60 minut

• Poľsko 60 minut (viac)

MMA borec nechce, aby mu soud odebral dceru. Odřekne proto důležitý zápas a spěchá přes celý Berlín na oslavu jejích narozenin. (Netflix)

bourec

Naprosto jednuchá rubačka a naháněčka. V tom filmu je jen takovej příběh, aby to moc nezasáhlo do povahy filmu. Úsměvný je, že to, pro co tohle martýrium hlavní hrdina podstoupil, odbyl na konci režisér ležením na chodníku. Nic, co by vám nějak víc utkvělo v paměti. Ale jako rubanice dobrý. A za to ty tři hvězdy. 50%. ()

sedm.1

Po pravdě řečeno, s německou kinematografií mám vážně malou zkušenost, ovšem možná o to víc jsem právě touto akční jednohubkou mile překvapen a když to vezmu do důsledku, tak vlastně 60 minutám musím vytknout snad jen jedinou věc, a to záminku, proč ústřední hrdina vůbec uteče ze zápasu, čímž sice spustí velice zábavnou, svižnou a fungující lavinu událostí, které se zastaví prakticky až se závěrečnými titulky, nicméně musím zopakovat, ta příčina je vážně nenápaditá a především fakt triviální. Jinak se ale jedná o skutečně povedenou jízdu, kde funguje prakticky všechno, nicméně pro mě osobně tu dominují dva prvky, a to jednak veškeré souboje, které jsou na opravdu vysoké úrovni, jsou choreograficky povedené, fakt nekompromisní a krvavé, ale především přehledné, což je pro mě nejzásadnější a hlavně proto je tak vyzdvihuji, a jednak mě vážně hodně bavili prakticky veškeré postavy, samozřejmě na čele s ústředním hrdinou, který je velmi sympatický a výrazný, ovšem o výraznosti by se dalo hovořit v souvislosti i se všemi ostatními figurami, což jsem od německého filmu skutečně nečekal. Krom zmiňované výtky ovšem funguje i zápletka, která si po celou dobu drží opravdu parádní tempo, oslovila mě i atmosféra a prostředí německých ulic, uliček a zákoutí, chvílemi se dostavilo i slušné napětí, takže za mě se ve výsledku jedná o vážně zábavný akční kousek, který tedy není rozhodně objevný, či nějak nápaditý, v tomto případě mi to bylo ale tak nějak jedno, důležité je, že to nejzásadnější, proč by měl ten film bavit, v 60 minutách funguje a za mě si tak zaslouží určitě palec nahoru. ()

Johnny.ARN

Nemecká MMA fightovačka, ktorá má jednoduchý príbeh a filmové bitky. Stačí si pozrieť jeden turnaj aby človek videl, že real bitky, aj keď cvičených ľudí, takto nevyzerajú. Cením ale cast, že nepotrebovali menšiny a Shitflix im to schválil. Stále som mal ale pocit, že oveľa lepšie by to fungovalo ako onetake film. 2 z 5 ()

Hapretor

Dám tomu 4. Má to vše, co sem chtěl v tu chvíli, co sem měl chuť na nějaký brainwash akční náser ... Jen chyběl Adkins ... ale ten pak ani nebyl potřeba ... celkem nápadité a ne okoukané mláticí béčko, který má "sympatické" postavy, opravdu poutavé bitky, a nadupanou hudbu ... stejně jako hlavní borec ... tohle se povedlo ... ()

Flopik

Už dlhšie som nevidel tak blbý film, kde musíte vypnúť naozaj všetky mozgové bunky aby ste sa bavili.  Keď to urobíte, dostane celkom fajn akčnú jednohubku, kde hlavný MMA hrdina ide na oslavu svojej dcéry cez celé mestu a stoja mu v tom gangy. To, že má nato hodinu ale vyzerá to ako keby trvala tak 10 je jedna z mála nelogickostí filmu. Súboje miestami celkom dobré, hlavnému hrdinovi sa fandiť dalo ale inak nič čo by stálo za zmienku. Žáner športový je teda úplne mimo. ()

• Keď hrdina po súboji s černošským zápasníkom v bare vyjde pred bar, môžeme počuť rozhovor dvoch mužov v češtine. (johnsnow)