Rebelové se připravují na bitvu proti nemilosrdné armádě Mateřského světa a přitom mezi nimi vznikají pevná pouta a rodí se noví hrdinové i budoucí legendy. (Netflix)

Stingray

Co jsme to tedy viděli: Slow motion . 40 minut představování postav na, které jsme minule koukali přes dvě hodiny. Epickou pětiminutovou slo-mo senoseč. Vesnickou slavnost, kde byly vysvětleny role a charaktery postav, na které jsme minule koukali přes dvě hodiny. Slow motion Hodně plačících lidí. Slow motion Královraždu v kotelně, za doprovodu smyčců. Slow motion Epickou bitvu o dvě stodoly, která trvá skoro hodinu a většinou skoro nevíte kdo odkud a na koho střílí. Slow motion Robota s parohama. Slow motion “Hvězdu smrti” s kotelnou na uhlí, která nemůže střílet - protože OBILÍ!! Slow motion Robota bez parohů. Slow motion Hodně dobře načasovanej výbuch. Slow motion Souboje se ( nevimpřesněcotobylo) světelnými meči. Slow motion Kluka s nožíkem. Slow motion Smrt několika postav, který nikoho nezasáhnou ač jsme na ně koukali už skoro přes tři hodiny. Slow motion Leteckou bitvu ( skoro jsem na ni zapoměl) někoho s někym, která tam byla jen asi aby na ni přeživší vidláci mohli čumět. Slow motion Náckovskýho záporáka co se chlubí jizvou a většinu bitvy někam běhá. Slow motion “Hrdinku”, která střelí dítě a nevá vykydlit výtah plnej zdravotníkû. Slow motion Nějakej clifhanger na konci, kterej ale asi už nikoho nezajímá. Zacku jdi do prdele a klidně ve slow motion… ()

Cain(cz)

Beze emocí a rádoby vtipných poznámek: V lepším případě jde pouze o krajně nudný film, v horším i nechtěnou parodii (královražda v kotelně). Vymyšlený svět není ani dostatečně představen a z těch střípků co se k divákovi dostane je bohužel jasné, že je to vlastně dobře. Vykreslení charakterů postav, jejich minulosti, je katastrofální, kdy i v Armádě mrtvých byly zajímavější postavy! Scénář šustí doslova papírem a tak mnohé fráze plně vystihují význam slova "cringe", kdy se skutečně stydíte za herce a jejich repliky. Výtvarné návrhy lodí, zbraní, kostýmů, je nesourodý mixem, který k sobě až zásadně neladí. Film nezachraňuje ani akce, která Vás pro prázdný obsah filmu nezajímá a ve své formě je nanejvýše  průměrná. Zack by měl odejít do důchodu. Kdysi talentovaný režisér se sám sebe zničil díky nedostatku sebekritiky a vyhřívání se v nekritické bublině fanoušků, kteří ve výsledku jen zatloukli víko rakve. A z toho pramení poučení: To co je Vám blízké, podrobujte ostré kritice, ať chválou nezničíte to, co máte rádi. ()

Hansolo35 odpad!

Jak tu někdo psal, že si hrajeme na fajnšmekry a pak si pustíme Kameňák...tak jo, klidně. Po tomhle průjmu si půjdu pustit něco, co má hlavu a patu. Tohle bylo horší, než jednička. A to už jsem zapomněl, o čem jednička byla. Nestála ani za zapamatování. ()

tonysawer odpad!

U takových filmů si říkáte, že ty peníze mohly zastavit hladomor v nějaké menší zemi. Logika všeho tady bere roha. Snydere, už raději nic netoč a ti, co mu na to dali prachy, ať táhnou do černý díry! Ani ty dialogy nedávají smysl. Motivace je zde sprosté slovo. Vedle tohoto scénáře jsou 8. a 9. díl SW umělecký počin. ()

JohnDark

Rebel Moon: Part Two - The Scargiver, Sci-fi, USA 2024, R: Zack Snyder, H: Sofia Boutella, Michiel Huisman, Staz Nair, Doona Bae, Djimon Hounsou, Ray Fisher, Ed Skrein, Anthony Hopkins, Fra Fee, Cleopatra Coleman, Elise Duffy, Charlotte Maggi, Sky Yang, Stuart Martin, Ingvar Sigurdsson, Stella Grace Fitzgerald, Alfonso Herrera, Cary Elwes, 70% ()

DerfelCadarn

Bavil jsem se u toho víc než u prvního dílu, někam se to hýbe, více akce. Ale stále takový plochý. Navíc otevřený konec, který asi počítá s dalšímy díly, který možná ani nebudou. Hledám důvod proč se podívat znovu a nenacházím. ()

