Když se neblaze proslulý „Vrah šestnáctek“ 35 let po svých prvních vraždách vrací a zabíjí znovu, 17letá Jamie (Kiernan Shipkaová) se náhodou přesune zpátky v čase do roku 1987 a je odhodlaná vraha zastavit, než začne zabíjet. (Prime Video)

helloween93

V posledních letech se roztrhl pytel s komediálně laděnými slashery, kde je kromě zabíjení i prvek time travelingu nebo body-swap. Totally killer obsahuje time travel a v posledních letech populární 80’s. Za produkcí stojí Jason Blum, který už pěkných pár let divákům servíruje většinou úspěšné horory. Tentokrát sice šlo o projekt pro streamovací platformu Prime, ale i tak jde o celkem fajn komediální slasher. Kaňkou jsou pouze neustálé komentáře 80’s doby z úst woke hlavní hrdinky. Killů není tolik a time travel tentokrát není tak debilní. Ideální film do období dušiček. 3* ()

kkarx

Úrovní je to hodně takové seriálové a každá z těch "šestnáctek" vypadá na 30. Na druhou stranu cestování časem je vždy do jistý míry zábavný. ()

figliar

Naprostý zabiják je celý založený na filmoch Návrat do budúcnosti a Vreskot. To mi však vôbec nevadilo, skorej tomu dodáva nádych nostalgie. Jediné mínus je, že by som od slashera čakal trochu viac krvi. Ale keďže film beriem skorej ako komédiu, ktorá obsahuje kopec skvelých narážok na klasické filmové hity 80tych a 90tych rokov, k tomu výborná a sympatická Kiernan Shipka, takže ma tento film celkom pobavil. ()

TheMraca

Cestování časem. Trochu scifi komedie. Odkazy na Back to the future. Skvělé osmdesátky kdy nikdo nic neřešil. Jen trochu děsí jak si teď vše svazujeme pravidly a korektností. Za mě lepší 3 hvězdy. ()

Psycho.R

Celkem vtipná pohodovka, sice tu neni zase tak moc originality, ale posmívání se současnosti a zbytečně vsude přetékající korektností mi vzdycky udělá radost 😂. ()

Clark_Kent

Tak byl jsem zvědavej co Blumhouse vypotil. Docela jsem byl překvapenej, že obávanej zabiják šestnáctek byl nakonec plešatej dědek ze sousedství. Vlastně jediný co mě tak nějak víc bavilo, byla finální scénka v lunaparku na rozblázněným kolotoči. Kde dědek tvrdil, že se chce dostat do úrovňe M.Myerse. Mám pocit, že mu chybí, jěště kurevsky moc zářezů. Na pořádnej slasher to bylo i moc zkurveně ukecaný. ()

Mamlas

No nezačalo to moc dobře, už jsem to skoro vypnul. Někde tak asi od třetiny mě to ale trochu zaujalo, bo to přestalo být prostou variací Vřískotu s cílovou skupinou pro ještě menší děti. No i jsem to dokoukal. Budiž. Škoda, že 16letá děcka nehrají 16leté děcka, ale jakási zjevně už životem konfrontovaná slečna, či spíše paní. ↘️ 32% ()

johnsnow

Na jedno pozretie viac než fajn, ale rozhodne to malo väčší potenciál, pretože humor nie vždy fungoval a gore tiež nestálo za veľa. A už som chcel ku koncu povedať, že konečne žiadna LGBT vsuvka ale nakoniec ju tam švacli, ale nevadí. Hej a odhalenie vraha prekvapilo. ()

cernakus odpad!

