Tulák Eddie Lomax je bývalý voják, sužovaný těžkou depresí ze svého života a vojenské minulosti. Chce spáchat sebevraždu, ale ještě předtím, chce navštívit svého indiánského kamaráda Johnnyho, žijícího v odlehlém pouštním městečku Inferno, a darovat mu svou motorku. Cestou přes poušť je napaden bandou rváčů z Hoganova gangu, kteří ho zmlátí, postřelí, ukradnou mu motorku a nechají ho ležet polomrtvého v poušti, aby tu zemřel. Jenže Eddie má mnohem houževnatější kořínek, než by čekali. Zatímco rváči z Hoganova gangu, Ramsey, Matt, Jessie a Petey se vrátí ke každodenní rutině, kterou je terorizování odlehlého městečka a drogový obchod s motorkářským gangem zvaným Heathens. Johnny najde zraněného Eddieho, odveze ho k sobě domů a začne ho léčit. A když se Eddie zotaví, jeho přání zemřít se změní v odhodlání získat zpět svou motorku a to i kdyby měl zlikvidovat, všechny, kteří se mu v městečku postaví do cesty. Kromě svých pěstí a bojových zkušeností, však dovedně využívá i napětí, které v městečku vládne a s pomocí místního všeuměla Jubala Earlyho proti sobě obratně štve Hoganovu bandu a motorkáře. Pomsta v něm probudila nový život a on si vedle snahy osvobodit demoralizované městečko od teroru najde čas i na to, aby se zamiloval do sympatické servírky Rhondy Reynoldsové. (oficiálny text distribútora)

Lord Fuck odpad!

Tohle je i na mě (jeho dvorního fanouška) trochu silný kafe. Nerad bych spoileroval ale to jak si to rozdává se dvěma ženskejma a baba na to kouká oknem mě fakt dostalo. ()

Zoltarr

Většina lidí, to nepochopila, ale sem rád někdo přece jenom ano. Nemůžete to srovnávat s Van Dammovyma klasikama. John G. Avildsen (R.I.P.) přesně věděl co chce natočit a taky to natočil, prostě odechovku.Tenhle film měl jasný zaměr pobavit diváka a mě pobavil hodně. Výborné hlášky a i Van Dammovy komické grimasy. ()

Armin82

Průměrný Van Dammův film,který nenudí. Danny Trejo se mi jako herec líbí,je to takovej správnej týpek. Příběh je docela zajímavej,herci nestojí za řeč(teda až na dvě krásný herečky). Prostě v žánru akčních béček,průměrnej film na který se sice podíváte jednou max. 2x za život,ale neusnete u něj--->60% ()

Acrobat odpad!

Masakrálne tempo kdesi v prachom zapadnutom svete, kde pobehujú ľudia, ktorí si dobrovoľne, bez toho aby sa organizovali, nechajú nakopať od zúfalo pôsobiaceho a unaveného JCVD. VHS ako vyšité bez tempa a kúzla mizerných akčných 90 minút, kde čakáte na akciu a tá nie a nie prísť. (videné 07.01.2019, YT) ()

Likan7 odpad!

Tohle někdo myslel vážně, nebo se na to všichni vykašlali a udělali si z toho akorát legraci? Při honbě za Van Dammovou filmografií mě poslední dobou potkává jedna katastrofa za druhou, a Inferno je fakt bída skoro ze všech největší. Většinou jsem nechápal co se to děje, Van Damme se tam pokouší hrát zachmuřeného, v depresích se utápějícího veterána, který nechce žít, a mě by alespoň potěšilo, kdyby to bylo vtipné. Jenže to je jen úplně blbé a hlavně nudné. ()

rublik05

Jako, tohle snad ani nemělo být myšleno vážně. Tak tragický akčňák jsem opravdu už dlouho neviděl. Začíná to naprosto šílenými postavami, které jen pomáhají dotvářet mimořádně stupidní příběh, který i při troše dobré vůle absolutně nedával smysl. Asi se mělo jednat o nějaký humorně pojatý thriller, ale nakonec z toho vyšla úplná parodie sebe sama. Nemohu ale nezmínit jednu legendární pasáž, díky které nemohu dát odpad, i když by si to Inferno právem zasloužilo. Jedná se samozřejmě o naprosto odzbrojující "milostnou" scénu, která mě rozsekala takovým způsobem, že ji z hlavy pravděpodobně ještě dlouho nedostanu. Neskutečný bizár. Paradoxně ale tahle scénka celý film v mých očích zachránila. 1/10. ()

