Ambiciózneho korporátneho zamestnanca Aleša (Jakub Prachař) jeho narcistický šéf (Alexander Bárta) namiesto povýšenia preloží na najhoršie oddelenie - do call centra. Tam veľmi rýchlo musí prísť na to, ako spolu s trafenou konšpirátorkou Marcelou (Peťa Polnišová), neurotickým nihilistom Michalom (Vojta Kotek), vzorňáčkou Jitkou (Anna Polívková) a ďalšími bizarnými kolegami vytvoriť zohranú partiu. Len tak môže počas teambuildingového víkendu poraziť bývalých kolegov, zachrániť svoje nové oddelenie pred zrušením a hlavne nájsť stratenú sebaúctu. (Itafilm)

M.i.k.e

Připravoval sem se na průser a nakonec sem dostal slušnou oddechovku u které sem se překvapivě dobře bavil. Není to sice žádná vysoká filmařina a rýpání do korporátů je tu spíš náhodou než cíleně, ale i tak sem tam v jistých (lehce stereotypních) charakterech poznal pár lidí se kterými sem měl tu čest se setkat i v reálném životě. Jak mě poslední dobou české komedie míjí obloukem tak tohle mi nečekaně sedlo do nálady…69% ()

rakovnik

Tento film je děsná pitominka, ale ve své podstatě i zábavná. Prostě nenáročná oddychovka, na kterou musí mít divák náladu. Obsazení je navíc celkem fajn a po děsivém úvodu je děj i snesitelný. Zasmál jsem se. ()

Necron odpad!

ktera pica z primy nechala vstat z mrtvych proletarskeho zmrda michala davida (za kolik)? ktera pica z primy si mysli, ze divaci maji radi lobotomii? ktera pica z primy najala vsechny tyhle "tvurce" a nechala je udelat tohle "dilo"? za tohle se nekdo musi stydet az do hluboke smrti. ()

bourec

Vlastně mě to ani nijak neuráželo. Některý vtipy a scénky dobrý, něco jsem rozdejchával dost špatně. Ale nakonec proč ne. Jen toho Davida si mohli odpustit. 40%. ()

necisty

Jako zaměstnanci korporátu se mi to moc líbilo a v některých postavách jsem viděl sebe a své kolegy. Věřím, že ani jiní mého věku by nemuseli být zklamaní. Moc nerozumím, proč toto hodnotíte tak špatně a nějaký trapný Prvok, Šampon, Tečka a Karel má vyšší hodnocení. V Česku se podobné komedie moc neumí a cpou se tam nesmyslné dějové linky. Tady si to na nic nehraje a je to plnými doušky bláznivá komedie s perfektním obsazením. Smál jsem se od začátku až do konce a o tom to má být. ... MKUH ()

Ondatra

Velice jednoduchá česká komedie, která vás buď odradí nebo si ji zamilujete. Samotný příběh není nijak překvapivý, prostě všichni jedou na teambuilding, kde se odehraje samozřejmě spoustu dramat, fuckupů, ale i hodně vtipných momentů, kde se budete válet smíchy. Těch je tu hodně, ale jsou tak napůl dobré a napůl špatné a trapné. Nejvíc se mi asi z herců líbil Vojta Kotek. Ten umí krásně zahrát vyhulence a člověka, který je naprosto mimo, ale stejně dokáže ve špatných situacích pomoct. Prachař je průměr a zbytek zhruba taky. Nikdo extra nevyčnívá, ale ani se nijak neupozaďuje. U tohohle filmu je zkrátka dobré nemyslet na kvalitu, ale jenom si u něho odpočinout, přijít na jiné myšlenky a ideálně se aspoň trochu pobavit. Rozhodně se nejedná o jednu z nejlepších komedií české kinematografie, spíš naopak. Neříkám, že si tenhle film nepustím někdy znova, ale bude to pouze v situaci, kdy už fakt nebudu vědět na co koukat. 4/10 ()

