Muž jejích snů si má za pár dní brát její nejlepší kámošku. Maddie ale u starodávného kamene v Irsku vysloví velké přání a ráno se probudí jako jeho budoucí manželka. (Netflix)

Kacitr

Jedna za nádherné Irsko, druhá za Lindsay. Jsem ráda, že se dala dohromady. Mimochodem snímek mi připomněl o třídu lepší Přestupný rok. ()

AndreyCSFD

Prostě Rosamulde Pilcher - nic víc, nic míň. Přitroublá romantika s krásnými irskými exteriéry, přezrálou Lindsey Lohan a dospělým Eragonem. Příběh je prostinký a samozřejmě nesmí chybět osudové setkání s osudovou láskou. Je to v Irsku takže si připište déšť, veselou hospodu a taneček obou hrdliček. Dvě hvězdy - mám slabost pro Irsko a ta hospoda vypadala fajn. ()

BOURQUE

Slabá a predvídateľná „Hallmark-based“ (romantická) komédia, ktorú zachraňuje Írske prostredie. Podpriemerná vec od Netflixu na piatkový včer. Jane Seymour je v oveľa lepšej forme ako Lindsay Lohan. Osobné hodnotenie: 54% (*) ()

Nikkilee

Občas přemýšlím, jestli se dají psát ještě blbější a trapnější rom-coms. Jelikož to je jeden z mých oblíbených žánrů, tak bych si ráda myslela, že ne, jenže....pak přijde irské přání a jediné, co si přejete je, aby se podobně zbytečný věci netočily! A své přání zakončím jednou velmi slabou hvězdou za tu irskou krajinu a šarm Eda. ()

chrispe

Na romantiku a Lindsey Lohan se asi vždycky nechám nalákat. I když to rozhodně není záruka kvality. A tahle romantika je sice celkem koukatelná, ale taky dost rozpačitá, místy vyloženě k pousmání. Z prostředí se toho taky dalo vystříkat mnohem víc, než jeden kýčovitý záběr za druhým bez pořádné atmosféry. A Jane Seymour tam byla úplně zbytečně navíc. ()

Trixinka

Příjemná, vtipná, romantická komedie s trochou tajemna :) Moje romantické srdéčko bylo uspokojeno krásnou irskou krajinou a prostředím (Lough Tay, Moherské útesy...), a také sympatickým obsazením (Ed Speleers mě hodně překvapil). Nicméně, dějově se žádný veletoč neodehrává, je celkem jasné jak to dopadne a s kým hlavní hrdinka příběhu vlastně skončí. Jane Seymour byla parádní, škoda, že jí tvůrci nedali větší prostor v ději. ()

andrew88

Příjemný romantický film se šťastným koncem, od kterého jsem ani víc nečekal. Navíc děj se odehrává v krásném Irsku a je radost koukat na skvělou Lindsay. ()

VeeDee

Klasická romantická pohádka pro ženy. Hlavní hrdinka - tak trošku nešika, co si dostatečně nevěří... zakoukaná do bohatého samolibého muže... naštěstí ji ale "kouzelná víla" pomůže prozřít. Jakmile se objeví na scéně fotograf, všem je jasné, jak to všechno skončí. Už jen ta závěrečná běhací scéna na letišti chyběla (naštěstí čekal na lavičce). K žehlení nebo vínku na oddych po náročném dni fajn. ;-) ()

Kritik.

Výborne spracovaný (ne)obyčajný romantický príbeh so sympativkými hercami. Kamera a strih sú výborné. Celkový vizuál a farby dokonalé. Atmosféra veľmi fajn. Scenár samozrejme jednoduchý, ale takú kritiku aká je tu na ČSFD si to nezaslúži. No a, pravdaze, najlepšie na záver - ÍRSKO, scenérie, príroda a hudba 👍 ()

AndrewNewman

Všetci to Lindsay prajeme a sme radi, že sa opäť dostala medzi obsadzované herečky, ale strašne mi chýbajú časy, keď sa točili romantické komédie, ktoré neboli len gýčové, ale aj vtipné a sympatické. ()

Veeria

Krásný romantický film. Srdcovka. Pohlazení pro duši. :-) Filmová čokoláda. Nechte si také osladit život. :-) PS1: James si získal mé srdce. :-) PS2: Milý Ondro, děkuji za titulky. :-) ()

Heywood

Přemýšlel jsme , zda má smysl uvést kolik filmu tu bylo vykradeno a jak neoriginální námět i zápletka se tu předvedla. A mezi hlavními aktéry to nejiskřilo, jen to tak strojeně nahrávali. A tak vyjma nádherných exteriérů tu máma škrobenou komedii s vykutáleným egoistou a blbkou, která si nedokázala ani všimnout,m jak se k sobě nehodí a jak na ní její chytrák parazituje. Do toho postava "matinky", která se už více zparodovat ani nedala - nebo někdo se chtěl pomstít všem ředitelkám škol? A to už jsem pomalu ztrácel trpělivost do vůbec odkoukat. Dám hvězdu a přemýšlím, proč vlastně nedám rovnou odpad, když mě to tak nebavilo a naprosto nechytalo. Pokud se dvojici Damian +Lohan nepovedl vánoční trapák, tak i tady opět někdo vyhodil producentské peníze z okna. Tudy cesta na výsluní dnes už nepovede. ()

mia.com

V kategorii romantickych sablonovitych oddechovek je to lepsi pocin. Me to moc bavilo, uzasna atmosfera, krasne prostredi, vtipne, mile, proste za me parada. ()