Jedinečná výzva o prežitie je tu - ste na ňu pripravení? Tropický raj sa pre skupinu súťažiacich zmení na nočnú moru, v ktorej budú musieť bojovať nielen s nedostatkom jedla a pohodlia, ale hlavne medzi sebou. Na exotickom ostrove vytvorí 24 súťažiacich zo Slovenska a Česka kmene, za ktoré budú bojovať v rôznych hrách. V rámci kmeňa musia vzájomne spolupracovať, niekedy súťažiť sami za seba, a hlavne sa pokúsiť prežiť až do konca. Na víťaza čaká rozprávková výhra vo výške 100 000 eur! (TV Markíza)

oli9 odpad!

Těšil jsem se na to, jelikož tyhle pořady mám rád. Naneštěstí nova to zkurvil hned od začátku kdy tam nacpala rádoby celebrity.. Jutuber, účastník reality show co to sakra je. A tak jsem se na ten odpad nezačal ani dívat a hned jsem ušetřil 2 hodiny života prvním dílem ()

Salvache odpad!

Nova by se mela uz vykaslat na pokusy prinest Survivora do CR/SR. Uz Robinsonuv ostrov byl propadak. Tenhle porad nedosahuje ani zdaleka kvalit Americkeho, potazmo jeste lepsiho Australskeho Survivora. Po prvnim dile, co je spatne ? Absolutne vsechno, uz pocinaje vyberem nesympatickych lidi a pseudocelebrit, dvema moderátory, soutezema, divne natocenymi zabery, konce spatnou praci strihu...proste tohle se opravdu nepovedlo. ()

Oggy007 odpad!

Tak ono už je to celkem klasika, že jakýkoliv mezinárodní formát soutěže nebo zábavného pořadu, který se přenese na tuzemské obrazovky, stojí za ho....uby. No a ani Survivor není výjimkou. Chápu, že v českých podmínkách je těžký připravit opravdu kvalitou odpovídající pořad. Ale tak ať se na to vyserou ()

HolyKeeper

Za mě nejhorší na Survivoru je délka dílů a střih - některé pasáže jsou opravdu extrémně natahované a nudné. Soutěže zbytečně rozvleklé, hrané na spoustu bodů. Druhým problémem je velmi špatný zvuk. V 21. století už snad není takový problém zařídit, aby hlasy byly slyšet víc než šumění moře. Většinou tyto špatné pasáže nebyly ani opatřeny titulkama (a že jich nebylo málo). Jinak Novotný jako moderátor super, jde vidět že je to srdcař. Výběr soutěžících jako fanoušci vs. celebrity je za mě skvělý nápad. Samotní hráči byli taky poměrně zajímaví, jen by tam mohli být alespoň dva starší, jak to bývá v Survivoru zvykem. Soutěže byly jako vždy super, ale mohly být týmovější. Mě to bavilo a na jednotlivé díly jsem se těšíl, ale bylo tam spousta chyb, které z jiných sérií neznám. ()

trickmaster odpad!

Tak tady opravdu musím přiznat, že ve všelijakých různých kopírování a vykrádání pořadů ze zahraničí (hot kitchen - ano šéfe, Superstar, tvoje tvář, na lovu, Paradise, vyvolení, big Brothaa, talenti, Farma - takový Survivor pro chudé tv společnosti, které si nemohou dovolit poslat 20 soutěžících i se štábem k moři, tak je strčí do rozpadající se poloroubenky do nějakého Jablůnkova na okraji lesa apod...), je tohle ta nejhorší parodie na sociální soutěž ever!! Vybírání soutěžících aka kamarádíčků je tristní. Místo různých lidiček z různých sociálních vrstev se sem vzala většina známých tváří z obrazovek, rádií, internetu apod... Hra je stavěná spíše na intrikánství než na boj o přehrávání a o přežití! Začátečnický loot box pack v podobě dek, sirek a připravené platformy pro spinkání je totální bulshitt! Moderátoři úplný výsměch! Jezdící urna? Oba týmy hned od začátku na vyřazování - wtf? Opakující se soutěže? Imunita a následný rozstřel - co to kurvaaa??? Všechno špatně! Jeff se musí smíchy lámat, jestli to vidí a víte co je úplně nejhorší? Že je to celé pod vlajkovou lodí Survivora! Kdyby to zůstalo pořád Robinsonovým ostrovem, tak ještě budiž, ale má to nálepku Survivor! Kreténi!!! ()

