NinadeL

Relativně příjemná úvodní epizoda. Divadlo Mír je kategorie sama pro sebe, ale pořád jsou lepší, než seriály, které točí parta kolem Bendiga. ()

Big Bear

,,Dal bych si kafe, sem nějakej mrtvej''  --- Mír není pro každého, ale já ty kluky mám docela rád. Pravda v době kovidu i díky úspěchu ze Skoro na mizině došlo k přesycení zábavního trhu tohle partou a myslím si, že to celé i katapultovalo Štěpána Kozuba ještě výš, protože on kolegy krapet přesahuje. Byl jsem tedy zvědav na tento seroš z prostředí, které běžnému divákovi není zas až tak blízké a které je obehnané strachem, řadou púověr i pocitem jisté tísně. Ale v tom právě může dobře napsaná komedie fungovat. Líbí se mi, že na to kývnul i pan Lábus a po prvním dílu jsem docela zvědav jak to bude dál. * * * ()

brando

Neviděl bych to nijak dramaticky, co se týče kritiky. Jako odpočinková jednohubka příjemný, esence Addams family a Čuba v umírněné poloze, která mi osobně nepřijde tak protivná jako jeho klasický projev. Ještě bych tam šoupnul Kaisera, ten by to ještě zvedl, ale to je jen zbožné přání. ()

blackkocour

tak tuhle cypovinu může zrobit fakt ostravak. Chachaři z divadla Meer už mají svoje kovidy za sebou, a v podstatě všechno, co dobrého vzniklo uchopil nejlíp snad jen víla Kozubka, a ostatní se jen vozí po jeho úspěchu, protože nebudem si házet hovna po ksichtě, tomuhle chybí dobrý scenář, a dost často jsem chytal křeče v břiše, jak trapno mi bylo, ale za Rumburaka, který hrál přirozeně, tomu nedám odpad z Dukly. Kaj na tohle berou lové, ty chuje z Vostravy, tohle bylo černé jak antracit. Strašně si to hraje na Addamsovou famílii, ale nejvíc se přiblížili k Hogo Fogům. Hubero Kokotro, debile. ()

bratr.Milan

Herci divadla Mír možná hrají dobře naživo na prknech, nevím nikdy jsem na jejich představení nebyl. Jsou výborní v krátkých improvizovaných skečích, které dělali během covidu, ale jakmile začali natáčet filmy a seriály, je to bída. První díl tohoto seriálu jsem si pustil ze zvědavosti, jestli se nezlepšili. Nezlepšili! Představte si klon Addamsovy rodiny a Spalovače mrtvol poloamatérsky natočený jako českou televizní divadelní veselohru z osmdesátých let se současným taťkovským humorem. Tak nějak to vypadá. Na další díly mě nenalákali. Jedna hvězda je pro herce divadla Mír za snahu a odvahu plnit si sny o natáčení vlastních filmů a seriálů. ()

Olík

Divadlo Mír si žije na vlastní planetě……..tak to prostě je…..ale, že ta planeta je pro mne prakticky neobyvatelná, s tím zatím žádný z jejich počinů (čest výjimce sKORO NA mizině) nedokázal moc udělat. Nemám ve zvyku stahovat kalhoty, když brod ještě není ani vidět, ale po zhlédnutí první epizody jsem nabyl přesvědčení, které se téměř rovná jistotě, že společnou řeč opět nenajdeme. ()

Bossi123

Tenhle počin od herců okolo Míru a pana Lábuse mě mile překvapil. Sice jse se celou dobu nelámal smíchy, nicméně bylo tam několik velmi legračních momentů. Herci se podle mého názoru snaží ze sebe dostat to nejlepší. Sice se jedná pouze o můj subjektivní dojem, ale mám pocit, že přece jenom v klasických skečích docházelo k tomu, že pan Kozub ostatní kolegy tak trochu zastiňoval, takže se nemohli projevit úplně na sto procent, což si však vynahrazují zde. ()