora, Franklin, Olympia, u tech bylo videt, ze drzi integritu postavy a herecky vykony byly na solidni urovni. Neoblibene postavy Valentyna, Orestes. Ale ja nikdy netihla k adoraci hlavnich postav, takze v poradku. ()

Jumbo_007 odpad!

Jinak to vážně nejde. Zkuste se podívat na jakýkoliv díl tohoto ... já vlastně ani nevim co to je protože to vůbec nedávalo smysl. Jediné pozitivum byl vždy dokonalý matčin dekolt. Mlask! ()