PavelVanekArt

Prachař je u mně píča, to bez debat. Tady byl přesně uprostřed toho co umí, buďto přehrává nebo se mu nechce. Takže vlastně hrál normálně, ale pořád mě sral, ten jeho rypák je všude. Kotek jako chronický vapér a masturbant byl v pohodě. Téma teambuildingu by šlo vytěžit víc a ne se soustředit na nezajímavé postavy a lízání genitálu mladé (staré) Polívkové. Na Český poměry asi dobrý. 2* a.k.a 25% ()

KajusaK

No, ta třetí hvězda je trošku nahozená za snahu a Polívkovou. Typická komedie o ničem, kdy se minimálně zasmějete. Vlastně je to tak hloupé až je to vtipné. Rozhodně to nepotřebuji vidět dvakrát a jsem ráda, že jsem nešla do kina. ()

sir-dave

Narvu ti boty do pr*ele až tě tkaničky budou šimrat v krku. Je to hovadina, to asi nebudou popírat ani sami tvůrci. Kromě takové té trapné zábavy to má hodnotu nula. Nedává se mi hodnocení lehce, musím se ale přiznat, že tady bylo několik scén, kdy jsem se smál se slzami v očích, což nevím kdy naposledy jsem v kině brečel smíchy. Jediný účel svého vzniku splnilo. Je to takový kros Prciček a IT Crowd s trapno humorem. Inspirace jinde je znát.. Narcistický šéf, ajťáci dole ve sklepě, spory mezi odděleními, nebo soupeřící skupinky na chatě v tucty amerických filmech. Lízejte vy kundibádi.  ()

jedna_vrana

Komédia musí spĺňať kritériá, aby sa divák bavil. A divák sa nebavil. Len neveriacky krútil hlavou. Áno, myšlienka je aktuálna – firemné teambuildingy môžu vyzerať aj takto... Ale chýbala mi akákoľvek pridaná hodnota, postavy ma nudili (možno bod navyše za postavu Michala v podaní Vojtu Koteka). Slovenskí účastníci majú prízvuk. Príbeh je veľmi predvídateľný. ()

Johnny.ARN

Už dlho som sa tak dobre nezabavil. Lenže. Prvá polka je super. Tam sú také myšlienky, také dialógy, že s tým sa dá jednoducho stotožniť a akceptovať. Akonáhle ale prídu do rezortu, začína to kulhať. Stráca to tú podstatu, hru preberajú stereotypné postavičky a ich správanie a miestami cítiť, že by sa to dalo prestrihať, zrýchliť, skrátiť. Nič to ale neuberá na tom, že aj v druhej polke sú fajn vtípky a scénky. Finále ma však osobne sklamalo, tak ďaleko to veru nemuselo zájsť. Záver samotný je už len taká bodka a uzatvorenie niekoľkých dejových liniek. Za mňa silné 3 z 5 (Kino Mladosť) ()

Lachtaan

Prototyp novodobé české komedie, která vás trailerem donutí opustit Česko a zrušit si i zdejší občanství, aby vás nikdo nespojoval s tak ohyzdnou kinematografií, když ale film posléze přeci jen kvůli jeho nabubřelé slávě zkusíte, plány na dobrovolný exil zrušíte. Jedeme na teambuilding je skutečně velká volovina, kterou nelze brát na žádnou váhu, přeci jen se u toho ale s rodinou párkrát zasmějete a budete rádi, že Marianková po Známých neznámých nijak extrémně nepolevila. Jen těch závěrečných cca 15 minut je na úrovni filmařiny dětského tábora. [viděno na Netflixu 29.3.2024] ()

