Už siedmy mesiac trvá krutá vojna vo východoázijskom Shadaloo City. Psychopatický diktátor generál M. Bison (Raul Julia) okrem svetovládnych ambícií s obľubou láme nepohodlným ľuďom väz. Veliteľ miestnych jednotiek Zjednotených národov plukovník William F. Guile (Jean-Claude Van Damme) má len sedemdesiatdva hodín na to, aby sa pokúsil o nemožné: infiltrovať shadalooské podsvetie, preniknúť do tajnej Bisonovej pevnosti, odkiaľ chce ovládnuť svet, zlikvidovať patologického tyrana v jeho pevnosti a oslobodiť desiatky rukojemníkov, čím ušetrí nerozhodným Zjednoteným národom mnoho starostí a nezanedbateľných dvadsať miliárd dolárov výkupného. V jeho úsilí mu pomáhajú Ken Masters (Damian Chapa), Ryu Hoshi (Byron Mann) a snaživá novinárka Chun-Li Zangová (Ming Na), poháňaná túžbou po pomste a snahou získať od Guilea exkluzívne interview. Kým Bison sníva o svojom megameste Bisonopolis a vo svojom genetickom laboratóriu pretvára bezmocného zajatca na vražedné monštrum, na bojových člnoch sa k jeho ochrannému mínovému poľu rúti na všetko odhodlaná jednotka, na čele s plukovníkom Guileom... (TV Markíza)

Pythonator

Tak trapné, až je to pěkné. Tohle béčko si na nic nehraje. Zacílené je to spíše pro děti, ale já to jako dítě neměl o nic radši než teď a už tehdy jsem se tomu vysmál. Nějak se to tvůrcům zcela nepovedlo, ale šílené kostýmy, veselé barvy, mizerné triky, pitomé souboje a pár hodně dobrých hlášek dělají z filmu shlédnutelné guilty pleasure. ()

Trunks odpad!

Tak tohle si snad ani Street Fighter nezasloužil. Přehlídka nejdebilnějších nápadů, které Souza protáhl nosohltanem a flusnul na papír. Jakým zázrakem dostal od studia přislíbený rozpočet je záhada, ale určitě to chtělo hodně přemlouvání a kokainu. Nějakou tu sladkou odměnu by měl "mistr" poslat i směrem k divákům, kteří ten jeho brak shlédli až do konce, aniž by se projevila ze snímku tolik nakažlivá demence. ()

Yze

Zde šlápli scénáristi úplně vedle. Očekávaných soubojů hlavních bojovníků je minimum, místo toho byl smyšlen jakýsi příběh, který by se hodil spíše do sérií o Jamesu Bondovi. ()

Masinfira

Mě to osobně nepřišlo tak špatný. Je ale fakt, že jsem se na to díval trochu jako na akční komedii... protože těch nesmyslností je tu někdy fakt moc, ale mě osobně přišlo, že generál to přehrává schválně, že je to prostě účel k pobavení. Jasně, že tu pak chybí nějaký záporák, kterého budete od začátku k smrti nenávidět a na konci si oddechnete, že se u Vaší postele neobjeví někdy v noci s kudlou v ruce. U tohoto záporáka se budete celý film lehce usmívat a čekat, jakou blbost zas vytáhne ze své těsné kombinézky. Za mě slabší, ale 2* si zaslouží. ()

PORTER44

Akční slátanina,trapné herecké výkony,efekty nic moc.kdyby v tom nehrál V.Damme tak by to byl 100% odpad,takhle alespoň jedna hvězda navíc. ()

+sfinx+ odpad!

Parodie? Komedie? Nebo pouze naprostá hovadina? JCVD opět ukrutananánsky drsný, jeho projevy jsou úderné a dojemné. Vyburcují vojáka každé národnosti, aby porušil rozkazy - hlavně, když se opět nebude s teroristy vyjednávat :-) Zázraky typu 007 - souboj pistole x samopalu. Zkrátka hloupost střídá hloupost. A ani ty souboje nestojí za moc. ()

woody.birch

Tak blbý až je to krásný. Prostě právě to, co se od takového filmu čeká. Tak trochu Muž z Acapulca ovšem bez vtipu a Belmondova charisma. Sice jsem usnul dvacet minut před koncem, ale snad mi kvůli tomu nikdo registraci nezruší :-) ()

Shakal4972

Nezaslúži si to tak nízke hodnotenie. Pre mňa to bola zábava sledovať to. Do poslednej chvíle som si nebol istý, či to "myslia vážne". Ale bavilo ma sledovať ako sa tam všetci hrajú že áno. Raul Julia - sympaťák. ()