Ambiciózneho korporátneho zamestnanca Aleša (Jakub Prachař) jeho narcistický šéf (Alexander Bárta) namiesto povýšenia preloží na najhoršie oddelenie - do call centra. Tam veľmi rýchlo musí prísť na to, ako spolu s trafenou konšpirátorkou Marcelou (Peťa Polnišová), neurotickým nihilistom Michalom (Vojta Kotek), vzorňáčkou Jitkou (Anna Polívková) a ďalšími bizarnými kolegami vytvoriť zohranú partiu. Len tak môže počas teambuildingového víkendu poraziť bývalých kolegov, zachrániť svoje nové oddelenie pred zrušením a hlavne nájsť stratenú sebaúctu. (Itafilm)

Sekyn odpad!

Něco tak hroznýho se jen tak nevidí! Humor jsem zde našel tak možná 2x což vyvolalo v mých ústních koutcích lehké zaškubnutí v jinak zcela poker face prožití celého (chtěl jsem napsat filmu) ztraceného času. 105 minut, které mi už nikdo nikdy nevrátí! To bylo asi to nejtrapnější, co jsem kdy vůbec viděl. Ale snad mě ještě něco nemile překvapí. Člověk by se nechal přemluvit, aspoň za tu hrst rádoby vtipů, k jedné hvězdě, ale když se k tomu přičte, že to ta banda vymatlanců vlastně jen přetočila od rumunů? Že tam vlastně nikdo nic ani nevymyslel, ale jen to někde trapně obšlehl a obsadil tam tuhle hereckou elitu národa Českého......jasnej odpad! Nechápu, jak tohle mohlo vzniknout? To jako někdo viděl rumunskou verzi a řekl si: "tohle je pecka! A ještě lepší by to bylo, kdy tam hrál Prachař a Kotek........a nebo Ferro? To musíme taky natočit!" A všichni okolo včetně sponzorů zatleskali a řekli: "jooooo, peckooozní nápad. Nacpem do toho prachy!" A Kotek s Prachařem si řekli: " joooo, skvělej scénář, tam chci hrát! Ruším všechny dosavadní akce! Tohle je vrchol naší kariéry! Už Nemáme rádi Česko!" A my taky ne! Takže díky za další, hlubší zanevření na českou kinematografii! Teď si jdu vypláchnout oči i uši svědcenou vodou a snad budu připraven na další film. ()

gramofonix

Hmm, ozaj divný film. Občas som sa síce zasmial, ale prišlo mi to také velmi rozpačité, hlavne tam bolo zbytočne veľa postáv, ktoré nemali možnosť nejakým spôsobom sa prejaviť tak, aby som si tú ,ktorú nejako zafixoval. Prišlo mi to ako celovečerná verzia Horná Dolná. A čeština v podaní  slovenských hercov... Ehm, bez komentára. ()

Chenile

Jako pardon.. Ale takto nahlas od plic jsem se u české komedie dlouho nezasmál.. Nějaký inteligentní humor opravdu nehledejte.. Ale za mě velice příjemné překvapení..  Od komedie opravdu čekám že se budu popadat za břicho.. a ne jak je v ČR zvykem.. že pod pojmem komedie, dostanu jakesi milostné drama, nebo přemítání nad končícím životem. ()

Narg79

Mě se ten film líbil, až na ten konec. To jako došly peníze, že to tak nepřirozeně usekli? Úplně to zkazilo celkový dojem. ()

Haros69

Nikdy jsem na teambuildingu nebyl, ale nějak takhle si to představuju, že to probíhá. Několik partiček (hloupoučký dámičky, parta týpků co už přijedou nalitý a nikdy nevystřízliví, obhájci v podobě dokonalých vymakaných borců a partička z Prahy) proti sobě soutěží v nesmyslných hrách. Samozřejmě chlast a jídlo na firmu, o tom je dle mě celej teambuilding, jo a taky očekáváte nějaký ten sex s kolegyní. Film táhne Prachař a možná o trochu víc Kotek. Pár vtípků se tu najde, ale vlastně je to ptákovina. Konec, kdy proběhne hádka ohledně výplat, je ale vtipný a pobavil mě. ()

dragon'88

Bohuzial nemozem ist vyssie, ale ten zaciatok bol krasne absurdny a malo to svoje momenty.  Tak do polovice to vcelku ubiehalo, ale potom sa to zacalo vymykat z ruk a drhnut. 2.5* ()

ReichelTomas

Překvapivě opravdu dokonalý seriál!!! Česká filmová tvorba podle mě většinou nestojí za nic, ale takhle super vtipy jsem snad nikdy neslyšel 🤣🤣 ()

