Beckham

Červená karta (E02)

(epizóda)

Po mistrovství světa v roce 1998 je David v depresi, protože nemá chvíli klid a dokonce mu lidi vyhrožují smrtí. S Victorií pak přivítají prvního syna Brooklyna. (Netflix)

HellFire

První půl hodina je doslova utrpení, protože se neustále dokola omílá Beckhamova červená a prohra Anglie na MS. Ale už nikoho nezajímalo, že si Anglie zápas prohrála sama na penalty. Patetické. Ve druhé půlce to není o moc lepší, když se pro změnu neustále rozebírá nově narozené dítě. ()

William_

Je dobré že měl v těžkých časech David rodinu i v podobě Manchesteru United. Venkovní zápasy po Anglii musely být zkouška pro psychiku jako blázen. Urážet vaší rodinu, mít u hospod oběšence s vaším dresem... Krásně to ukazuje, jak někteří Angličané umějí být prasata. Škoda že se na tom dodnes moc nezměnilo. ()

Martrix

Fanatismus a fanoušci...šikana jednoho kluka celým národem. V tomto kontextu je ta cesta Beckhama víc, než jen sportovní příběh. Ukazuje jak odporní lidé umí být. Možná se dnes Angličani chytí za nos a uvědomí si, že ten trest byl krutý a nesmyslný. Ale spíš ne, protože znáte to...konec dobrý, všechno dobré. Tato epa ukazuje vrtkavost přízně davu. ()

Sany33

Príbeh: Davidova chyba v reprezentačnom drese je dôvodom na nenávisť od celého národa. Miesto toho aby ho to položilo získal nedosiahnuteľný Trable a zavrel všetkým huby. Prevedenie: Takto má vyzerať športový dokument. Príjemné zimomriavky pri nástupe toho ako sa David vracia späť do hry. Iba na okraj, mám pocit, že manželstvo Victorie a Davida je umelo udržiavané iba aby neutrpela ich značka, lebo v celom dokumente si spolu ani len nevedia vedľa seba sadnúť na gauč. 95% ()