Mrkvič

Námět? Dobrý. Některé vtipy? Dobrý. Herci? Slušný, hlavně Prachař, Polívková a Kotek drží celý aspoň trošičku nad vodou. Takže jsme ve výsledku rád, že jsem film viděl, že jsem viděl hodně dobře hrát Michala Davida a zasmál jsem se u pár povedených vtípků a celkem zábavného podání kaličů z Brna. Myšlenka teda byla dobrá, ale scénář se brutálně nepovedl. Scénář je fakt příšerná sračka a nikdo další z tvůrců už s tím nic víc udělat nemohl. Ani režisérka Marianková se moc nepředvedla. Přitom její první film Známí neznámí nebyl tak špatný. ()

mcvpn

Petra Polnišová na premiére filmu Ideme na teambuilding: "Treba odložiť mozgy a užiť si zábavu." Ja by som asi odporučil odložiť celú centrálnu nervovú sústavu a potom si môžete film užiť. Priznávam, že po 4 borovičkách som sa párkrát aj zasmial na tom filme a nebolo to také hrozné, ako som čakal, ale na tri hviezdičky to stále nie je... ()

oveckaoa odpad!

Já chápu, že je to komedie a může to být přehnané, ale mělo by to mít nějakou hranici. Banda idiotů a dvě slepice dostane možnost buď vyhrát teambuldingovou soutěž nebo skončí na dlažbě. Ve skupině je vyhulenec co si věčně honí péro , nějaká konspirační teoretička , tlusťoch co má menší iq než novorozené mimino , ženská co ji věčně urážejí a jí to nevadí a Prachař co je jediný normální v rámci normálnosti (tady je laťka hodně nízko) . To, že by nikdo takovou bandu zoufalců nikam neposlal radši ani neřeším (na konci to i sám ten ředitel řekne , že jsou neschopní) to, že jich , ale někdo zaměstná v takové firmě už , ale řešit budu tady vyloženě řeknou, že úspěch je ten posílat každého zákazníka do prdele nadávat mu a vypínat ho což je blbost , protože takhle by nefungovala žádná firma   . Soupeři jsou brněnský tým co tam jen chlastá a hulí,  nějaké ženské  a tým kde jsou Slováci co cvičí jógu mají tam i vozíčkáře (k čemu tam vůbec byl ani v jedné disciplíně ho nevidíme) a ty věčně vyhrávají. Je to nechutné urážejí se tam ženské ve velkém (nadává se jim tam otevřeně do kurev, šlapek, zlatokopek což je ještě smutnější, že to točila ženská ) z chlapů se dělají sexssymboly dokonce je otevřeně chtějí šukat i jiní chlapi  a samozřejmě nesmí chybět fekální humor prdění do ksichtu , brkání, sraní atd.   celkově je to debilní. Jestli jsem nadával v minulosti na Kameňáky a oba Špindly tak ty jsou proti tomuhle vtipní . Jediná vtipná scéna je tam ta kdy hádají názvy postav a Prachař napoví, že to byl slovenský hrdina a kradl myslí Jánošíka a ta ženská řekne Babiš jinak tam není nic.  Pak se Prachař zamiluje do nějaké tlusté zrůdy co má zvrácené choutky (sado maso) a je to je to hranici únosnosti ve scéně kdy je ta konspirační teoretička v latexu jsem se málem poblil . Dokoukal jsem to po částech, protože celé se to nedá.  Kotek bude žít celou kariéru ze Snowboarďáků (prý se chystá dvojka) na nic více nemá Prachař zde objevil filmové dno (z představy , že jeho dcera co má s Hanychovou tohle někde uvidí se mě chce blít a zvolil bych vydědění radši  )  Polívková hraje intošku co ji všichni shazují a urážejí a jí to nevadí a celkově zde nefunguje nic.  Na konci vyhrajou (nečekaně) pak se začnou hádat o peníze tak se zmlátí navzájem a Prachař zůstane s tou úchylnou a pořádají teambulding (snad nebude druhý díl)   5 procent za tu kudrnatou ženskou z toho týmu žen ta jediná zde nesrala a dá se  na ni dívat . ()