Donald's Diary

všetky plagáty
Komédia / Rodinný / Animovaný / Krátkometrážny
USA, 1954, 7 min

Tentoraz sa dozvieme, čo v sebe ukrýva Donaldov denník. Napríklad aj to ako sa zoznámil s krásnou Daisy a jej rodinou, a tiež o tom, čo ho čakalo po svadbe. Alebo to bolo všetko inak? (Tomco)

Davies182

Tak tohle je docela k neuvěření a zcela jistě si zaslouží svůj komentář. Nikdy bych si nepomyslel, že něco tak nevinného - co si pouštím čistě pro zábavu a vypnutí mozku - může být tak dospělé a k zamyšlení! Tento hrozivě realistický Donaldův kreslený příběh je o tom, co všechno (většinou ne zrovna pěkného) přináší svatba a závazky, do kterých pár po obřadu postupem let zapadá... a co si nikdo z nás nepřizná. Americká krása! Je to překvapivě depresivní (pokud jste v té správné "náladě") a pravdivé. Vůbec mi nejde na mysl, že by něco podobného tvůrci vytvořili pro děti. Buď byl režisér těsně po rozchodu / rozvodu anebo je tohle historicky první ryze dospělácký kačer Donald! Jednoduše síla. ()

Flego

Vypočítavá Daisy sa uchádza o priazeň starého mládenca. Ten si vykresľuje spoločný život v lepšom svetle ako v skutočnosti je. Bol som trochu sklamaný animáciou exteriérov, nebolo to to pravé disneyovské. ()