davidpa

Jak si užít Survivor Česko-Slovensko. Jsem milovník amerického survivora, viděl jsem i dokonce i první řadu survivora israelského, prostě jsem fanoušek od dětství a teď občas trpím, když jsou ty americký řady sterilní a jásám, když nejsou. A ta česká varianta má řekněme to eufemisticky "svý mouchy". Na druhou stranu, je to česko-slovenská řada Survivora! Tak se tomu musí jít trochu naproti. Jednoduchý řešení, jak si tuhle show užít je - tráva, weed, marjánka, zelený nášup, říkejte tomu jak chcete. Bohužel já abstinuju a kvůli Survivoru nezačnu. Ale umíte si představit ony dlouhé kamerové nájezdy, zvláštní střihy, pauzy, pokřiky, nekonečné soutěže, teoretizování nad tím, jestli soutěžící jsou upřímní nebo jsou to herci, paranoiu - pod vlivem? Já teda ano a pak bych měl v týdnu alespoň dvakrát dvě hodiny, kdy můžu vypnout a užít si tuhle show se šílenými soutěžícími. Vojta opatřil odpadnuvší, Iva Pazderková šílející, Adam Raiter nezavřející hubu a přitom působí jak fakt hodný člověk, Hláškující Gabor, jeho sidekick tichej Bob - teda Nathan - a tihle hráči v show která je občas avantgardnější než jakýkoliv turecký film ze sedmdesátek. ()

belinko odpad!

Dalo sa na to pozerať kým tam bol Gábor - Slovenský zápasník MMA, ktorý tam svojou pomaďarčenou slovenčinou trepal jeden hlod za druhým. Jeho odchodom je to už len obyčajná reality show plná klišé, gýču a všetkého toho hrozného, čo je v každej reality show so súťažiacimi a s tučnou výhrou. Update: Nakoľko sledovanie tohto mám voľnočasovú aktivitu s priateľkou, uberám i tú jednu hviezdičku, ktorú som tomu dal tým, že v 22 časti (sledované na voyo) bola upútavka na ďalšiu epizódu, ktorá bola pekne peprná (hádka moderátora s jedným súťažiacim) a v ďalšej časti nič také nebolo.. nasralo ma to, lebo som na tú časť čakal najmä kvôli tomu, aby som zistil, o čo tam šlo.. nasrať markíza ()

Maraboy

Příliš zaměřené na hry, spíše mi to připomíná Ninja Factor o sladkosti. Co se děje v kmeni je věnováno minimum času. O střihu a délce se nemá cenu ani zmiňovat. I když každý díl je o menší chloupek lepší, pořád je to provar a nekvalitně zpracované. 40% ()

Dvorik

Je vlastne fajn, ze se Survivor venuje hlavne soutezim a upozaduje tlachani a intriky. S prezitim to nema nic spolecneho, je to vlatne takovy letni tabor se spoustou her. A kdo by nechtel na tabor s Xenii, Veve a Veronikou.... ()

Teachman

Česko-slovenská verze slavné reality show Kdo přežije. Velice kvituji pestrost soubojů, "nepředvídatelnost" některých zvratů (pro fanouška hry zase tak ne). Jedinou výtku mám k tomu, že by obsazení mohlo být zajímavější, vyhnout se příště celebritám, zrušit nepřiměřené oslavy "sloučení" atd. a zkrátit délku, která velice škodí tomuto pořadu. Jedna z lepších českých mutací. Od první do jeho poslední epizody byl mým favoritem Vladimír, který hrál jednu z nejlepších her vůbec. Doufejme, že se v budoucnu dočkáme dalších sérií. ()

rEooo

Tak takto, o konceptu Survival som počul ale nikdy som to nesledoval, po pozretí pár časti som sa začal zaujímať o americký survival a to vám poviem je niečo úplné iné a teraz sa od toho neviem odtrhnúť, ale vráťme sa späť k tomuto československému konceptu. Nebolo to vyslovene zlé, casting na hráčov bol dosť čudný hlavne zo strany Mao ale budiš. Zo začiatku tam bolo množstvo chýb a prehnane dlhé časti, od čoho sa postupne upusti, zanedlho som si obľúbil hráča Vlaďu čiže som to v podstate pozeral len kvôli nemu a fandil som mu, ako jediný vedel do čoho ide čo je pre mňa nepochopiteľné ak niekde idem predsa si o tom niečo zistím ale zrejme IQ bolo orientované východne. Chili som nemohol vystáť jej pasáže som jednoducho pretáčal. S víťazom som maximálne spokojný, snáď cely Survivol bude do budúcna lepší a odstránia sa debilné duely a nekonečné hry na 7-10 bodov a bude viac kolektívnych hier. ()

Interhofer odpad!

Ne, ne, ne. Pomalé, utáhlé, nudné. Zbytečně dlouhé představovačky. [vložte afektovaný potlesk] Mě nezajímá kdo jste, a abyste mi teatrálně s pohledem masového vraha říkali, v čem jste silní (obvykle nějaká otřepaná fráze). [vložte další afektovaný potlesk] Zbytečné dramatické zpomalené záběry po výzvách. A aby soutěžícím dali deky? Hotovou podlážku pro přístřešek? Jako oheň po výzvě sirky? Na kmenové radě stačí zoufale opakovat "Ale já jsem sportovec", čímž si zachráníte kůži. A nakonec... [vložte další afektovaný potlesk]. Stopáž 120 minut je neuvěřitelně dlouhá, Markíza už to pochopila a díly rozpůlila. ()

Adoshek odpad!

