Ein Taunuskrimi
Réžia:
Marcus O. RosenmüllerKamera:
Stefan SpreerHrajú:
Tim Bergmann, Felicitas Woll, Kai Scheve, Michael Schenk, Anke Sevenich, Julika Jenkins, Edin Hasanović, Jana Klinge, Julius Römer, Peter Davor, Thomas Huber (viac)Hrajú
Tim Bergmann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Cesta do Santiaga (1999) (seriál)
Zamrznuté nebo (2011) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Felicitas Woll
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kai Scheve
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Michael Schenk
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Hotel Adlon (2013) (seriál) - herec, a.z.
Anke Sevenich
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dobrodružstvá kriminalistiky (1989) (seriál)
Dva světy (2017) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Julika Jenkins
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kód za miliardu dolarů (2021) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Milé dítě (2023) (seriál)
Edin Hasanović
Juhoslávia
Najlepšie seriály:
Hnědá rodina (2016) (seriál)
Skylines (2019) (seriál)
You Are Wanted (2017) (seriál)
Jana Klinge
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Julius Römer
Nemecko
Najlepšie seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Štvornohý detektív Kalle (2006) (seriál)
Peter Davor
Juhoslávia
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Thomas Huber
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Petra Kleinert
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Palác (2021) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Merlin Rose
Najlepšie seriály:
Dark (2017) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Vánoční tajemství (2019) (seriál)
Susanne Schäfer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Speer a Hitler: Diablov architekt (2005) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Flash - fotoreportér (1991) (seriál)
Michael Brandner
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Pusinka (1997) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Wilson Gonzalez Ochsenknecht
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Clark: Hvězdný zločinec (2022) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Král Stonks (2022) (seriál)
Miranda Leonhardt
Juhoslávia
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Lara Mandoki
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
X-company (2015) (seriál)
Vídeňská krev (2019) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Maximiliane Bauer
Nemecko
Najlepšie seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Šéf (1977) (seriál)