Na první pohled jsou dokonalá rodina. Děsivá vražda jim ale převrátí život vzhůru nohama a rychle se ukáže, co všechno jsou ochotní jeden pro druhého udělat. (Netflix)

milbelQ

Veľmi veľké sklamanie. Amatérsky scenár. Vo Švédsku polícia, právnici atď. sú všetci zhúleni alebo presne toto nám chceli tvorcovia touto nepodarenou sériou naznačiť ❓T.J. ako pracuje Švédsky právny systém !!! Takže paralela AMATÉRSKA seria AMATÉRSKY systém tak potom 👍 ()

mdf

O dva díly bych to zkrátil,nebot jsou úplně zbytečné,nikam se  děj neposunuje a jenom se to nesmyslně natahuje,no a poslední díl je nabitý,kde se všechno vysvětluje atd.Takže,to spadlo do průměrné krimi. ()

lvi_psouk

Jedno velké zklamání. Dialogy mi občas připomínali rozhovor dětí ze školky, soud byl fraška, celá rodina falešná a nesympatická. Možná tak dva díly by byly OK. ()

LadyLokiLili

Taková dobrá jednohubka. Za jeden den zkouknutý, bavit vás to bude. Ale dal nad tím premyslet nebudete a podruhé si to určitě nepustíte.  Celou dobu jsem byla docela zvědavá na ten konec, a nakonec mě to docela zklamalo.  Jinak příběh celého seriálu za mě v pohodě ()

janmatys

Tohle se na severu opět povedlo. Má to spád, myšlenku, zvraty, vynikající herecké výkony a rozumnou délku. Najde se tam samo pár lichých věci, nicméně to asi všude, pokud pominu Vykoupení z věznice ShawShank. Za mě zcela zasloužených 90 procent a jenom více podobné produkce! ()

Dakota1978

Bylo to tak na 3,5*. Myslím, že to tam na severu umějí ještě mnohem líp, ovšem nutno zmínit, že to nebylo špatné. Pomalý a trochu unylý rozjezd byl jen zdání, dějově nepřevratné, ale ne nezajímavé. Bezvadně vykreslené postavy a jejich pozvolný vývoj a představování divákovi byly asi nejsilnější stránkou seriálu. Hlavní hrdinka nehrála špatně, ale viděl bych tam jn. herečku. Rodiče vybraní dobře. Nutno zmínit hudbu, která se mi moc líbila. V záplavě stále se opakujících sraček v TV celkem příjemné. ()

Nikol45

Seveřani umí o tom není pochyb, ale tady mi něco chybělo. Některé díly mi přišly nudné, což se mi zatím v žádném severském krimi co jsem viděla nestalo. Myslím, že to mohli natočit jako film a ne seriál ()

Michaelcaffe

Skvělý náhled na kriminální případ z pohledu práva a jeho aplikace v kombinaci se skutečným moralním a možná spravedlivým řešením s pomocí nejsilnější, a to vztahu rodičů k vlastním dětem. ()

Forrestovi

Hodně nelogičností, ale přesto mě tento televizní počin zaujal a s chutí jsem dokoukala do konce. Proč? Možná proto, že je to obyčejný příběh o obyčejné rodině, takže je to člověku blízké. Zároveň člověk nechce pořád něco řešit a pitvat. Přes den má každý svých starostí až nad hlavu, a tak večer člověk rád občas "vypne" u něčeho, co je mu blízké, a kde nemusí nic řešit.  Radši koukat na toto než na další seriály ze života typu ZOO nebo Ulice. Aspoň tak to vidím já. ()

cluTch

Seriál mne bavil, škoda, že měl tak špatný poslední díl. Jako vážně švédská policie a státní zástupce takto nepracují? Nemyslím si, že by tohle mohlo někdy někde takto dopadnout. Za poslední díl opravdu jen jedna hvězda. ()