Ne,ne a ne....toto se opravdu nepovedlo. Nudne,utahane,o strihu a kamere se nema smysl bavit. Absolutne nedivatelne pri soutezni hre. Hned od zacatku vsichni deky a podlahu pro stan/pribytek? Wtf??!! Jsem zvedav,kdy to Nova zabali s prime timem a posune to kvuli spatne sledovanosti do jineho vysilaciho casu. ()

Kubasino

Nemá se to dělat, ale hodnotím po prvním dílu. Česko-slovenská verze má konečně výpravu mezinárodního charakteru a není jen takovou laciňoučkou kopií toho velkolepého "emerického" survivoru. Výhrady mám k pár věcem - casting mohl být určitě lepší. Rádoby celebrity nebyly úplně šťastně vybrané. Z těch slovenských znám Goga a Gábora. K těm výraznějších výhrad nemám. Z našich Tomáš a to je vše. Zbytek pro mě nestojí za řeč. A Pazderková? No to je snad špatný vtip...Jak by to mohlo být super, kdyby tam byl třeba "vagabund" Liška či někdo mu charakterově podobný. Z fanoušků tam je tak půlka relativně zajímavá (Adam, Johy...), ale zbytek nemá šmrnc. Moderátoři jsou k uzoufání. Myslel jsem si, že Novotný je bídný, ale jeho slovenský kolega je snad ještě horší. Jinak si to užívám, ale přiznám se, že jednu hvězdičku přidávám spíše kvůli zbytečně příkrému hodnocení místních uživatelů. ()

Lali19 odpad!

Jediné, čo ma napadá po pozretí 20 minút je ísť si vyšlahať oči mixérom, lebo to snaď neni možné ... Turbo odpad. ()

DarkViper odpad!

Aktualizace 12.3. snažil jsem se co se dalo, ale u 13 dílu jsem to vzdal je to nekoukatelný, sračkojidní, katastrofálně sestříhaný, tábor kde musíš 40x vyhrát stupidní soutěž abys dostal jednu tabulku čokolády. Nechápu jak jste to dokázali takhle posrat. Přitom osnova aby to fungovalo tak kurevsky jedoduchá. Aktualizace po druhém dílu: Ne Novotný se neumí vyjadřovat to je tak hrozně špatný, ten Tomáš z Evropy2  mluví o tolik líp... přirozeně.. plynule...nepoužívá otřepaný fráze. Na Novotným je vidět, že se nepřipravuje a působí spíš jak hospodský buran. PS: Už máte horší hodnocení, jak televizní noviny a ulice.. gratulace..                              Díl 1: Obrovská chyba, že na kmenové radě sedí druhý team když by měl intrikařit, z toho by se měli sbírat zajímavé záběry. Za celou dubu 0 konverzací k hlasování. Třetí chyba: nikoho nezajímá vidět 10 lidí hlasovat, obrovské chyby ve střihu. Nejkolosálnější chyba je ale duel... Kdy si člověk s imunitou, udělá nepřítele a nerozhoduje hlasování, ale soutěže... to pak není Survivor ale dětský tábor.  Poslední věc a mrzí mě, že to musím napsat... Ondřej Novotný se hodí na komentování MMA, ale ne na Survivor, potřebuje to víc šťávy(to jsem fanoušek, slyšel jsem i rozhovor u kulatého stolu a podobně), daleko lepší moderátor by byl Mareš a to jen z toho důvodu, že by v zákulisí jenom nechlastal, ale i by si připravil co bude říkat... To s tím duelem na konci je ale nekoukatelné, pokud to nezměníte celá vaše ,,reality show´´ brzo umře to říkám, jako skalní fanda Survivoru Amerika. ()

Kulivier

Tak bohužel to zase nevyšlo... Dočkáme se v CZ/SK podmínkách někdy skutečného survivoru? Takže: - stopáž už naznačovala co čekat - hudba to netrefila - rádoby celebrity u kterých znám 4 lidi si přijeli zkusit campování v přírodě = nepotřebuji vidět - absence základního prvku hry, který dělá celý survivor - strategie/aleiance. Šlo se na první kmenovku a já vůbec netušil jestli tam vůbec někdo hraje tu hru, nebo tam jenom přijeli soutěžit v házení kruhu na hokejky. Absenci strategie si vysvětluji leda nedostatkem štábu na místě, protože vidíme pouze skupinové rozhovory u ohniště - soutěž o individuální imunitu v týhle fázi, kdyby byla svižnější asi by to mohlo být oživení, ale nepotřebuji jí tam - označení vítězem někoho kdo pujde do duelu a duel samotný = to je na žalobu od amerického survivora - jestli do toho budou hlasovat diváci, tak je to poslední šance co ode mě Nova ohledně tohoto formátu dostala a další serie/pokusy už nezapnu ani první díl   Shrnutí, 2 hodiny jsem měl v ruce ovladač připravený posouvat časovou osu. Asi z toho bude kombinace Farmy a Hry bez hranic. Nerozumím tomu, pokud můžou používat název Survivor, očividně koupili nějaký práva, sakra tak proč prostě konečně nevezmou 1ku1 to, co v USA funguje přes dvacet let a má to věrné diváky po celém světě? ()