Poznanie na Planéte opíc

(TV film)
  • Česko Poznání na Planetě opic (viac)

Volné pokračování předchozího filmu NÁVRAT NA PLANETU OPIC, ve kterém na Planetě opic přistáli dva američtí astronautové Allen a Pat, přičemž překonali časovou smyčku o 1000 let.
V tomto filmu Allen a Pat prchají před ostatními opicemi společně se zvídavým šimpanzem Gailanem, který se jim snažil dříve pomoci. Na útěku objeví na moři otroka přivázaného k voru z tábora nucených rybářských prací. Allen a Pat se rozhodnou prozkoumat, co se stalo v táboře. Ovšem u tábora je objeví hlídka, a tak jim nezbývá nic jiného, než se stát rybáři. Později se je vydá hledat šimpanz Gailan. Poté hlídka objeví i vor bez mrtvého otroka. Otrok měl být takto rituálně obětován, a tak bude nutno vybrat novou oběť. (zdeny99)

mirliflore

Dost intenzivní nuda. Dokoukal jsem se na to jen proto, že jsem nevěřil, že by mohl mít nějaký film tak banální zápletku, a očekával jsem, že se na konci stane něco, co přinese aspoň trochu vzrušení. No, nestalo se. Na druhou stranu, odpadový film to není. Nebylo mi z toho špatně, jen jsem se u toho nudil. ()

Deimos

TV/// Obsazení 4/10 Děj 4/10 Hudba 5/10 Efekty 4/10/// +po dlouhé době další (a dosud neviděné) dobrodružství na planetě opic -velice slabý děj, prostá zápletka, málo akce i napětí/// Podařilo se mi v televizi objevit tento zapadlí film, který snad u nás dosud nebyl vysílán. Vzhledem k tomu, že původní Planeta opic patří mezi mé nejoblíbenější filmy, nemohl jsem si nechat tento snímek ujít. Bohužel je to však dost zbytečný film, který universum těchto filmů vůbec nijak neprohlubuje a v podstatě se jedná pouze o malé dobrodružství na téma lidi chytají ryby, lidi se učí lítat na rogalu. Do toho se zapojí 2 hlavní hrdinové a jedna opice, která jím bude pomáhat. Mám dojem, že ti dva přicestovali z minulosti, protože disponují znalostmi lidí. Tyto znalosti budou v tomto filmu hojně využívají. Chvilku jsem měl dojem, že tyto události ve filmu předcházejí příchodu (příletu) Taylora, protože některé lokace a hlavně "rada opic" mi byly velmi povědomé. Dokonce i některá jména. Jenže je to jen domněnka, nic nebylo naznačeno./// Celkem 42%/// ()

SeBig

Sice nevím jak tyhle "filmy" sestřihaný ze seriálu na sebe pasují, ale tenhle jsem si pouštěl jako poslední a strašně jsem se těšil.. a rychle to opadlo.. není to tak otřesný jak Dobytí a Bitva, ale prostě tohle už mě nebavilo.. Za mě zůstavájí nejlepší první díl a pak Návrat na planetu opic.. tohle je jeden z těch hoodně slabších, protože to má nudný děj, který mě nezaujal. I přes to, že některým dílům jsem dal takhle malé hodnocení, tak jsem si maraton této staré ságy užil víc, než tu novou sérii se Serkisem. ()

ARI50

Ano proč mě láká tahle opičí škaredé záležitost kdy příběh a nic okolo nepotěší je zábava hlouposti a čekání změny a dokonalosti a velkého překvapení protože i to se stává. ()

MartinezZ odpad!

