Sám doma 4: Chceme náš dom späť!

(TV film)
  • Slovensko Sám doma 4 (viac)

Pre Kevina McCallistera vyhliadky na tieto Vianoce nevyzerajú práve ružovo. Jeho rodičia Peter a Kate už žijú osem mesiacov oddelene a doma čelí ťažkej konkurencii svojich starších súrodencov. Aj bez toho je však život bez otca pre Kevina obtiažny a tak nad pozvaním otca a jeho novej zazobanej priateľky Natalie príliš dlho neuvažuje. O to viac, že v dome Natalie je všetko plne automatizované a to predsa Kevin obzvlášť počas vianočných sviatkov miluje. História sa opakuje. Netrvá dlho, keď Kevin stretne svojich starých známych, ktorí majú svojho človeka aj v blízkom okolí Natalie. Kto iný mohol zabezpečiť zlodejov ovládaním zložitého alarmu. Situácia je o to nebzpečnejšia, že v dome sa bude nachádzať aj vzácna návšteva. Skutočný malý princ, ktorého budú chcieť Marv a Vera uniesť. Netušia však, že Kevin im nastražil tie najhrozivejšie pasce, aké si len viete predstaviť... (oficiálny text distribútora)

Acrobat odpad!

Druhy abnormalne neuspesny pokus zkopirovst kristofa kolumbusa. Nadarmo sa budete snazit najst si obhajobu tohto paskvilu no modlitba oslobodenia je to najmenej. Tento film ma svary vrazit vam noz do chrbta, poliat vas benzinom a zapalit, utiahnut slucku okolo krku a vy mozete vzdorovat avsak podlahne sa. Ja som skusil. Pozrel. Zvracal a odisiel. ( videne 2.1.2020, doma archiv) ()

balcazar odpad!

Silené, trápne, facepalmové, tuctové, a takto by som mohol pokračovať. Snažím sa nájsť jediné pozitívum, ale márne. Niektoré filmy jednoducho nikdy nemali vzniknúť. ()

Likan7 odpad!

Existuje otravnější dětský herec než byl, v roce 2002, Mike Weinberg? Tahle série se dočkala 2 dobrých dílů. Rodinná vánoční komedie plná pitomých dospělých a pastiček. Jenže krávu je potřeba dojit, dokud něco dává. Takže vznikla trojka....čtyřka...pět...no nic, já jsem zatím jen u čtyřky. A ta je skoro nekoukatelná. Joanna Going je sice hezká ženská a má skvělej dům, ale to je jako hledat pozitiva na rakovině. Nejsou pasti, není humor, nejsou legendární padouchové, není nic. Jen závěrečný titulky. ()

Petike odpad!

Alebo: "Niekoho zabáva robiť si prču z Johna Hughesa." *zlostný smajlík* Inak, plagát je na úrovni plagátov pre filmy Dušana Rapoša (chichi). ()

Lilien odpad!

stačí mi keď sa pozriem na debilný ksicht toho zlodeja a nemám chuť pozerať žiaden film čo začína na písmeno S. SRAČKA. ()

elimS

10% - komentář 20ti slovy: Tohle byla fakt blbost. Jednoznačně nejhorší díl. Je to alespoň menší oživení neustále opakujicích se Sám doma 1 a 2. Každopádně, nikdy více :D ()

Scraffy

Ale tak ta jedna hviezda je ešte adekvátna. Nie je to horšie ako tretí diel. Možno by som povedal, že o kúsičok lepšie. Je tam nejaká tá snaha a nejaký vtip, ale podané to je strašne nudným až trápnym štýlom. ()

imarvin odpad!

...a po zprznění klasiky filmem Sám doma 3, mít odvahu ještě pokračovat.... škoda, že tady není horší hodnocení než odpad! ()

Joe16210

Slabé, zajímavý nápad se zachováním jmen, ale ta návaznost tam prostě bez stejných herců není. Překrásný moderní dům. 2 hvězdičky dávám hlavně za Erica Avariho a Barbaru Babcock. ()

drim87 odpad!

Možná kdyby to byl originál a né další pokračování, tu jednu hvězdu bych tomu dal. Film jsem sice neviděl celý, zhruba 45 min, ale i to mi stačilo abych dokázal říct, že je to jeden z nejhorších filmů. Tomuto čtvrtému dílu se vyhněte velkým obloukem! ()

borohub odpad!

Na tohle snad nic nemůžu říct, jen toto S R A Č K A. Nechápu jak někdo může takovej hnuj, který bych používal k vykonání trestu smrti(ovšem to by bylo dost nelidské), nazvat pokračováním známého a dobrého Sám doma? ()

Jerrysus odpad!

Film na mě působí jako hodně nepovedená parodie na fakt dobré první dva díly, které sice byli i mírně nereálné, ale byli vtipné a o to šlo! Tenhle film je prakticky o ničem a vzejde z něho nakonec jen totálně zdevastovnaný dům a nic víc... Určitě si název Sám doma nezaslouží!!! ()