Ve Spojených státech probíhají přípravy na prestižní utkání v karate s favorizovaným mužstvem Jižní Koreje. Mezi těmi, kdo prošli přísným výběrem do pětičlenného reprezentačního týmu, jsou také Alex Grady a Tommy Lee. Vedle obrovské tréninkové zátěže se budou muset vyrovnat i s osobními problémy. Alex je vdovec, sám se stará o pětiletého syna. Chlapec právě leží v nemocnici v kómatu, pro ustaraného otce tedy nebude zrovna lehké soustředit se na sportovní klání. Tommy má zase nastoupit proti soupeři, který při podobném zápasu zabil jeho bratra... (oficiálny text distribútora)

Voloda

...podla mojho nazoru najlepsi diel z Karate tigrov:) mozete ma zlyncovat ale moj nazor neovplyvnite..pribeh je jednoduchy ale bojove sceny (predovsetkym turnaj) su skvele, clovek ako keby sa fakt pozeral na nejaky zapas. ()

SeldomSeen

Rocky IV na pátou... :) Viděno po více než dvaceti letech (letní tábor, VHS s rychlodabingem), nostalgie přiznaná... Jak si film vede v rámci žánru, netuším, neb žánr nesleduji, ale jednou za dvacet let na mě tato roztomile naivně béčková kombinace sportovního dramatu a mlátičky funguje výborně! ()

Grimaldi

První Best of the Best je taková týmová variace na Rockyho, jen v popředí není box a Stallone, ale bojové umění a Eric Roberts spolu s Phillipem Rhee. Žádný složitý děj, kromě tréninků a zápasů i trocha toho dramatu, a až na účast otravného Chrise Penna povedený casting jemuž vévodí James Earl Jones jako přísný ale spravedlivý trenér. Ideální a hlavně kvalitní béčko na filmový večer. ()

Nathaniel8

Celá serie Karate tiger není žádný zázrak, ale možná trochu překvapivě právě tento díl je pro mě tím nejlepším... Asi i proto má podtitul nejlepší z nejlepších :o) Příběh slušný, herecké výkony taktež a Eric Roberts je velké překvapení. Ale ten konec.. Ach jo. To bylo na můj vkus až příliš sladké... Ještě chvilku a byl by z toho druhý Titanic. A Dae Han v podání Simona Rhee měl dvakrát více charisma než Tommy v podani Phillipa. Což je škoda. ()

JARDAHONDA

Na začátek 90 let. je Karate tiger 5. vynikající podívaná. Hodně silný snímek !! Spojené státy vs. Jižní Korea.. Napínavý strhující film ukazuje motivační tréning, odhodlání vyhrát, ale především odpustit.. Závěr = 100% ()

Marwin3D

Taky nechápu tak nízké hodnocení.. Eric Roberts hraje opravdu SKVĚLE.. s parádním obsazením.. dobrou choreografií.. slušnými souboji.. a velkou dávkou emocí.. = 4,3* :o) ()