AtemuLukas

Já Vám nějak nevím, ale kopírování zahraničních filmů 1:1, je opravdu na mne moc. To jako už nedokážeme natočit vlastní komedii? Jako vidět tuto komedii na Netflixu a hned vedle vidět originální znění TemBuilding z roku 2022 ze za mě přepal.  No ale to je jedno jdeme radši dál. Komedie pojednává o tom, že “vzorný” zaměstnanec, který tráví většinu času jenom v práci a nebere si ani dovolenou je degradovaný a přidělený mezi odpadlíků firmy. Společně se svým týmem má jít na teambuilding, kde mají vyhrát nad slovenskou pobočkou, aby zachránil své oddělení a dostal povýšení. No a to je celá premisa příběhu, která je naprosto identická s originálem.  Nevím asi nejsem už cílová, nebo jsem jen zaujatý, ale připadalo mi, že jediný kdo se to snažil táhnout byl Kotek a ostatní tam byly jako jen proto, aby tam nebyl sám. Jelikož vtipy nejsou originální a najdete je i v původní verzi, tak se tu zasmějete jenom výjimečně. Tedy alepoň jsem to tak měl já. Jako myslím si, že asi tak 40% by si zasloužila za Ty tři vtipy na nedělí odpoledne. ()

ultimo2015

Pokud někdo chtěl urazit a nasrat i velice shovívavého diváka, tímto paskvilem se mu to povedlo. Komedie může být i bláznivá, ale musí být vtipná. Přehlídka trapnosti, nevkusu a přehrávání. Nezachránil to ani Kotek. V Rumunsku mají asi mnohem větší počet nenáročných diváků. ()

satto66 odpad!

Jsem ročník  60 let a něco takového jsem v životě  neviděl. Kýč, vulgarismus, katastrofa no nazdar. Kam to spějeme??  Tak to jsme  s uměním totálně v koncích. Námět  byl  dobrý ,ale realizace se krapet  nepovedla- slušně řečeno. Jediné pozitivum na filmu spatřuji  v tom, že nám ukázal nejnižší hodnotu  kvality. ()

SandroCZ odpad!

Krom jednoho nebo dvou školáckých vtipů tam nebylo nic vtipného, jen fůra trapných scén. To snad nemůže být ani podle scénáře to byla nějaká improvizace kdy bylo ,,hercům" řečeno ,,chovejte se jako idioti a dělejte náhodné pohyby a říkejte co vás napadne" Michal David kterej je v dnešní době brán jako symbol úpadku to jen podtrh. ()

Lisa0007

I přes poměrně dobré obsazení, je to úplně zbytečný film. Vlastně se divím, že jsem ho vůbec dokoukala do konce. Nemá to hlavu a patu, divné party divných lidí. Některé zápletky mi připomínaly jiné filmy či seriál. Ale celkově trapný film, u kterého jsem se téměř nezasmála. ()

vsechovsky

Místy bez vtipu, místy mírně trapné, ale čas od času jsem se poměrně hodně zasmál. Neočekávejte nic extra, ale když potřebujete zaplácnout čas, tak díky Prachařovi je film koukatelný. ()

dew odpad!

Může mi někdo vysvětlit, proč  v dnešní době vznikají tak hrozně  trapné vulgární braky bez vtipu a jakéhokoliv smyslu? Jak je možné, že naprostá většina filmů, na které se dá opakovaně třeba i stokrát s radostí podívat, vznikla v době socialismu? ()

Monika95 odpad!

I já, která nejsem náročná na filmy, jsem měla co dělat abych dokoukala a stejně jsem po půlhodině různě odbíhala, fakt se na to nedalo dívat. ()

avogrebnork

Nevím , ale mám pocit že vše v čem hraje Jakub Prachař, je totální propadák. Přitom ho mám docela ráda, ale tohle je další dílo katastrofální kvality. My prostě ty komedie vůbec nedáváme. Kdybych šla na tohle do kina tak bych asi byla hodně naštvaná. ()

Alagaesie

Karta. Výtahová kouřmance. “Kind reminder...” To má bejt vtipný? „Něco ti vypadlo.“ Ten rovinný útvar... Aparáti. Čestmír. „Jsem snad Harry Potter?“ Kreslení super. Robot. Chudák Aleš. Umyvadlo pro liliputy. Voliš. Au! Michal po 3. mrtvici. Polívková... Slováci. Nemaj chlastat a Kotek chce hulit. Bar... Homokotek byl fakt hnus. Proč ten stan? Kurva co? Znělka ne. Starková se nepovedla. Andrea? Za co? Prachařův bazén. Lavička a rozkazy. „Víte kdo já jsem?" Kotkova C₂H₆O poznámka je super. Pád na stranu. Sakra. Silnej bedňák. Východ. Souboje o ničem. Ale dobrý. ()

klariss_

Zasmála jsem se v mnoha momentech a dokonce měla tato komedie našlápnuto i na kvalitní dílo. Po dlouhé době humorný film, při kterém se divák dokáže smát třeba i deset minut v kuse. Bohužel body ubírají opakující se vtipy a příliš dlouhé scénky, kdy si člověk říká PROČ. Celkový pohled na film mi taky změnil konec filmu, který je jedno velké wtf. Celkově jedna velká průměrná česká komedie se sklony k drzosti, ale také absurdismu. ()