Lovci z konce světa

• Južná Kórea Hwang-ya (viac)

Po ničivém zemětřesení je Soul v troskách a platí v něm zákony džungle. Neohrožený lovec vyráží do jeho ulic zachránit puberťačku, kterou unesl šílený doktor. (Netflix)

JohnnyKladno

Lovci z konce světa, no, to jsem si asi úplně dělat nemusel.. Když nejsem v kině, občas si při filmu píšu drobné poznámky. Tady koukám a mám napsáno jen věci jako: „Co to ku*va je?“, „o čem to je do psí p*dele?“, „hrozně moc to chce být cool a nahláškovaný, ale strašně moc to nefunguje“. Nedává to vůbec smysl, je to hloupé a nudné. Ani ta akce na mě vůbec nefungovala a ve spojení s těmi „nehláškami“ je to až komické. Snad jen scéna kde je masakr v jedné z chodeb byla fajn, ale zase.. Vždyť jim rozbíjí držky takovej postarší strejda v teplákách TVL, do toho hraje hudba, rádoby westernově variovaná a prostě to nefunguje. Final fight je… No to je už jedno. Tohle fakt ne 10% ()

DarthFailord

Béčkovej film s průměrným dějem, průměrným CGI, ale s opravdu fantastickou akcí plnou krve a gore momentů. Víc než tři hvězdy si to ale nezaslouží. ()

papadoce

Efektná, nákladná, akčná, plytká, juhokórejská apokalypsa. Hlavný hrdina nečakaný, ale veľký sympaťák. Akčné scény natočené dynamicky a dobre, i keď zmrštený filter pri nočnej bitke nebol bohvieaký nápad. Príbeh nebol nijako zvlášť komplikovaný a hlavný Bad Guy neoslnil plus to prehrával. Baby boli kočky. Fajn jednohubka. Jedna z tých Netflix produkcií, ktoré mňa viac bavia ako nie, navyše Dong-seok Ma a dobrá akcia to slušne potiahli. 3,5 ⭐️ a 70%. ()

HanzoBureshi

Sympatická a velice svižná jednohubka, která obsahuje solidně neuvěřitelnou dávku brutální akce, která bohužel trochu trpí velice průhlednými střihy. Snímek také trpí až moc přímým a jednoduchým příběhem, kde jsou na tom lépe i seriály pro děti, a to u Korejců moc často nevidím. Myslím si ale, že i tak to slušně zabaví, protože to má akorát délku a díky hereckému obsazení si tu danou akční stránku užívám ještě více, protože to Dong-seok Ma dobře táhne. Jinak je to takový slabší nadprůměr, který se ihned vypaří z hlavy, na víkendovou pohodu je to ale v pohodě. Po zhlédnutí jsem však teprve zjistit, že existoval už jeden film z tohoto světa, takže to je ještě třeba dohnat. Mé hodnocení: 6/10 ()

xxmurphyxx

Nie je to síce vrchol hitparády, Kórejci vedia o dosť lepšie, ale v žiadnom prípade sa nejedná o prúser, ako tu niektorí mamrdi naznačujú. Neviem, čo kurva niektorí čakali? Je to post apo so zombíkmi a Dong-seok Ma v hlavnej úlohe, tak muselo byť každému jasné, kto má napozeranú Kóreu, do čoho ide. Jasné, že to je pritiahnuté za vlasy, príbehovo jednoduchšie, bez nejakého mindfuck plot twistu a nikto z účinkujúcich za toto nepôjde na Oscara, ale ja som chcel zábavnú vypínačku mozgu s Dong-seok Ma fackajúcim hordu zloduchov a zombíkov v roztrtkanom svete a to som dostal. Zo začiatku sa to síce celkom drží pri zemi, ale ku konci akcia naberie slušné tempo a swag a nudiť sa pri tom môže ozaj len nejaký indie hipster kokotko, čo si chodí honiť kokot niekam do stanu na festival politickej piesne Pohoda. Tí, ktorí chcú bezduchú, ale zábavnú akciu s charizmatickým hromotĺkom by mali byť v rámci možností spokojní. ()

Heywood

Jako obvykle korejský surový nářez s mírně komicko-parodickými prvky, ale provedený s dokonalou brutalitou a výbornými výkony. Zase další sci-fi o konci světa a jako vždy je ten výsledek stejný. Gangy, doktor Mengele a pár slušných lidí. A Korejci ukazují, že ZLO se dá porazit a zničit jen stejnou mincí. Žádné kecy, ušlechtilé ideje všeholidstva ap. ALE NEKOMPROMISNÍ LIKVIDACE ZLA. Zdá se, že slabošsky nahnilý západní svět na dnešní agresory proti své civilizaci takto působí. Zbaběle a ustrašeně.  Korejci, jakkoliv je tento film nadsázkou, chtějí ukázat jiné řešení vedoucí k budoucnosti. Za to vše 70% byť jsem si vědom, že umělecky tomu tak není. ()

Tadas

Post-apokalyptický korejský nářez, kde se brutalitou nešetří. Příběh je laciný, člověk podstatě hned předpoví i jaký bude průběh a konec.. ale použít slovo nuda při sledování ani v jednom momentu nelze. ()

Miroslav.Zac

Film člověka na tu zhruba hodinu a půl udrží, ale nenabídne mu nic, kvůli čemu by si na něj třeba už druhý den vzpomněl. Snad jen díky takové kravině, jako krokodýl v poušti. ()

babuška

za téma, že to asiati do nás cpou horem dolem co, některý je hodně dobrý a některý stojí za prd, a to je příklad tohodle kousku, téma dobrý ale zpracování, na nic ()

vinducha

Samozřejmě nebýt tam postava Nam Sana , kterého opět dokonal zahrál buldozer Ma Dong-seok , zas taková pecka by to nebyla .Co si budeme povídat , Medmex už asi nikdo nepřekoná . Ale právě tenhle borec se svým kameným ksichtem a hláškami z toho dělá opravdu nadprůměrnou zábavu. ()