Jako co tohle může nabídnout? Shipková je už stará nejen pro Pedomedvěda, ale i pro obecný film. Ne opravdu, ta holka musí jet v heroinu, protože vypadá na 35 let a ne na 23 let, kolik ji v době filmování bylo. Navíc hraje tak zasranou woke píču, že si od počátku přejete, aby to byl jeden z těch slasherů, kde hlavní hrdinku nakonec zabijou. Problém je, že nejspíše ani nehrála a Kiernan taková prostě je i v civilním životě. Navíc opravdu nehrála, je to jeden z jejích nejhorších hereckých projevů, co jsem kdy viděl. Ne že by někdy byla hereckou elitou, ale tady byla znuděná, repliky jen odříkávala a vystačila si s třemi grimasami nasraná, extra nasraná a ultra nasraná. Zbytek "herců" to nijak nevylepšil a jediný, kdo vyčníval byla "Claire z Takové normální rodinky". Přehrávání Holtové bylo otravné a ptám se, jak si ta pizda mohla jen na vteřinu myslet, že patří mezi áčkové herce, jak tvrdila v jednom rozhovoru, fakt nechápu. Příběh? To se více fetovalo, nežli psalo. Logika samozřejmě u buzflixů zemřela už dávno, ale tady nefungovaly ani dialogy. Spád neexistoval. Extratrapné woke a kulturní narážky byly prostě jen tím, trapnými narážkami. Efekty samozřejmě nula. Kostýmy a reálie? No recyklovaly se z Buzflixí vlajkové lodi, ale ani zdaleka tam nebyl ten "fell", který umí doručit Stranger Things. Hudba? O ničem. Zvraty? No ve slasherech jsou obecně trapné, ale tady to bylo ještě o něco trapnější a nesmyslnější. Navíc to bylo děsně dlouhé. Stačilo by 60 minut. Po 40 minutě jsem to nevydržel a zbytek filmu proklikal. Koketoval jsem mezi odpadem a jednou hvězdičkou, ale kvůli té násilné woke agitce, kterou si buzflix neodpustil ani v titulkách to je jasný odpad. ()

xxmurphyxx

Ťažká bieda. Nejakú snahu o retro vibe 80ok tu totálne zabíja tupý príbeh, deravý jak ementál, prízemný a priveľmi často zle mierený humor, žebrácky gore a hlavná woke hrdinka zrelá na lakeť. Všade chodí, fňuká, moralizuje a cíti sa pohoršene...chápem, že autori chceli spraviť vtipnú konfrontáciu toho, ako sme mali v minulosti všetko v piči a ako teraz prežíva táto generácia každú kokotinu, ale žiaľ nevydalo. Bola to jednoducho nuda. K príbehu sa bližšie vyjadrovať nejdem, nie je k čomu. Ten motív vraha, akože....to už fakt s ničím lepším nevedeli prísť? Vidno, že dejová linka so zabijakom, mimochodom prezentovaná, ako hlavná, len tvorila krovie pre námet typu, hej poďme spraviť nejakú lacnú pičočalamádu a tom, ako jedna jeblá sliepka skočí do minulosti a bude všade komentovať vtedajšiu údajnú homofóbiu, rasizmus, sexizmus a vulgarizmus, bez toho aby si ta piča uvedomila, že jediný komu to naozaj vadí a vidí v tom problém je ona sama. ()

Sebule

Vcelku fajn slasher komedie. V první polovině menší komedie byla, ale v druhé polovině zcela zmizela a film se snažil být seriózní, což moc neprospělo vzhledem k úvodu. Postavy takové nevýrazné, až na hlavní hrdinku a její mámu. Čtveřice holek, které byly obětí byly naprosto nejvíc klišé postavy, mohli je nějak obzvláštnit. Hodnocení: 5,5/10 ()

ricmont

Návrat do budoucnosti jako Slasher horor? Na to jsem byl zvědavý. A přes slabší začátek který se víc klonil ke komedií než k Slasher hororu jsem dostal pak zábavnou podívanou ve který si tvůrci uvědomují moc dobře že cestování časem nadává vůbec smysl a docela dobře toho využívají hlavně ve finální části. Prostředek je pak klasický Slasher horor který svým způsobem připomíná trochu Vřískot. ()

Dexter666

Nový Happy Death Day sme nedostali... Iba nedopečené howno, ktoré hlavne v druhej polovici vypadá ako nejaký seriál z 90tok (napadla mi taká Sabrina, mladá čarodejnica), čo len dokazuje, že  ľúbivý nápad treba vedieť aj zrealizovať a Nahnatcha Sračka by už nikdy nemala nič režírovať lebo to nevie. ()

Sharlis

Horor to asi fakt nie je, na druhu stranu je to cely cas zabavne, az absurdne (na styl scary movie), a rozhodne som sa nenudil. Pohodova oddychovka na nedelny vecer. ()

karnifex

Za mě určitě víc komedie, než horor - a ta mě pobavila dobře. Škoda jen toho akčního závěru - byl fakt pitomý, i když chápu, že to potřebovali nějak ukončit (přesto, že tím film pro mě hodně ztratil, nechám **** - přijde mi, že hodnocení je tady nespravedlivě nízké). A kromě humoru oceňuju i skvělé herecké výkony, Kiernan Shipku obzvláště - její znechucené grimasy byly tak dobré, že jsem kvůli nim občas přetáčel zpět.. Toto poučení si z toho nevezmeme! ()