Sám doma 4: Chceme náš dom späť!

(TV film)
  • Slovensko Sám doma 4 (viac)

Pre Kevina McCallistera vyhliadky na tieto Vianoce nevyzerajú práve ružovo. Jeho rodičia Peter a Kate už žijú osem mesiacov oddelene a doma čelí ťažkej konkurencii svojich starších súrodencov. Aj bez toho je však život bez otca pre Kevina obtiažny a tak nad pozvaním otca a jeho novej zazobanej priateľky Natalie príliš dlho neuvažuje. O to viac, že v dome Natalie je všetko plne automatizované a to predsa Kevin obzvlášť počas vianočných sviatkov miluje. História sa opakuje. Netrvá dlho, keď Kevin stretne svojich starých známych, ktorí majú svojho človeka aj v blízkom okolí Natalie. Kto iný mohol zabezpečiť zlodejov ovládaním zložitého alarmu. Situácia je o to nebzpečnejšia, že v dome sa bude nachádzať aj vzácna návšteva. Skutočný malý princ, ktorého budú chcieť Marv a Vera uniesť. Netušia však, že Kevin im nastražil tie najhrozivejšie pasce, aké si len viete predstaviť... (oficiálny text distribútora)

Marty89 odpad!

Neskutečně trapná parodie na zdařilou jedničku a dvojku. Nemělo to vůbec nic, herci byli poměrně nesympatičtí, děj předvídatelný a celkově to nestálo vůbec za nic. Odpad jako vyšitý. ()

Cejny odpad!

Tak že exisuje i Sám doma 4, tak to jsem netušil. Ale až dneska jsem vlastně zjistil, že jsem vůbec o nic nepřišel, protože tohle je taková kravina, že si snad nezaslouží ani tu 1 hvězdičku. ()

coscarelli

Toto sa neda len tak hodnotit, pricom sa smejem nie na "vtipných scénach" (totalna absencia), no za tu marnu snahu byt vtipny. Look televizny, ale co robi film filmom je hlavny hrdina. Netusim , kde ho nasli, kde sa vyskytol, ale toto co tam predvadza, nad tym ostava rozum stat :D Pozadu neostavaju ani dvaja zlocinci (a ine ksichty) , ale to skoda plytvat slovami. Celkovo je to sice jeden velky omyl, ale paradoxne si bez neho neviem Vianoce predstavit. ()

JADIM

Ono by to kvôli tým zhodným menám a spomienkam zlodeja Marva na Kevina mohlo byť pokračovanie druhého dielu, ale z dôvodu viacero zásadných faktov to tak podľa mňa nie je, skôr to je taká vykrádačka prvého dielu, kde sa film snaží naladiť akúsi atmosféru. Kevinov starší brat Buzz, ktorý v pôvodných filmoch hral takého klasicky neznášajúceho súrodenca, mi na začiatku tohto filmu skôr pripomína psychopata. Kevinov otec (klasicky Peter McCallister) sa z úplne nepochopiteľného dôvodu rozišiel a pasce tu v podstate ani neboli, skôr to bolo o tom, že si Kevin zobral nejakú vec pohodenú nablízku a potrestal ňou zlodejov. O viacerých nelogických faktov tu ani nebudem písať. Hodnotenie, aké som tomuto filmu dal je tu iba preto, že aj napriek všetkému vyššie vymenovanému si tento film na vianoce pozriem. Asi som divný, ale na IMDbSám Doma 4 26%, čiže neviem, kto je tu divný :D 4/10 (Videné v TV, SK dabing) ()

Daewiik odpad!

Sám doma...od prvního dílu až po tento jsem čekala, že se něco zlepší. Možná díl první, na ten se dá podívat na celý, ale tohle už je vážně moc. Nuda a nic než nuda! ()

figgo jr. odpad!

Tohle je opravdu strašný film, který nemá se Sám Doma kromě názvu vůbec nic společného. Vůbec není vtipný jako první dva díly, hlavní hrdina nestojí za nic (Culkin měl prostě charisma) a v konečném součtu je i třetí Sám Doma o několik levelů lepší. Tenhle film je prostě čistý odpad. ()

borec999 odpad!

Trojka podľa mňa i napriek veľmi nízkemu počtu percent a obrovskej vlne hejtu zo všetkých strán nebola až taká zlá. Pri štvorke však už súhlasím s ostatnými. Hlúpe, nudné a zúfalo nevtipné. Daniel Stern (Marv z prvých dvoch filmov) vedel prečo scenár odmietol so slovami, že ide o urážku prvých dvoch filmov... Parazitické vysávanie značky a zaslúžený odpad. ()

Arach.No odpad!

PROC??!! Proc chce nekdo porad parazitovat na dobrym jmene prvnich dvou dilu a toci takovyhle sr*cky?!! Tohle NENI vtipny. Jestli si reziser myslel ze nas pobavi tim, ze z lupicu udela retardovany idioty, tak se spletl. ()

Paity odpad!

Naprostá pitomost "okořeněná" "herectvím" Frenche Stewarta, kterému jeho přitrtoublý škleb zůstal od roku 1996, kdy točit stupiditu s názvem Takoví normální mimozemšťané. Cokoli dalšího psát k tomutu patolízaství je naprosto zbytečně. Hodnocení odpad je vše, co potřebujete znát před tím, než se dotknete dálkového ovladače od vašeho televizoru. ()

Earl10 odpad!

Tak tady už to zašlo do extrému! Totálně amatérská záležitost postrádající jakoukoliv filmovost se špetkou profesionality. Proč se proboha "tvůrci" vraceli zpět k rodině McCallisterů?! Nic nefunguje! Výběr herců je utrpení, ale scénář to je teprve lahůdka. Dokonce ani to čím je tato série tak oblíbená tu není. Žádné pasti či podobně (nepočítaje jeden vyplavený dům), to je urážka. Totální sračka! [0%] ()

melkor323 odpad!

Ked som sa kukol na názov, vytreštil som oči: to už je štvorka?? Potom som ich vytreštil ešte viac, lebo som zistil, že som to už, preboha, videl!!!! Pvý "sámdomovia" mali ešte akú-takú atmosféru, ale toto pripomína skorej nemecké rodinné filmy. Terribleeeeee.... ()

venom14 odpad!

Už jsem to viděl fakt dávno,ale pořád si pamatuju,jakí to byla hovadina.Nejhorší na tom je,že to se Sám doma nemá nic společného(jeno jména).Je to o tom,jak jede dítě k bohatýmu fotrovi a tam dělá bordel.A klasika všech dílů,dům plný pastí tu vůbec není. ()

Marius_ss odpad!

Z toho filmu je mi zle...a ako to, že v takej somarine hraje Erick Avari ? Toto nikdy nemalo vzniknúť, robí to hanbu značke HomeAlone ! ()

Blazin

Kdyby tomu nedávali název sám doma a nepoužívali jména postav z prvního a druhého dílu, tak to na 2 možná i 3 hvězdičky bylo, ale takhle určitě ne. ()