A další a další a další a další, další další.... Tentokrát zase pro změnu pokračování Návrat na Planetu opic. Jenže tentokrát už to bylo fakt příliš. Načesaní lidé, ukecané ulhané opice, už 1000x vyždímaný pomeranč znovu ve ždímačce. ()

filmmovier

Nejhorší díl televizní série, ale pořád ne z ranku těch úplně nejhorších. Nedokážu si představit, jestli si tvůrci pro seriál plánovali nějakou delší budoucnost, dlouhodobě by to vůbec nefungovalo. Opět dva spolu nijak nesouvisející díly, pravděpodobně ty nejhorší. Kromě výtečných masek a prostředí není moc co pochválit - nudný příběh o tom, jak se opice učí létat a o rybaření. Vyložená ztráta času to sice není (je to jen pro ty opravdu, opravdu hardcore fanoušky), ale svět se nezboří, když to neuvidíte. Na lidi na rogalu se totiž můžete podívat kdekoliv jinde. A na rybáře taky. Hezky to vypadá, ale děj je nudný a vlastně tam ani moc není. Všechno je to ale pořád mnohem lepší, než díly 3 - 5 filmové série. Jenom tohle už nevydá ani na ten průměr. 45%. ()

anli

Pokračování filmu"Návrat na planetu opic",kterému se nepovedlo vzkřísit legendu a jelikož šlo o televizní(levný)film,producenti dál ždímají a ždímají.Tentokrát je stále se opakující scénář o trochu lepší než ten minulý a několik scén je celkem vyvedených(na televizní poměry)a koukatelných.Jako pokračování je to ale velmi slabý odvar,který lze doporučit jen skalním opičím příznivcům.Nejkvalitnější jsou tu opět masky a výprava,logiku tu prosím nehledejte-asi se unavila a odešla odpočívat(ono vlastně není divu,tvůrci se do příběhu tak zamotali,že nechápou nic ani sami).Dávám 30% a přeji opicím už klid. ()

Bobik9

Snad nejhorší ze všech dílů. Dva rádoby drsňáci pobíhají po planetě a učí všechny opice a lidi, lovit, plavat, létat. Veškeré původní šmrnc a napětí je to tam. Celý film nemá prakticky žádnou zápletku. Jen sedíte a koukáte, jaký primitivní vynález nám předvedou dále. Doufám, že Život a Zrada budou lepší než tenhle zbytečný díl. Jediná hvězda je jen z úcty k celé této sérii. ()

iXtr3m3

Seriálové varenie z vody. Nič viac, nič menej. Nejde ani o plnohodnotné pokračovanie pôvodnej ságy, ani o skutočný TV film ale len o dvojčasť chabého seriálu. ()

Paity

Asi na televizní film to stačí, ale skutečně jen když v bedně nic nedávají a to včetně Horsta Fuchse, který náhodou na některém z kanálů nenabízí super ostrý nůž nebo multifunkční mixér schopný upéct tu nejlepší pizzu. ()

Prochy38

Vím, že většina hodnotila sérii Planety opic negativně už od druhého až třetího pokračování. Protože já pro ni mám slabost, doteď jsem tak neučinil. Ale tento dvojdíl z roku 1981 už je moc i na mě! To už je vlastně jen sprostý parazitismus na prvním díle. Dvojice "hrdinů" je tak strašně nesympatická, že jsem jim přál smrt už od začátku. Bohužel se tak nestalo ani zde. Celá ideologie opic se vytratila. Jak to všechno dávalo smysl v prvních dílech, tady už nedávalo smysl nic. Opravdu hodně nepovedené. Masky sice zůstaly stejně kvalitní, ale celkově jdou opice natolik do ústraní, že už to fakt nemá smysl.... ()

Gulde

Tenhle díl prostě prakticky neměl hlavu ani patu, člověk by se až dokázal divit, že se celý 95 minut dlouhý film vesměs točí kolem jednoho "rogala". ()

drankeryth

Aj tu su dve casti zo serialu a to konkretne prva o rybolove, kde sa aj popasovali zo zralokom, aj ked to vobec neukazali:) Druha cast sa zaoberala o rogale, kde jedna opica ho chcela pouzit na zhodenie bomb proti gorilam a orangutanom, aby simpanzy mohli vladnut svetu. Obidve casti boli na rovnakej urovni, takze nemozem ani jednu z nich vyzdvihnut nad druhou. Pre mna to boli prilis dlhe casti, kde by bola lepsia kratsia minutaz, ako sa na to divat hodinu a pol. ()