Zázračný modrý prameň, povzbudzujúci sexuálny apetít a potenciu, nečakane zmizol a policajný náčelník Pepa Novák má opäť plné ruky práce. Pokračovanie divácky megaúspešného filmu Zdeňka Trošku.
Po tom, čo na zámku v Kameňákove vytryskol  zázračný „modrý prameň" liečiaci impotenciu, mestečko je hore nohami. Ako prišiel, tak aj odišiel - modrý prameň zrazu zmizol. Ako je to možné? Svoje o tom vie predovšetkým stará Kropáčková, ktorej bezbrehý sexuálny apetít si už vyžiadal nejednu obeť. Hoci sa po prameni zľahla zem, na policajnú stanicu neustále prichádzajú ďalší otrasení muži a zúfalí športovci, ktorých táto babička práve znásilnila. Ba čo viac, náčelník policajnej stanice Pepa Novák musí čeliť obetiam aj v radoch svojich vlastných policajných podriadených. Strata lukratívnych ziskov z „modrého prameňa" nedá zaspať ani miestnym mafiánom a je nad slnko jasné, že pátranie treba začať v domčeku pani Kropáčkovej... (TV JOJ)

Ollie235

Jak první díl ještě celkem bráním, tak tenhle stojí za hovno. Téměř vše dobré se vytratilo a zbyly jenom... Vlastně nezbylo skoro nic. ()

Oralfabet odpad!

Troškova zvrácená vize světa, kde každý mluví ve starých vyčpělých vtipech a každý je sexuální zvrhlík. Bez výjimek. Film byl zhlédnut v rámci alkoholového maratonu náhodných filmových ohavností. ()

chalp odpad!

Zdeněk to opäť dokázal a presvedčil nás, že s prívlastkom “najhorší film aký som kedy videl“ sa nesmieme ponáhľať a treba si počkať na prípadne pokračovanie, (ne)prekvapivo ešte horšie ako jednotka. ()

Simgal

Pár dobrých vtipů nemůže změnit fakt, že se jedná strašnou kravinu. Pokud plánujetu u tohoto filmu používat mozek, tak to nedělejte. Mohlo by to mít těžké následky. ()

Camulator odpad!

Jéé a co myslíte, že teď na Nově rozjíždějí? No přece pátky se skvělou brainwashing komedií Kameňák! To zas jednou budou koláče! ()

punk_zero

Nebolo to až také zlé, a už vôbec to nebolo na odpad. Nechápem ako môže mať táto komedia iba 16% tu na Csfd zo všetkou úctou, ale už sa mi to tu hnusí... Bolo tam dosť vtipných situácii, dal by som tomu aj viac percent, ale nechcem veľmi vyčnievať z davu hlupákov z CSFD ()

JK-Stinger odpad!

Blééé, byl jsem k tomu donucen hned po skončení prvního dílu a to bylo jak dostat šutrem do hlavy. Na chlup stejný film s jinými vtipy, které skoro každý už znal a navíc ani nejsou moc vtipné. Fujtajbl... ()