Isté príslovie hovorí: "Boh nemôže byť všade, preto stvoril matky". Tvrdý losangeleský policajt Joe Bomowski (Sylvester Stallone) veľmi rýchlo pochopí jeho plný význam. Jeho matka Tutti (Estelle Gettyová) sa totiž jedného dňa rozhodne syna navštíviť a trochu mu prevetrať život. Joe moc dobre vedel, prečo päť rokov vytrvalo odmietal jej návštevu. Už keď energická stará dáma vystupuje z lietadla, zabáva všetkých okolo seba historkami zo synovho detstva. A to zďaleka nie je posledná hanba, cez ktorú sa musí Joe preniesť, kým dorazia k nemu domov. Lepšie to nie je ani v jeho byte. Matka sa okamžite pustí do upratovania a teraz keď synovi s riadmi dôkladne vydrhne a odmastí aj služobnú pištoľ, dôjde mu trpezlivosť... (TV Markíza)

Pink.Panther

• Sly v presu mezi maminkou a šéfkou. Druhé zhlédnutí s časovým odstupem odhalilo prostou skutečnost, že na tuto lehkou oddechovku netřeba brát můj tradičně přísný metr. Holt taky jeden ze způsobů jak objevit Ameriku. Produkce: Universal Pictures ()

villon17

Mno, jak to slušně shrnout. Dívat se na to jedním přivřeným okem dá, ale člověk by si musel odmyslet tu Stallonovu ostudu. Asi byl přehnaně ambiciózní, možná naivní a chudák si pak nestačil uvědomit, co to udělal za chybu. Místy to ale vypadalo, že se snaží:) ()

Marek1991

Ale celkom sa aj dalo. Milý príbeh. Miestami vtipné, miestami akčné, ale Stallonemu som to, ako sa vraví nezožral. Ak to neuvidíte, tak o veľa neprídete. ()

corpsy

Dávam slušných 5*. Pre mňa osobne najvydarenejšia Stalloneho komédia. Všetko tu sedí ako má. Humor, sem tam akcia. Proste vynikajúca zábava. Len škoda, že tak nedocenená. ()

ConanVJ

Po delší době jsem si to pustil a asi jsem chytl stejnou notu s filmem. Bavil mě a ani babka mi nepřišla tak otravná jako posledně. Na tento film musí mít člověk prostě náladu. Za mě 70% ;) ()

Tryskomyš

Můj oblíbený Stallone tentokrát v trochu nezvyklé roli. Jako maminčin mazánek. Je to vtipné, poučné i dobrodružné zároveň. ,,Ty jsi ho trefila. No a co? Zachránila jsi mi život. To už je poslání matek.´´ ()

kobejn

Toto měl být důkaz, že i Stallone dokáže natočit úspěšnou komedii, jako to dokázal jeho rival Arnold v Dvojčatech, ale dopadlo to jako jedna z největších Slyových proher...od té doby se už o "čistou" komedii nepokusil, pochopil, že to prostě není jeho žánr.. ()

rt12

Po prvním shlédnutí jsem tento snímek šmahem odsoudila. Později jsem na film natrefila v odpoledne TV a nějak se u něj zasekla. Pořád žádná velká sláva, ale původní jedna * byla málo. ()