Tvrdý policajt John Kimble (Arnold Schwarzenegger) má svoju prácu rád. Chodí medzi zločincov oblečený vo svojej "terminátorskej" bunde, s čiernymi okuliarmi a brokovnicou. Strieľa na každého, kto sa mu nepáči. Táto idyla sa však končí, keď je pri pátraní po manželke priekupníka drog, ktorá od neho utiekla so synom aj s tromi miliónmi dolárov, prinútený pracovať ako vychovávateľ v materskej škôlke. Musí totiž zastúpiť kolegyňu - policajtku Phoebe (Pamela Reedová), ktorá ochorela a do škôlky ako učiteľka nastúpiť jednoducho nemôže. Hoci Johnove prvé stretnutie s deťmi nedopadne práve najlepšie, postupne sa medzi svalovcom a bandou detí začnú lámať ľady. Keďže Kimble je dobrý policajt, dokáže si poradiť aj s touto neobvyklou situáciou. Chladný Kimble nezostane ani voči krásnej Joyce (Penelope Ann Millerová), z ktorej sa neskôr vykľuje práve hľadaná žena. Pokojný život novopečeného učiteľa však netrvá dlho. Na scéne sa totiž objaví bezcitný Crisp (Richard Tyson), ktorý si prišiel po syna. (TV Markíza)

Reiner

Ten film si zaslouží čtyři hvězdy.Jasně, není to nic extra, ale přeci jen vidět Arnolda v akci co by učitele mateřské školy, je úsměvné samo o sobě. Ani děj není špatný. Odpočinkový film devadesátých let natočený stejným způsobem jako všechny té doby. Doby, kdy jsem byl malý a vše viděl jinak. Naivně, stejně jako film, který jsem sledoval :) ()

Diskantka

Tenhle film jsem viděla už kdysi, až teď mám potřebu ho zprznit hlubokým komentářem. Nevim co je horší, jestli tohle, nebo Junior, kde tahle hora steroidů rodí císařskym řezem. V Juniorovi to zazdil Denny De Vito a tady to zazdila policejní lesba s hrncem na hlavě. Nemluvim o ředitelce školky. Zlí lidé vás našli.......myslim, že zlí lidé odsouhlasili a zafinancovali natáčení tohoto filmu. ()

caMen

Kdo se na to nechcete po těch letech zbytečně dívat, pusťte si film s Adamem Sandlerem, ve kterým bude hlídat děti (nebo dítě). Vyjde to nastejno. A kdo nemá rád Sandlera (protože je stejně špatnej herec, jako Arnie), ať si pustí něco úplně jinýho. ()

Nut

Bože Kriste, to byla ale pytlovina, jediný důvod té jedné slab(oduch)é hvězdičky bude asi v tom, že jsem to překvapivě dokázala dokoukat do konce, odpady se snažím dávat jen těm snímkům, od kterých prchám přibližně v první třetině. ()

Trinculo odpad!

Film založený na tom, že děcka prostě sežerou každýho, kdo to s nima neumí. Jinak Arnold jako rodiný typ je poněkud neobratný. ()

PeteBuck

Prekvapuje ma to nízke hodnotenie. Bol som na tom v kine tesne po prevrate, bolo natrieskané a všetci sa na tom parádne bavili. Ja tiež. Ja si myslím, že už len švacnúť Arnieho medzi tých špuntov bol parádny nápad ("Viete ako mu hovorí Samantha? Obor!"). Arnie dokázal, že vie zahrať komédiu, Pamela Reed slušne sekunduje. Decká boli proste zábavné, dej slušný. Zopár dojímavých scén (podfarbených ešte dojímavejšou hudbou). Film pre celú rodinu. Asi to tu mnohým znechutilo to neustále opakovanie na všetkých televíziách, ale stále tvrdím, že lepšiu komédiu Schwarzenegger nenatočil. Asi tomu niečo chýba k tým 5 hviezdičkám, pred niekoľkými rokmi by som ich dal, ale teraz už nie. Ale aj po rokoch to funguje a je to paráda. ()

wdc

Pokud máte rádi Arnolda S. a děti, tak tento film by vás neměl zklamat, protože je to celkem zábavné a místy vtipné i romantické. Není to film pro děti kvůli několika scénám se zbraněmi. ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman

14.02.2022

Nálož filmových novinek a trailerů ze Super Bowlu narušila v noci z neděle na pondělí smutná zpráva. Zemřel totiž legendární režisér Ivan Reitman. Autorovi filmů jako Krotitelé duchů, Policajt ze… (viac)

The Rock leze na skálu

The Rock leze na skálu

30.08.2007

Dříve nebo později to postihne každého filmového svalnatce náhlý přechod od drsné akce k rodinné komedii, v níž si hrdina, který předtím lámal vazy padouchů jako suché pařezy, musí poradit s hordou… (viac)

Tatínek Rock

Tatínek Rock

30.11.2005

Snad všichni velcí akční hrdinové si nakonec po sérii filmů, v nichž pod jejich rukama skonalo mnoho nepřátel, odskočili k tomu, aby si natočili nějakou příjemnou rodinnou komedii, v nichž jejich… (viac)