Zázračný modrý prameň, povzbudzujúci sexuálny apetít a potenciu, nečakane zmizol a policajný náčelník Pepa Novák má opäť plné ruky práce. Pokračovanie divácky megaúspešného filmu Zdeňka Trošku.
Po tom, čo na zámku v Kameňákove vytryskol  zázračný „modrý prameň" liečiaci impotenciu, mestečko je hore nohami. Ako prišiel, tak aj odišiel - modrý prameň zrazu zmizol. Ako je to možné? Svoje o tom vie predovšetkým stará Kropáčková, ktorej bezbrehý sexuálny apetít si už vyžiadal nejednu obeť. Hoci sa po prameni zľahla zem, na policajnú stanicu neustále prichádzajú ďalší otrasení muži a zúfalí športovci, ktorých táto babička práve znásilnila. Ba čo viac, náčelník policajnej stanice Pepa Novák musí čeliť obetiam aj v radoch svojich vlastných policajných podriadených. Strata lukratívnych ziskov z „modrého prameňa" nedá zaspať ani miestnym mafiánom a je nad slnko jasné, že pátranie treba začať v domčeku pani Kropáčkovej... (TV JOJ)

x_ander odpad!

Ještě o úroveň horší než první díl. A to už je co říct. Troška je tak konzumní režisér, až to bolí, a neštítí se do už tak blbého filmu nacpat české rádoby-celebrity, aby mu na to lidi chodili. Jednou stačilo. ()

Perchta6

Čekala jsem, jestli druhý díl bude stejně tak špatný jako první. A byl!!! Snad ještě horší. Přitom Zdeňka Trošku mám ráda... ()

Pajela odpad!

Nene, tak tady už se to neosvědčilo. Nevím, proč má Troška potřebu dělat pokračování... Nevím, jestli je naštěstí, že u "princezny ze mlejna" a "z pekla štěstí" zůstal "pouze" u dvojek... ()

FREEWHEELER

-„Ta skleróza to je hrůza nic si už nepamatuju. Ani jestli jsem bojoval v 1. nebo 2. světové válce!“ -„To já bojoval ještě v té první. To vim. Ale nevím jestli jsem dostal kulkou mezi lopatky nebo lopatkou mezi kulky.“ Ale nevím jestli jsem dostal kulkou mezi lopatky nebo lopatkou mezi kulky. Návrat hovadín aneb repete chujovín. To fakt sa nehanbíte chŕliť odpadmi? Jój česko-slovensko je strašne nevtipný a pokrytecký národ. Zahoďte presudky a starecké maniere, zavolajte si k sebe partiu kamarátov, kúpte pivko a rehocte sa. ()

wilczo2

To si tak človek cestuje autobusom z Bratislavy do Brna v jeden mrazivý januárový večer a odrazu sa rozosvieti TV obrazovka a olalá - ide sa púšťať film... Napätý čakám, čo to bude...Po pár sekundách je mi jasné, že zatiaľ, čo som si myslel, že mi cesta ubehne relatívne rýchlo, na moje zdesenie sa mi cesta maximálne povlečie... Po zúfalých pokusoch o únik z idúceho väzenia je mi jasné, že v Brne vystúpim o pár IQ bodov ľahší... Dnes premietame: "Kameňák 2 - Kameňuj harder!" ()

mArtinko5MB

Trošku slabšie ako jednotka (žiadne prekvapenie), ale stále to je lepšie ako slovenské telenovely ala Ružová záhrada a čerešnička Bytofka (panelák). Trošku prísne hodnotenie. ()

martins odpad!

Zbytečné pokračování, dvakrát nevstoupíš do jedné řeky pane Troško. Jediná povedená scéna je pokus Kohna o zlikvidování své tchýně. ()

guma odpad!

U komedie jako takové se dá ledasco prominout protože člověk hledá především tu pověstnou "prdel". Avšak u tohoto díla si člověk tak leda může říct: "Kruci, co to má jako bejt?" Film kde skupina lidí ukazuje čeho je za peníze schopna. Ostuda, vážně. U mne hezkých a zcela zasloužených 0%. ()

blondboss

Stále som sa čudoval, prečo je vlastne táto séria úspešná, a doteraz nemám odpoveď. Toto pokračovanie je rovnako trápne ako prvé, ba dokonca ešte horšie po viacerých stránkach. Dej točiaci sa okolo starej Kropáčkovej je naozaj tak stupídny, že človeku sa pozastaví rozum. Ešte aj tá jedna hviezda, ktorú dávam, je naozaj slabá a z ľútosti. 20 % ()

J.Mayen

Neco opet strasneho a neskutecneho co se toci po revoluci a to nejsem priznivec starych blum a za demokracii jsem rad,ale tohle by melo byt snad i trestny, neco takoveho natocit a to se se svym hodnocenim stale drzim velmi opravdu velmi vysoko. Jedina hvezda za Vydru a jeho narazku na Paulovou s teplakama. Zlata ceska predrevolucni kinografie, ja se snad jeste dam na filmy s Vlastou Burianem. ()

Simako odpad!

To je fakt šrot! Pan Troška u mně klesl až na dno zapáchajícího bažíru! K ostatním s ani vyjadřovat nebudu! Proč pak nejsou peníze na český film? Jsou v bažíru tohoto úžasného díla! ()

LarryW odpad!

Ukázka toho jak se dá dělat humor a přitom přinutit diváka až k pláči. Nezaslouží si téměř slov, vulgární výblitek. Tohle není odpad, to je žumpa!!! ()