Cement73

Pozeral som to skor zo zufalstva, kedze nic ine nebolo, ale tu znenazdajky, velke prekvapenie... a to pozitivne. Celkom inteligentny scenar, normalne bojove sceny, ziadny superhrdinovia... proste dobre krimi ()

Jožin

Jackie Chan sa vracia. AJ takto by sa mohlo nazvať návrat Jackieho k jeho najlepším filmom Police story. Nový príbeh ma prekvapil. Bol to fakt nadupaný film plný akcie, ktorá skončila až na koniec, je to podľa mňa najlepšia časť zo všetkých. Veľmi dúfam, že Jackie natočí ešte nejaké to pokračovanie !!! ()

arcticsky

V tomto filmu ani sám veliký hlavní protagonista sebou tolik nemrská a tradiční udivené a jiné grimasy jsou tu v omezeném množství. Ono se tu vlastně ani té srandy příliš neužije. Už začátek v akci s visícími policisty napovídá že se tentokrát bude spíše jednat o poněkud drsnější akční krimi. Samozřejmě v kontextu jiných filmů s Chanem. A film je to povedený.... ()

Boomstick

Na prekvapenie velmi temna a seriozna "Chanovka".Jackie tu nepredvadza tie jeho ting-tong vtipne bitky,ale prezentuje je tu poriadne dospely a narocny pribeh.Pri prvom zhliadnuti som bol v soku.Velmi dobreee ()

Mallinali

Můj nejoblíbenější čínský herec Jakcie Chan exceluje. Nápadité scény sráží jediná, ale hodně výrazná věc: Naprosto tragická hudba. Být neslyšící, přihodim do klobouku pátou hvězdu. ()

Puol

Už mám dlhšiu dobu slzy v očiach, lebo Jackie nám stárne a jeho posledné kusy veru nebolo to pravé orechové. Uvedomil so to aj on sám a natočil dospelejšiu Police story a vidal sa trochu iným filmový smerom a klobúk dole ako to zvládol. Oveľa prepracovanejší scénar hovorí o parte rozmaznaných bohatých chalanov, ktorí nemajú čo robiť a tak zabíjajú policajtov. Bodaj by takýchto kúskov ešte v honkongu zopár natočil, hádam mu to tie jeho dochrámené kosti ešte dovolia. Veľmi chytľavá je aj titulná pesnička ku filmu, ktorú si tiež myslím naspieval Jackie sám. Pri sledovaná New Police Story ma chytila nostalgia a spomenul som si na prvú Police story, ktorú som videl tak 16-17 rokov dozadu na nahratej videokazete so simultanným prekladom. Bol to môj prvý film s J.Chanom a odvtedy sa na jeho filmy strašne tešim. Iróniou je, že jeho najlepšie kúsky (natočené samozrejme v honkongu) sa u nás prakticky nedajú "legálne" zohnať. ()

Mike.mk1

Solidní a originální námět sráží dolů nevýrazný výkon Jackieho Chana, asi z něj pořádný herec nikdy nebude, alespoň že se pořád dobře ohání. ()

vojo

Po toľkých komentároch už niet čo dodať, len to, že ak by niekto by chcel vydieť reprezentatívnu vzorku ázijskeho akčného štýlu tak tento film môžem vrelo odporučiť. Emócie aj akčné scény sú z nášho pohľadu strašne prehnané, ale tak to má byť. ()

Wolvie

Věštil jsem velký průser z tohoto Jackieho návratu ke svým největším klasikám.Ale nakonec se z toho vyklubal velmi příjemný akční nářez s lehkou kapkou nostalgie.Sice to už není tak svěží a kousky ne tak šílené (stáří se už přece jen hlásí) ale to nikdo nemohl čekat.Já osobně jsem překvapen a spokojen. ()

BOURQUE

Prvé a druhé dielo Police Story boli „one-man show“ Jackieho Chana (obidve filmy je možné chápať ako jeden celok), v tretom diele to dokázali posunúť ďalej pomocou tímovej práci s vynikajúcou Michelle Yeoh. Avšak z hľadiska príbehu, komplexnosti, hereckých výkonov a emócií práve štvrté dielo tejto ságy je najkompaktnejším. Režisér veľmi šikovne posunul dych berúce a nebezpečné bojové a akrobatické scény dozadu a dopredu posunul príbeh a hercov/herečiek. Čo Cruisovo M:I, tak aj Chanovo Police Story sa dokázalo prispôsobiť sa k aktuálnej dobe. Osobné hodnotenie: 83% (****) ()

Ronyk7

Jackie Chan jak ho neznáme. Drsný a (skoro) bez humoru. Tento film obsahuje vše, co by měl akční snímek obsahovat, hlavně perfektně provedená nonstop akce v hongkongském stylu, který mně osoně sedí. 16.08.2006 ()

Cruchot

Příběh klišovitý až běda, na druhou stranu si nevzpomínám, kdy jsem naposled viděl Jackieho v takto vážné poloze. Příjemná změna, i když ani zde si neodpustil jednu velmi vydařenou humornou scénu, u níž jsem se opravdu nemohl udržet. Akční sekvence jsou jako obvykle velmi zručně natočené a některé z nich velmi originální (např. sešup po mrakodrapu). Film má spád a ani na chvíli jsem se nenudil. Jen tak dál, Jackie. ()

bernajk

Jackie Chan dokaze i dnes hrat v kvalitnich akcnich filmech. Akce by mohlo byt vice, ale i tak je kvalitni, ze staci ji tolik kolik je. Cele dve hodiny jsem se vubec nenudil. ()