Bláznivý výlet dvou rockerů časoprostorem. Bill a Ted jsou nerozluční přátelé. Je jim sedmnáct a místo studií se zajímají víc o vlastní rockovou kapelu. Jenže jestliže Ted neuspěje u zkoušky z historie, půjde na vojnu a všechny jejich plány se zhatí. Na pomoc přichází záhadný podivín, který jim nabídne výlet časoprostorem. Setkání s významnými osobnostmi jednotlivých století jim při zastávce v dvacátém století umožní zvládnout zkoušku na výbornou. (HBO Europe)

zelda82

Komedie z jednodussich dob, ktera je sice priblbla a totalne kasle na kauzalitu, ale presto (nebo mozna prave proto) je fakt zabavna, pokud vypnete mozek a prijmete premisu, ze Napoleon miluje tobogany a Cingischan baseballovy palky. ()

TakeruDavis

Hloupost hlavních hrdinů a hlavně jejich mluva může jít na značně na nervy, jinak jde ale o povedenou komedii o cestování časem. Mimochodem, stroj času maskovaný jako telefonní budka? Proč jen jsem si vzpomněl na TARDIS? Doporučuji komentáře : Nin, HAL, Hanyou. Be excelent to each other and party on, dudes. ()

Critic

Aby si člověk vychutnal tenhle film, musí umět opravdu dobře anglicky (jinak nedocení ono dokonalé prasení angličtiny), znát historii, aby docenil opravdu vtipné chování historických postav a hlavně musí mít otevřenou mysl, aby mohl brát tuhle hovadinu s nadhledem. ()

Razzor_82

"Není možná! Dva natvrdlý metaláci propadají z dějaku. Učení jim neleze do hlavy a tak musí podniknout výlety do časoprostoru v telefonní budce. Vtipné chytání všech historických osobností. Reevs i Winter se výborně doplňují díky absurdnímu vtipu i mladistvému vzhledu. Prostě pohodový úlet. 6/10 ()

zberatel

Total absurd logic fuk :D Ina doba, ine ucesy, iny humor - ALE to je ono, vtedy sa robili veci o akych teraz mozme iba snivat. Taketo komedie sa uz dnes netocia co je velka skoda. ()

kukkik

Velice bizarní záležitost. Příšerná pitomost, většinu času neskutečně trapná, povrchní a jednoduše hloupá. Ale díky tomu je to slušný materiál na kultovku. Každopádně, 3/5 ()

Maximilianus

Taký prihlúply filmík, ako je aj úvodná dvojka. Akože nie je to až tak bláznivé, ale skôr zbytočné a s premárneným potenciálom. Veď hlavní hrdinovia cestujú časom, a v podstate jediné čo robia je, že zberajú historické postavy, čo im zaberie 5 - 10 sekúnd. Až potom v prítomnosti tvorcovia zobrazujú, akože "vtipne" ako sa tieto postavy dejín vysporadúvajú s prítomnosťou. Keby radšej Ted a Bill strávili v každom období dlhšiu dobu a zažil tam niečo s danými historickými postavami, malo by to pre mňa väčší zmysel. Takže takto iba hovadina, ktorá sa dala vzhliadnuť. 5,8/10. ()

Psycho.R

Osmdesátková bláznivá komedie se začínajícím Keanu Reevesem má správně praštěné postavy, příběh a situace. Ze by slo o opravdovou taškařici, to se říct nedá, ale za kouknutí to stojí. ()

Erian

Dodnes mě mrzí, že jsem tenhle film neviděla celý, nehledě na to, že druhý díl mi úplně unikl:( Ale považuju tenhleten kousek za poměrně dost povedené dobrodružství, které v sobě má něco z Blbého a blbějšího, který si tak trošku dělá srandu sám ze sebe a vidět mladinkého Keanu Reevese v téhlete povedené roličce je ovšem dokonalý odvaz:) ()

TaNya_

Je to taková konina na entou až je to místama i dost vtipný. Bože, Keanu Reeves měl i horší účes než oholenou hlavu. "All we are is dust in the wind, dude". ()

ŠpetaMarek

Krystalická americká 80's komedie s velmi tupoučkým přesahem (přestaň se flákat a začni makat bo ani cestování v časem ti v seberozvoji nepomůže) je i na poněkolikáté svěží a plná vtipných situací, gagů i úsměvných hereckých výkonů. ()

Pokryvac

Pohodová komédia o dvoch trocha vymetených metalistoch, ktorá podobne ako jej ďalšie pokračovanie Neskutočná cesta Billa a Teda ťaží s nezvyčajného absurdného humoru. Tentokrát je to o cestovaní časom a tvorcovia do deja zakomponovali mnoho významných historických postáv od Napolenona, Sokrata až po Abrahama Lincolna a tak je o rozmanitosť prostredia v tejto komédii postarané. ()

sechmet5

Bill a Ted patří do stejné kategorie jako Dude, where's my car? - pokud se nedokážete naladit na tu správnou vlnu, tak vás to úplně mine a nic z toho mít nebudete. Pokud se vám to ale podaří, užijete si film, který je sice pitomost, ale to neznamená, že by nemohl být skvělý. Pro mě je to jeden z mála kultů, který za to stojí. ()

Blazkowicz

Ústřední dvojka je fakt žůžová, to je jasné. Potom ale nechápu, proč nejsou využití na maximum? Klidně bych se vykašlal na nějaké cestování do minulosti (to mě moc nebavilo) a spíš bych chtěl vidět třeba nějaké jejich dobrodružství ze současnosti - škola, kapela atd. A k tomu další várku luxusních hlášek! I tak to ale byl docela solidní nářez, takové osmdesátkové věci já prostě miluju. 3* ()

Třetí cesta Billa a Teda? Keanu je pro.

Třetí cesta Billa a Teda? Keanu je pro.

15.08.2012

Tak trochu zhulené sci-fi komedie Skvělé dobrodružství Billa a Teda a Neskutečná cesta Billa a Teda z přelomu 80. a 90. let můžete milovat nebo si u nich klepat na čelo, ale kultovní status jim… (viac)

Cruise a Stiller opět spojí síly

Cruise a Stiller opět spojí síly

17.02.2009

Čím by byla Tropická bouře bez Toma Cruise? Něčím asi ano, ale určitě by ztratila svůj bezkonkurenčně nejzábavnější prvek. A Tom bude mít opět příležitost dokázat, že je za jistých okolností lepší… (viac)