Nix

No zas takový průser to nebyl. Ano, je to capina, ale fakt zábavná. Nikdy neberte motorku Van Dammovi. Pak začne totiž zabíjení a zmatek. A přesně o tomto ten film je. Už jsem to jednou zmiňoval, ale viděl jsem už i šílenější motivy proč někoho zrubat. Ale právě se mi líbil humor, který byl zahrnut do tohoto filmu a celé je to podané odlehčenou formou. A líbilo se mi jak se Van Damme pořád úsmíval jak měsíček na hnoji, jestli to bylo schválně nebo fakt věděl, že je to blbost a že tomu přidá takové vsuvky, nevím. Každopádně já si to užil, bavil jsem se a zajímalo mne jak to dopadne. Je tu celkem dost akce překvapivě a některé scény byly fakt srandovní. Hodnotím to pozitivně a musí se k filmu přistupovat s nadhledem. Pak se budete bavit. ()

IronRocky

Infernu jsem se velmi dlouhou dobu vyhýbal díky velmi nízkému hodnocení zde na csfd. Film je to, ale celkem vydaření. Příběh je solidní a dobře mě upoutal a ani chvíli jsem se nenudil. Van Damme je zde cool a sekunduje mu dobře Trejo v roli indiána. ()

himor

Kriste pane bože. Toto bol nenormálny odpad...pozeral som v TV cez vianočné sviatky a skoro som vypľul šalát nosom. Van Damme je otrasný herec v tomto otrasnom filme s ďalším otrasným hercom Trejom. Akože otras. 15% ()

64B

Každý oceňil kvality J. G. Avildsena v Rockym, ale zde se na něj už zapomnělo. Film se mi líbil, i když byl scénář úplná hovadina. ()

TonyStark

Tohle vůbec není tak špatnej kousek - je to vlastně docela vtipný! Na tom filmu je jasně vidět, že je natočenej s nadsázkou a tak by měl být konzumentem vnímán. Pitoreskní postavičky v pouštním zapadákově mají dobrý hlášky a Van Damme s jeho tipicky přiblblým úsměvem poočku skoro mrká do kamery, to je prostě jasná oddychovka - nic pro kritiky. No a to, že se příběh motá kolem vysloužilýho vojáka co se utápí v depresích a plánuje sebevraždu, jenže předtím musí vystřílet asi padesát padouchů je snad jasný ne? To je přeci v každým JCVD spektáklu :) ()

subic

Film od režiséra Rocky 1. Taková zvláštní žánkládovina, kde kdesi na vidlákově si dělají vidláci tak nějak všechno, co chtějí a najednou se tam objeví Žán Kláda skoro něco jako Zoro mstitel na starém Indianu a začne se tam něco dít. A ještě si tam najde holku. Příběh je tedy takový nezvyklý, ale určitě tu jen těch 36% neodpovídá. 5/10 ()

ostravak30

Poslední film režiséra slavného Rockyho Johna G. Avildsena, který ty bojové filmy měl evidentně dost rád. Tady se navíc spojil s Tomem O'Rourkem, kterého nevím kde vyhrabali, aby zrovna zde napsal scénář. Tyhle typy filmů s Jeanem-Claudem Van Dammem nikdy nebyly bůhví na jaké úrovni. Nakonec on ani není geniální herec stejně jako Steven Seagal například. Sem tam pak děje filmů odkazují na indiány a jejich moudrost či jistou nadpozemskou spiritualitu, čemuž se hojně nevyhýbal ani Chuck Norris, ale hned několikrát to použil i již zmíněný S. S. Jenže Inferno, krom zajímavé atmosféry řiti světa, kde evidentně nikdo nehlídá zákon a nikdo z městečka bůhví proč ani nikoho od policie nevyhledá, je zde i prvek lehké komedie. Chvílemi jsem opravdu netušil, zda to celé myslí tvůrci vážně nebo si malinko utahují i sami ze sebe či toho, co právě tvoří. Ve snímku je celá řada docela úsměvných momentů a samotné postavy obyvatel jsou leckdy dost bizarní. Nakonec i samotný závěr, ve kterém Asiat se svou novou partnerkou Bertie oznamují, že budou mít dítě, působí směšně. Je to akční film, ve kterém se napětí a drama mísí s nadneseností a humorem, ale samotná atmosféra není vyloženě špatná. On toho ani Van Damme z bojových umění moc neukáže, spíše se ohání zbraní. Samozřejmě herecké výkony a celkový scénář včetně dialogů jsou jako u ostatních podobných filmů, prostě průměrné. ()