Johnysko

Prvnimu dilu jsem dal 2 protoze mi to prislo jako strasna sracka a slatanina bez nejakyho smyslu. Hned jak vysla dvojka tak jsem si rekl, ze se na ten balast podivam a musim rict, ze jsem celkem mile prekvapen. Rozhodne to neni na 4 a vice to v zadnem pripade ale opravdu jsem cekal vetsi shit. Lidi co tu davaji jen odpad nebo hvezdu jsou Snyder lovci protoze zase tak sileny to neni. Ale pojdme k veci.Trva to dve hodiny a hodnoceni rozdelim na dve pulky. Ta prvni se nese ve znameni prvniho dilu. Naprosto zbytecny cas. Vubec nic se tam nedeje, dejove se neposouvame a vsechny postavy jsou totalne trapny a delaji nelogicky veci. General Titus: "vubec si nepotrpim na velke proslovy" a pritom tam za prvni pulku filmu ma asi 3 proslovy k lidem jak se nevzdavat :D :D takovych veci je tam mnohem vic. Proste sedite u televize a rikate si proc by to delal, proc? :D Film se strasne okate snazi pusobit emotivne, epicky, hluboce, aby jste meli postavy radi. Ale bohuzel. Ten svet by mohl bejt zajimavej ale je to nudny a plochy jako asiatka na zavodech.Druha pulka uz je o mnohem lepsi. V podstate se jedna o hodinu neustale akce a to je opravdu pecka. Pocet Slowmo efektu se tu oproti prvnimu dilu, dikybohu, snizil velmi podstatne. I kdyz si Snyder zpomalovacky neodpustil tak to neni tak hrozny jako v prvnim dile kde byli v kazde bojove scene. Sympaticky krok. 3* jsem dal hlavne za: hudba, efekty, hlavni zaporak admiral Noble(vybornej casting na nej) a tim bohuzel asi koncime. Hlavni herecka nema vubec zadny sympatie k divakovi. Vlastne zadna z tech postav. Svet se skvelym potencialem bohuzel totalne zazdenej Snyderem, kterej se musel do titulku napsat snad do 10 pozic(nedelam si prdel) ale bohuzel stacilo by kdyby alespon jednu z nich udelal poradne. Takhle to vypada jak studentskej projekt co chtel bejt dalsi epochalni scifi ale delala na tom banda amateru a dostali obrovskej budget od Netflixu. ()

ohneta

To obilí je naše! Aneb jak se kalila ocel ... achjoooo . Dvojka je zdlouhavá, same kecy kecy a obilí, pak  řežba, která místy ztrácí i logiku a pak konec.. Oproti tomu byla jednička aspoň zábavnější a něco se tam furt dělo, takže byla mnohem lepší, než tohle unuděné pokračováni .. :/ ()

karelhura odpad!

Ani nevím jestli můžu hodnotit ale na ten blábol se fakt nešlo koukat, po 30min. jsem to vzdal. Jako s hráběmi a kopačkami na vesmírný koráb ? ()

Švestka odpad!

Jednička byla dost hrozná, za zpomalovačky jsem se cítil dost trapně už jen jako divák. U dvojky jsem malinko čekal, že se nějak hne, že bude trošku lepší, ale je to ještě horší. Snad nejujetější mi přišla zpomalovačka pohledu ze dna sudu na Hounsoua, jak si nabírá vodu do čutory - přiznám se, že jsem při ní chvilku koukal do mobilu a pak, když jsem znovu zvedl oči, stále ještě natékala voda do čutory. Proto to má dvě a půl hodiny! Klonové války by takový děj kvalitněji spláchly ve 25 minutové epizodě. Stále se také zabývám otázkou, proč mezigalaktický křižník letí pro pytle obilí, které vesničané ručně sklízí tři dny včetně sušení a vymlácení. A proč jsem se na to vlastně koukal? ...a o co šlo? ()

Vyziva odpad!

Proč? Proč? Slibuju, že na třetí díl už se nepodívám, pokud nebude každá vteřina vyvážená gramem zlata. Všechno na filmu špatně. Nuda od začátku až do konce, uvěřitelnost čehokoliv  ve filmu je nulová. Stejně jako logika nebo originalita. Schematický, sterilní, debilní. ()

Gweitt odpad!

Prosím dost, je smutné, že netflix platí Snyderovi, aby kradl čas nevinným lidem. Hodně mě trápí, že tomu filmu chybí i to úplné minimum, co by film měl mít, aby se na to mohl člověk podívat a vypnout mozek, ne z něj vykrvácet. Zdaleka nejhorší je, že se v tomhle, i předchozím díle, prostě plýtvá časem na fuckin slowmotion scény o ničem (a já mám hodně rád slowmotiony) místo toho, aby dal prostor k vybudování třeba i toho nejchabějšího vztahu diváka k jakékoliv postavě. Zbytečná první hodina filmu. Postavy bez charakteru. Akce, která není ani nějak zajímavá. Vizuálně se ukazují úplně generický věci. Ten fakt, že to má otevřený konec mě skoro až uráží xd ()

Malaghost

Jednička byla i přes masivní hate fajn, ale tohle je lobotomie. První půle filmu snad ani neměla dodělané VFX, nehledě na děj který se sestává doslova z mlácení prázdné slámy ve slow-mo a sezení v hospodě, kde si postavy vyměnují flashbacky. Když se to začne po hodině mlátit, je to naprosto dementní. Jediné positivum je sexy Nutella, a to do doby než se ostříhá na ježka. Vykrádá to snad všechno na co si lze vzpomenout, Gladiátor -  obilí, Aliens - Ripleyová jede dolů výtahem, pomalu padající loď - Prometheus, padající trosky lodi - Lotr, když přiletěla na konci wakanda ze Star Wars už jsem smích neudržel. Je to někde mezi 0.5 a odpadem, ale zaokrouhluju nahoru. ()

PhoenixTears

Nechápu hodnocení (nejen zde na ČSFD), ale celkově. Mně se film líbil a to hodně. Je to trochu jako 7 statečných vs Star Wars apod., ale má to koule, akce je od začátku do konce a druhý díl, je dle mého názoru lepší a akčnější. Celkově jde o velmi dobrý počin a doporučuji zhlédnou oba díly. ()

Chystá se Snyderův návrat ke Sparťanům

Chystá se Snyderův návrat ke Sparťanům

02.06.2024

Když to s originalitou nevyšlo, je potřeba se vrátit k osvědčeným postupům. Právě tak asi přemýšlí Zack Snyder (Armáda mrtvých), který se po nepříliš vřele přijatých dvou dílech své vysněné sci-fi… (viac)

Časové pásmo bolo zmenené